16.4.2015 0 Comments

Nové tlačiarne Canon imagePROGRAF iPF830, iPF840 a iPF850 prinášajú špičkovú kvalitu do prostredia nepretržitej veľkoobjemovej

Canon Europe rozširuje svoj rad imagePROGRAF o tri nové veľkoformátové tlačiarne - imagePROGRAF iPF830, iPF840 a iPF850. Canon tak do oblasti architektúry, strojárenstva, stavebníctva, reprografie a počítačom podporovaného projektovania prináša spoľahlivú, presnú a produktívnu tlač.

Nové zariadenia ponúkajú vo svojej triede najlepšiu funkcionalitu i výkon pre oblasť veľkoobjemovej tlače. A modernizovaná systémová architektúra prináša rýchlu nepretržitú tlač s možnosťou výmeny atramentových zásobníkov v priebehu tlače. Najnovšie modely navyše potlačia v ekonomickom režime bežný papier formátu A0 iba za 42 sekúnd.

Vďaka vysokokapacitnému stohovaču až na 100 listov papiera rôznych veľkostí (až do formátu A0), ktorý umožňuje jednoduché a rýchle vyzdvihovanie dokumentov bez ich pokrútenia, sa môže tlačiareň imagePROGRAF iPF850 pochváliť vyššou efektivitou i lepšou použiteľnosťou. Modely iPF840 a iPF850 podporujú systém dvoch roliek, a zjednodušujú tak súčasné využitie papiera rôznych typov a šírok - maximálna je celých 44 palcov. Nové tlačiarne umožňujú automatické prepínanie medzi rolkami s papierom, a teda i splnenie rôznorodých požiadaviek vysoko produktívnej tlače bez akéhokoľvek zásahu obsluhy z dôvodu výmeny papiera.

Firmy, ktoré vyžadujú pútavú tlač vrátane plagátov a POS materiálov pre vnútorné použitie určite ocenia i možnosť využívať najnovší purpurový atrament High Chroma. Tento atrament stojí za lepšou reprodukciou farieb i žiarivejšími výstupmi.

„Tlač podrobných výkresov a plánov je nevyhnutnou súčasťou každodennej práce používateľov systémov CAD, najmä v oblasti architektúry, strojárenstva a stavebníctva," hovorí Slavomír Pohanka, WF Channel Director společnosti Canon CZ a Canon Slovakia. „Nepretržitá veľkoobjemová tlač predstavuje pre tieto firmy základný nástroj a vyžaduje výkonnú i spoľahlivú veľkoformátovú tlačiareň. Nové modely produktového radu imagePROGRAF sa môžu pochváliť rýchlosťou, presnosťou i živými farbami. Teda vlastnosťami, ktoré sú ideálne ako pre poskytovateľov tlačových služieb, tak i pre interné použitie."

Nový rad navyše podstatne znižuje dlhodobé náklady, ktoré sú najmä v prípade veľkoobjemovej tlače veľmi dôležité. Tri nové tlačiarne sa môžu pochváliť nízkou spotrebou atramentu, zásobníkmi s objemom 700 ml i vstavanou funkciou účtovania, ktorá umožňuje presné sledovanie nákladov na tlač.

Veľkoformátové tlačiarne Canon imagePROGRAF iPF830, iPF840 a iPF850 budú v Európe v predaji od mája 2015.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá