3.1.2013 0 Comments

Nové prenosné reproduktory vhodné k tabletom či notebookom vrhne v januári na slovenský trh Microlab

S novými produktmi v januári vtrhne na slovenský trh spoločnosť Microlab. Je si vedomá trendov v oblasti elektroniky, preto myslí na majiteľov notebookov, ale hlavne tabletov, ktorí si často sťažujú na nekvalitný zvuk. To s reproduktormi od Microlabu už platiť nebude. Krátko po novom roku do obchodov vtrhnú modely MD220 a B51.

Ideálnym pomocníkom pre zlepšenie zvuku poskytovaného vaším tabletom je výborne skladný MD220. Vďaka kompaktnému designu vám vo vašej batožine nezaberie takmer žiadne miesto. Dokonalú kompatibilitu zaisťuje 3,5mm konektor, reproduktor tak pripojíte v podstate ku každému zariadeniu.

Veľkou výhodou je integrovaná batéria, zbavujúca užívateľa akýchkoľvek starostí ohľadom napájania. Jednoducho ju nabite a užívajte si skvelý zvuk kdekoľvek a kedykoľvek, napríklad počas cesty. Navyše pokiaľ budete používať reproduktory spolu so zariadením s USB portom, môžete ju vždy nabiť skrz neho.

Rovnakým pomocníkom na cestách sa stane i model B51. Stereo reproduktor s príjemným vzhľadom zaujme na prvý pohľad. Rovnako ako MD220 je ideálnym príslušenstvom k prenosným zariadeniam ako je notebook či tablet. Vďaka starostlivo navrhnutej konštrukcii dochádza k minimálnemu skresleniu a rezonancii.

Model B51 je určený hlavne pre notebooky, pretože je osadený špeciálnou sponou, umožňujúcou jednoduché a šetrné pripevnenie k vrchnej hrane obrazovky. Batériu nebudete potrebovať, pretože B51 je napájaný priamo z USB. Z vrchu je potom reproduktor osadený ovládacím panelom, ktorý uľahčí prácu s ním.

Na slovenský trh reproduktory prídu v januári a doporučená maloobchodná cena bude 12.99 EUR pre B51 a 22,99 EUR pre MD220.

Špecifikácia Microlab MD220:
Výkon: 2 W RMS
Harmonické skreslenie: < 0.5% 1 W 1 kHz
Kmitočtový rozsah: 150 Hz - 20 kHz
Odstup signál/šum: > 75 dB
Stereo separácia: > 40 dB

Špecifikácia Microlab B51:
Výkon: 4 W RMS
Harmonické skreslenie: < 5% 1 Watt 1 kHz
Kmitočtový rozsah 80 Hz - 18 kHz
Odstup signál/šum: > 65 dB
Stereo separácia: > 40 dB


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá