Image
31.8.2016 0 Comments

Nové prenosné reproduktory LG vynikajú čistým zvukom aj farebným dizajnom

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavuje nové prenosné reproduktory vo sviežich farbách a netradičnom dizajne. Ich zvýšená odolnosť a nízka hmotnosť z nich robí skvelých spoločníkov nielen doma, ale aj na piknik, party alebo k vonkajším športovým aktivitám.

„Vyvíjame produkty pre skutočné potreby našich zákazníkov. Vďaka širokému portfóliu prenosných reproduktorov dokážeme osloviť skutočných milovníkov minimalistického dizajnu a perfektne reprodukovanej hudby aj mladých ľudí, ktorí chcú mať svoju obľúbenú muziku vždy pri sebe,“ hovorí Marek Sojak z LG. „Práve pri dizajnovaní týchto reproduktorov sme mysleli predovšetkým na teenagerov a študentov, ktorí ocenia ich nízku hmotnosť, štýlový vzhľad a skvelý zvuk.“

Veľmi ľahký model PH1 s vstavaným farebným podsvietením je ideálny na použitie napríklad pri večernom grilovaní alebo party s priateľmi. Výdrž batérie je 5 hodín.

Modely PH2 a PH4 vynikajú svojou odolnosťou a to aj voči dažďu alebo striekancom vody. Navyše majú skvelý zvuk, dlhú výdrž (PH2 6 hodín, PH4 10 hodín), 360° reprodukciu zvuku a nízku hmotnosť. Funkcia Bass Boost zaisťuje perfektne čistý zvuk, funkcia Dual Passive Radiatores potom pri modeli PH4 zlepšuje kvalitu zvuku i basov.

Vzhľad modelu PH3 pripomínajúci malý svietnik z neho robí praktickú dekoráciu stola prestretého k večeri aj nenápadné ozvučenie večernej terasy. Okrem čistého zvuku a farebného podsvietenia je jeho veľkou prednosťou aj 10-hodinová výdrž batérie.

Modely PH2, PH3 a PH4 možno pripojiť aj k starším zariadeniam, ktoré nedisponujú Bluetooth (napr. MP3 či CD prehrávače). Pre ostatné zariadenia s Bluetooth umožňujú reproduktory simultánne pripojenie až dvoch rôznych prístrojov vďaka funkcii Multi Point.

Nové reproduktory budú predstavené v rámci veľtrhu IFA 2016 od 2. do 7. septembra, Hall 18, Messe Berlin a následne na českom a slovenskom trhu v priebehu tretieho štvrťroka.

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá