Image
24.2.2016 0 Comments

Nové smartfóny HTC v dizajne mestského oblečenia

Spoločnosť HTC predstavila najnovšie prírastky smartfónov z radu HTC Desire - HTC Desire 530, HTC Desire 630 a HTC Desire 825. Všetky tri modely, inšpirované štýlom mestského oblečenia, skvelo vypĺňajú medzeru medzi bežnými a fashion zariadeniami. Použitím špeciálneho Micro Splash efektu na polykarbonátovom tele je každý jeden smartfón jedinečným kúskom.

Od módy k telefónom

Osobný vkus ľudí, ich túžba odlíšiť sa a skutočnosť, že smartfóny sú v dnešnej dobe aj módnym doplnkom, sa odrazili na práci dizajnérov HTC. Tí pri aplikácii farieb pracovali s každým smartfónom ako s maliarskym plátnom. S využitím špeciálne navrhnutých trysiek, rôznych nastavení tlaku a viskozity farieb, boli schopní vytvoriť objekt, ktorý je natoľko odlišný od ostatných, že aktuálne nemá na trhu konkurenciu.

Modely Desire 630 a Desire 825 sa predstavia v prevedení Stratus White Remix s dvojfarebným rozprašovaným vzorom na bielom podklade, alebo Graphite Gray Remix so zlatým rozprašovaným vzorom na sivom podklade. Desire 530 bude k dispozícii v klasickej grafitovej sivej (Graphite Grey) a špeciálnej oblakovo bielej farbe (Stratus White).

Ľudia radi individualizujú svoj štýl a sledujú nové trendy, a preto dizajnéri pripravili ďalšie možnosti ako sa odlíšiť. K dispozícii sú štýlové šnúrky, ktoré sú inšpirované popruhmi z batohu a taktiež viac ako 25 000 tém, ktoré umožňujú prispôsobiť si farebnú schému a pozadie zariadenia podľa osobného vkusu.

„Značka HTC si vybudovala svoju reputáciu vďaka výbornému dizajnu v kombinácii s inteligentnými funkciami,“ povedal Chialin Chang, prezident HTC pre predaj. „Zákazníci hľadajú väčšie možnosti personalizácie, vnímajú svoje smartfóny ako módne doplnky, a preto sme museli prísť s niečím odlišným. Dnes ohlasujeme najunikátnejšie prírastky do rodiny Desire, aké tu kedy boli.“

Zvuk ako sa patrí

Kvalita zvuku je dôležitou súčasťou smartfónu, a mala by sa približovať zážitku zo živej hudby. Desire 630 aj 825 získali certifikát Hi-Res Audio a ponúkajú revolučnú technológiu BoomSound od HTC s podporou Dolby Audio™. Prehrávanie hudby prináša štvornásobnú presnosť v porovnaní s CD kvalitou a umožňuje tak počuť bohatší a dynamickejší zvuk. Oba modely Desire 630 a Desire 825 budú disponovať aj slúchadlami HTC Hi-Res Headset, ktoré prinášajú vyššiu vernosť prehrávaného zvuku.

Zachyťte dokonalý záber

Predpokladá sa, že mladí ľudia vytvoria za svoj život1 až 25.000 selfie fotiek, takže aj kvalita zobrazovania sa tomu musí prispôsobiť. Pre tento účel boli navrhnuté predné fotoaparáty s rozlíšením 5MP a režimami Auto Selfie a Voice Selfie, ktoré umožňujú zachytávať snímky aj bez stlačenia akéhokoľvek tlačidla. Aby ste vyzerali za každých okolností tak dobre ako váš telefón, Desire 630 a Desire 825 podporujú funkciu Live Make-up, ktorá vyhladí vašu pleť.

Všetky tri nové smartfóny Desire ponúkajú aj pokročilé zadné fotoaparáty s rozlíšením 8MP pri HTC Desire 530 a 13MP pri Desire 630 a Desire 825. Zariadenia sú vybavené senzormi BSI pre maximalizovanie množstva zachyteného svetla. Skvelé snímky tak urobíte v akúkoľvek dennú dobu. Funkcia sekvenčného snímania umožní zachytiť momentku pri dynamických scénach alebo vytvárať profesionálne panoramatické zábery. S podporou Google Photos máte k dispozícii ideálny úložný priestor pre vaše obrázky a videá.

Cítiť sa dobre, vyzerať dobre

S telefónom, ktorý vám umožní vystúpiť z radu, sa budete cítiť rovnako dobre, ako vyzeráte. HTC Desire 825 podporuje HTC Sensor Hub s výkonnými nástrojmi na sledovanie osobnej kondície. Funkcia je neustále aktívna, rozpoznáva vašu aktivitu, gestá a dynamické pohyby. Štatistiky v reálnom čase môžete prepojiť s najpopulárnejšími aplikáciami pre monitorovanie zdravia ako sú Runtastic Running & Fitness, Runkeeper, Endomondo Running and Walking, či Google Fit.

Dostupnosť

Modely HTC Desire 530, 630 a 825 budú celosvetovo k dispozícii v maloobchodnej sieti aj cez www.htc.com od marca 2016.

HTC Desire 530 bude na Slovensku k dispozícii koncom marca 2016 v grafitovo sivej, a od apríla 2016 aj v prevedení Stratus White Remix s predpokladanou cenou 218 €. Modely HTC Desire 630 a 825 budú na slovenskom trhu v máji 2016 v grafitovo sivej farbe.

Autor: TS HTC

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá