8.9.2014 0 Comments

Nové príslušenstvo kamery Camileo X-Sports umožní zachytiť každý moment

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH predstavuje celý rad nových doplnkov pre akčné videokamery Camileo X-Sports. Toto príslušenstvo bolo navrhnuté tak, aby používateľom pomohlo zachytiť viac momentov z každej akcie. Medzi novinkami je teleskopická tyč, držiak s prísavkou, držiak s upínacou svorkou, plávajúci držiak a puzdro na prenášanie - ideálne pre široké spektrum používateľov od návštevníkov koncertov, turistov, športových fanúšikov až po tých, ktorí vyhľadávajú adrenalínové športy a iné aktivity. Toto nové príslušenstvo bude dostupné pre samostatnú kúpu.

Teleskopická tyč, vďaka ktorej zachytíte inú perspektívu

Univerzálna teleskopická tyč od Toshiby umožňuje používateľom, aby natáčali sami seba alebo svojich priateľov z úplne inej perspektívy. Možno s ňou napríklad natáčať cez celé davy na hudobnom festivale. Vďaka plne nastaviteľnej hliníkovej hlave s možnosťou 360 ° rotácie kamery môžu vyznávači extrémnych športov a iných aktivít zachytiť zo svojho sveta oveľa viac. Maximálna dĺžka 94 cm pri úplnom vytiahnutí posúva možnosti natáčania scén na úplne novú úroveň.

Držiak s prísavkou na sklenené povrchy

Vďaka prísavnému držiaku môžu používatelia pripevniť svoju videokameru Camileo X-Sports na rôzne hladké povrchy - to je ideálne pre tých používateľov, ktorí upevňujú svoju kameru v aute pre rýchle akcie. Držiak, ktorý možno použiť aj vtedy, ak je kamera v kryte, umožňuje využiť jej všestrannosť na maximum a to v každej situácii.

Držiak s upínacou svorkou pre vonkajšie akcie

Držiak so svorkou umožňuje používateľom pripevniť videokameru Camileo X-Sports na celý rad objektov na cestách. Upínací nástavec je ideálny pre outdoorové aktivity, ako je jazda na bicykli, veslovanie či lyžovanie. Vďaka retiazke pre úpravu napnutia je inštalácia veľmi jednoduchá, kameru tak možno upevniť na predmety všetkých tvarov a veľkostí vrátane nepravidelných a tenkých predmetov.

Plávajúca palica pre vodné dobrodružstvo

Príslušenstvo v podobe plávajúcej palice je navrhnuté tak, aby sa videokamera Camileo X-Sports udržala pri páde do vody na hladine. Plávajúca palica s praktickou zdvojenou rukoväťou vyčnieva z vody kolmo hore a jej jasné žlté zafarbenie umožňuje ľahkú identifikáciu. Vďaka nastaviteľnému popruhu na zápästie si môžu byť používatelia s plávajúcou tyčou istí, že im nikdy neunikne atraktívny moment pre snímanie, či už sú vo vode alebo mimo nej.

S puzdrom Camileo X-Sports Case môžete mať všetko pohromade

Používatelia odteraz môžu prenášať svoju videokameru Camileo X-Sports a príslušenstvo štýlovo, pekne pohromade, a to v puzdre X-Sports Case. Vďaka priestoru pre všetky dodávané doplnky môžu mať všetko spoločne na jednom mieste a celý komplet hravo prenášať kdekoľvek ho potrebujú. Už sa nikdy na žiadny pri balení do terénu doplnok nezabudne.

Navrhnutá tak, aby odolala: pre život v pohybe

Akčná videokamera Camileo X-Sports, ktorá bola uvedená na začiatku tohto roka a je určená pre natáčanie akciou nabitých okamihov. Je vybavená LCD displejom s uhlopriečkou 5,08 cm (2") aby používatelia pohodlne videli, čo natáčajú a mohli si záznam následne prehrať. Okrem toho sa kamera môže pochváliť záznamom Full HD videa s 60 snímkami za sekundu a ultraširokouhlým objektívom. Súčasťou jej balenia je celý rad doplnkov, ako sú lepiace úchyty alebo diaľkové ovládanie. Ak je používaná v kryte, je kamera Camileo X-Sports vodotesná až do hĺbky 60 metrov.

Nový rad doplnkov pre videokameru Camileo X-Sports bude k dispozícii v štvrtom kvartáli 2014.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá