Image
31.8.2016 0 Comments

Nové prenosné reproduktory LG vynikajú čistým zvukom aj farebným dizajnom

Spoločnosť LG Electronics (LG) predstavuje nové prenosné reproduktory vo sviežich farbách a netradičnom dizajne. Ich zvýšená odolnosť a nízka hmotnosť z nich robí skvelých spoločníkov nielen doma, ale aj na piknik, party alebo k vonkajším športovým aktivitám.

„Vyvíjame produkty pre skutočné potreby našich zákazníkov. Vďaka širokému portfóliu prenosných reproduktorov dokážeme osloviť skutočných milovníkov minimalistického dizajnu a perfektne reprodukovanej hudby aj mladých ľudí, ktorí chcú mať svoju obľúbenú muziku vždy pri sebe,“ hovorí Marek Sojak z LG. „Práve pri dizajnovaní týchto reproduktorov sme mysleli predovšetkým na teenagerov a študentov, ktorí ocenia ich nízku hmotnosť, štýlový vzhľad a skvelý zvuk.“

Veľmi ľahký model PH1 s vstavaným farebným podsvietením je ideálny na použitie napríklad pri večernom grilovaní alebo party s priateľmi. Výdrž batérie je 5 hodín.

Modely PH2 a PH4 vynikajú svojou odolnosťou a to aj voči dažďu alebo striekancom vody. Navyše majú skvelý zvuk, dlhú výdrž (PH2 6 hodín, PH4 10 hodín), 360° reprodukciu zvuku a nízku hmotnosť. Funkcia Bass Boost zaisťuje perfektne čistý zvuk, funkcia Dual Passive Radiatores potom pri modeli PH4 zlepšuje kvalitu zvuku i basov.

Vzhľad modelu PH3 pripomínajúci malý svietnik z neho robí praktickú dekoráciu stola prestretého k večeri aj nenápadné ozvučenie večernej terasy. Okrem čistého zvuku a farebného podsvietenia je jeho veľkou prednosťou aj 10-hodinová výdrž batérie.

Modely PH2, PH3 a PH4 možno pripojiť aj k starším zariadeniam, ktoré nedisponujú Bluetooth (napr. MP3 či CD prehrávače). Pre ostatné zariadenia s Bluetooth umožňujú reproduktory simultánne pripojenie až dvoch rôznych prístrojov vďaka funkcii Multi Point.

Nové reproduktory budú predstavené v rámci veľtrhu IFA 2016 od 2. do 7. septembra, Hall 18, Messe Berlin a následne na českom a slovenskom trhu v priebehu tretieho štvrťroka.

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá