3.1.2013 0 Comments

Nové prenosné reproduktory vhodné k tabletom či notebookom vrhne v januári na slovenský trh Microlab

S novými produktmi v januári vtrhne na slovenský trh spoločnosť Microlab. Je si vedomá trendov v oblasti elektroniky, preto myslí na majiteľov notebookov, ale hlavne tabletov, ktorí si často sťažujú na nekvalitný zvuk. To s reproduktormi od Microlabu už platiť nebude. Krátko po novom roku do obchodov vtrhnú modely MD220 a B51.

Ideálnym pomocníkom pre zlepšenie zvuku poskytovaného vaším tabletom je výborne skladný MD220. Vďaka kompaktnému designu vám vo vašej batožine nezaberie takmer žiadne miesto. Dokonalú kompatibilitu zaisťuje 3,5mm konektor, reproduktor tak pripojíte v podstate ku každému zariadeniu.

Veľkou výhodou je integrovaná batéria, zbavujúca užívateľa akýchkoľvek starostí ohľadom napájania. Jednoducho ju nabite a užívajte si skvelý zvuk kdekoľvek a kedykoľvek, napríklad počas cesty. Navyše pokiaľ budete používať reproduktory spolu so zariadením s USB portom, môžete ju vždy nabiť skrz neho.

Rovnakým pomocníkom na cestách sa stane i model B51. Stereo reproduktor s príjemným vzhľadom zaujme na prvý pohľad. Rovnako ako MD220 je ideálnym príslušenstvom k prenosným zariadeniam ako je notebook či tablet. Vďaka starostlivo navrhnutej konštrukcii dochádza k minimálnemu skresleniu a rezonancii.

Model B51 je určený hlavne pre notebooky, pretože je osadený špeciálnou sponou, umožňujúcou jednoduché a šetrné pripevnenie k vrchnej hrane obrazovky. Batériu nebudete potrebovať, pretože B51 je napájaný priamo z USB. Z vrchu je potom reproduktor osadený ovládacím panelom, ktorý uľahčí prácu s ním.

Na slovenský trh reproduktory prídu v januári a doporučená maloobchodná cena bude 12.99 EUR pre B51 a 22,99 EUR pre MD220.

Špecifikácia Microlab MD220:
Výkon: 2 W RMS
Harmonické skreslenie: < 0.5% 1 W 1 kHz
Kmitočtový rozsah: 150 Hz - 20 kHz
Odstup signál/šum: > 75 dB
Stereo separácia: > 40 dB

Špecifikácia Microlab B51:
Výkon: 4 W RMS
Harmonické skreslenie: < 5% 1 Watt 1 kHz
Kmitočtový rozsah 80 Hz - 18 kHz
Odstup signál/šum: > 65 dB
Stereo separácia: > 40 dB


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá