8.9.2014 0 Comments

Nové príslušenstvo kamery Camileo X-Sports umožní zachytiť každý moment

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH predstavuje celý rad nových doplnkov pre akčné videokamery Camileo X-Sports. Toto príslušenstvo bolo navrhnuté tak, aby používateľom pomohlo zachytiť viac momentov z každej akcie. Medzi novinkami je teleskopická tyč, držiak s prísavkou, držiak s upínacou svorkou, plávajúci držiak a puzdro na prenášanie - ideálne pre široké spektrum používateľov od návštevníkov koncertov, turistov, športových fanúšikov až po tých, ktorí vyhľadávajú adrenalínové športy a iné aktivity. Toto nové príslušenstvo bude dostupné pre samostatnú kúpu.

Teleskopická tyč, vďaka ktorej zachytíte inú perspektívu

Univerzálna teleskopická tyč od Toshiby umožňuje používateľom, aby natáčali sami seba alebo svojich priateľov z úplne inej perspektívy. Možno s ňou napríklad natáčať cez celé davy na hudobnom festivale. Vďaka plne nastaviteľnej hliníkovej hlave s možnosťou 360 ° rotácie kamery môžu vyznávači extrémnych športov a iných aktivít zachytiť zo svojho sveta oveľa viac. Maximálna dĺžka 94 cm pri úplnom vytiahnutí posúva možnosti natáčania scén na úplne novú úroveň.

Držiak s prísavkou na sklenené povrchy

Vďaka prísavnému držiaku môžu používatelia pripevniť svoju videokameru Camileo X-Sports na rôzne hladké povrchy - to je ideálne pre tých používateľov, ktorí upevňujú svoju kameru v aute pre rýchle akcie. Držiak, ktorý možno použiť aj vtedy, ak je kamera v kryte, umožňuje využiť jej všestrannosť na maximum a to v každej situácii.

Držiak s upínacou svorkou pre vonkajšie akcie

Držiak so svorkou umožňuje používateľom pripevniť videokameru Camileo X-Sports na celý rad objektov na cestách. Upínací nástavec je ideálny pre outdoorové aktivity, ako je jazda na bicykli, veslovanie či lyžovanie. Vďaka retiazke pre úpravu napnutia je inštalácia veľmi jednoduchá, kameru tak možno upevniť na predmety všetkých tvarov a veľkostí vrátane nepravidelných a tenkých predmetov.

Plávajúca palica pre vodné dobrodružstvo

Príslušenstvo v podobe plávajúcej palice je navrhnuté tak, aby sa videokamera Camileo X-Sports udržala pri páde do vody na hladine. Plávajúca palica s praktickou zdvojenou rukoväťou vyčnieva z vody kolmo hore a jej jasné žlté zafarbenie umožňuje ľahkú identifikáciu. Vďaka nastaviteľnému popruhu na zápästie si môžu byť používatelia s plávajúcou tyčou istí, že im nikdy neunikne atraktívny moment pre snímanie, či už sú vo vode alebo mimo nej.

S puzdrom Camileo X-Sports Case môžete mať všetko pohromade

Používatelia odteraz môžu prenášať svoju videokameru Camileo X-Sports a príslušenstvo štýlovo, pekne pohromade, a to v puzdre X-Sports Case. Vďaka priestoru pre všetky dodávané doplnky môžu mať všetko spoločne na jednom mieste a celý komplet hravo prenášať kdekoľvek ho potrebujú. Už sa nikdy na žiadny pri balení do terénu doplnok nezabudne.

Navrhnutá tak, aby odolala: pre život v pohybe

Akčná videokamera Camileo X-Sports, ktorá bola uvedená na začiatku tohto roka a je určená pre natáčanie akciou nabitých okamihov. Je vybavená LCD displejom s uhlopriečkou 5,08 cm (2") aby používatelia pohodlne videli, čo natáčajú a mohli si záznam následne prehrať. Okrem toho sa kamera môže pochváliť záznamom Full HD videa s 60 snímkami za sekundu a ultraširokouhlým objektívom. Súčasťou jej balenia je celý rad doplnkov, ako sú lepiace úchyty alebo diaľkové ovládanie. Ak je používaná v kryte, je kamera Camileo X-Sports vodotesná až do hĺbky 60 metrov.

Nový rad doplnkov pre videokameru Camileo X-Sports bude k dispozícii v štvrtom kvartáli 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá