11.1.2013 0 Comments

Nové portfólio digitálnych audio zostáv Samsung prináša jednoduché bezdrôtové pripojenie, bohatý a čistý zvuk

Samsung Electronics Co., Ltd., celosvetový líder v oblasti digitálnych médií a konvergentných technológií, oznámil rozšírenie portfólia digitálnych audio zostáv o nové zariadenia, ktoré zmenia akýkoľvek systém domácej zábavy v ideálne zvukové zázemie. Produkty spoločnosti v oblasti audiovizuálnych prístrojov pre rok 2013 predstavia množstvo bezdrôtovo pripojiteľných vylepšení, vrátane prvého soundbaru, ktorý sa dokáže cez Bluetooth technológiu spojiť s televízorom.

Medzi hlavné produkty patria:

  • Samsung Vacuum Tube Soundbar (model HW-F750) ide o prvý soundbar so vstavanou elektrónkou pre maximalizáciu kvality zvuku a zároveň ide o prvý soundbar, ktorý sa dokáže pripojiť k televízoru cez Bluetooth.
  • Samsung Portable Wireless Bluetooth Speaker (model DA-F60) prináša lepšiu kvalitu zvuku s apt-X kodekom a pritom ponúka jednoduchosť Near-Field Communications (NFC) konektivity.
  • Samsung 7.1 Channel Home Theater System (model HT-F9750W) bol vytvorený ako perfektný náprotivok Samsung 2013 TV. S gálium nitridovým (GaN) zosilňovačom, ktorý prináša dokonale čistý zvuk, a s dizajnom a funkciami, ktoré vytvárajú úplne dokonalý zážitok.
  • Samsung Premium Blu-ray Player (model BD-F7500) predstavuje vylepšené rozlišovacie schopnosti a umožňuje tak používateľovi užívať si obyčajný SD a HD obsah vo výnimočnom rozlíšení UHD (Ultra High Definition - konvertované rozlíšenie až do 4K).

„S pokrokmi v oblasti obrazu potrebuje spotrebiteľ tiež možnosť doplniť divácky zážitok vysoko kvalitnými produktmi domáceho kina," povedal Sunny Lee, výkonný viceprezident divízie Visual Display Business spoločnosti Samsung Electronics. „Predstavené nové produkty dokazujú, že si spotrebiteľ môže vychutnať prémiovú kvalitu zvuku a špičkový dizajn bez nutnosti straty pohodlia, jednoduchosti alebo jednoduchého použitia."

Ako dôkaz vedúcej pozície spoločnosti Samsung v oblasti inovácií, dizajnu a inžinierstva boli Samsung HW-F750 Soundbar a Samsung BD-F7500 Smart Blu-ray player ocenené 2013 CES Innovation award. Nový rad produktov domácich kín Samsung je vystavený od 8. do 11. januára v stánku #12004 v Central Hall v Kongresovom centre v Las Vegas.

Pohlcujúci zvuk bez skreslenia
Samsung Vacuum Tube Soundbar
(model HW-F750) ako prvý rieši túžbu spotrebiteľov po čistom výkone a teplom, prírodnom zvuku integráciou elektrónkového zosilňovača do soundbaru.

HW-F750 navyše ponúka dokonalé pohodlie so SoundShare funkciou, ktorá používateľovi umožňuje bezdrôtové pripojenie soundbaru k TV prostredníctvom Bluetooth. Medzitým gyroskopický senzor meria výšku, rotáciu a sklon k optimalizácii kvality zvuku, či už je soundbar umiestnený v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Dohromady tieto funkcie prakticky eliminujú akékoľvek obmedzenia v umiestnení HW-F750 v dome spotrebiteľa.

Na ďalšie uľahčenie použitia môžu používatelia aktivovať novú funkciu AirtrackON, ktorá automaticky zapne soundbar, keď sa zapne televízor a umožní im ovládať HW-F750 pomocou diaľkového ovládača na TV. Kompaktný a tenký dizajn HW-F750 a separátny bezdrôtový subwoofer z neho robia ideálneho spoločníka pre ktorýkoľvek inteligentný televízor.

Dokonalá prenosná bezdrôtová zvuková stanica
Samsung Portable Wireless Bluetooth Speaker
(model DA-F60) ponúka kvalitný zvuk a jednoduchosť, nech už je spotrebiteľ doma či na cestách. Reproduktor má integrovaný Near-Field Communication (NFC) modul, vďaka ktorému spotrebiteľ jednoducho spáruje reproduktor s akýmkoľvek iným NFC zariadením, ako je smartfón alebo tablet. Navyše vďaka podpore Samsung SoundShare môže používateľ použiť DA-F60 ako TV reproduktor pomocou bezdrôtového Bluetooth spojenia.

DA-F60 zahŕňa neodymové magnety a pasívny žiarič pre výsledok typický u špičkových hi-fi audio systémov, vrátane vyladenej nízkofrekvenčnej reprodukcie a prakticky nulového skreslenia ani pri naozaj vysokej hlasitosti. Používatelia si tiež budú môcť užiť vylepšený výkon a vysoko kvalitný zážitok so vstavanou apt-X kodek technológiou, ktorá zosilní rozsiahly dynamický rozsah bezdrôtových reproduktorov, a to hlavne na hornej hranici.

Samsung DA-F60 váži len 1,361 kg a vďaka tomu je ideálnym audio spoločníkom, ktorý kombinuje prenosnú a presnú reprodukciu v plnom rozsahu vo vnútri, alebo aj vonku, mimo domácnosti.

Skvelá kombinácia najvyššej kvality zvuku a obrazu
Samsung 7.1 Channel Home Theater System
(model HT-F9750W) bol vytvorený ako perfektný náprotivok pre televízory Samsung 2013, s dizajnom a využiteľnosťou, ktorá prináša do domácností dokonalé zážitky. Nový TV Sound On umožňuje okamžite aktivovať 1 330 wattový zvuk systému a vypnúť zvuk vnútorného televízneho reproduktora jediným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači. Táto vlajková loď HTS obsahuje vlastné Samsung trubice a digitálny zosilňovač, rovnako ako najnovšie inteligentné televízory, pre vytvorenie najlepšieho možného zážitku.

Pre ešte lepší zážitok porovnateľný so zážitkom z kina ponúka HT-F9750W multi-dimenzionálny zvuk otočného reproduktora spojený s novým DTS® Neo fusion kodekom - exkluzívne pre Samsung - ktorý ešte viac zosilňuje vertikálny zvuk, aby do vašej domácnosti priniesol nebývalú kvalitu zvuku. Gálium nitridový (GaN) zosilňovač zvládne rozsah zvuku za hranicou bežne počuteľných frekvencií. V spojení s elektrónkovým predzosilňovačom si spotrebitelia budú môcť užiť bohatý a hrejivý zvuk s minimálnym skreslením. Keramická polypropylénová vstrekovaná membrána (CPID) reproduktorov zvyšuje maximálne zvukové rozlíšenie.

Výnimočnú kvalitu obrazu HT-F9750W ihneď zaznamenáte aj na Ultra-High Definition (UHD) TV, ktoré sa budú predávať v roku 2013. Samsung 4K Scaler Procesor vytvára obraz ako živý s neuveriteľne vysokým rozlíšením UHD, ktoré je viac ako 4x vyššie než rozlíšenie FHD (UHD 8 631 360px vs. FHD 2 073 600px).

Blu-ray domáce kino HT-F9750W dokáže pracovať s viacerými aplikáciami súčasne a tiež ponúka najnovšie Samsung Smart Hub® a AllShare®Tento 1 330 wattový systém je vynikajúcim doplnkom pre akéhokoľvek milovníka vysoko kvalitných audio-video produktov.

Vylepšený obraz a rýchlosť
Samsung Premium Blu-ray Player
(model BD-F7500) pozdvihuje radosť zo sledovania vašich obľúbených filmov na novú úroveň premenou obyčajného SD a HD na ešte kvalitnejšie rozlíšenie Ultra High Definition (UHD), ktoré prinášajú nové televízory 2013. Tento tenký prehrávač ponúka dvojjadrový procesor a technológie Samsung Smart TV vrátane Smart Hub® a AllShare®, takže si používatelia môžu užiť neobyčajnú kvalitu obrazu s intuitívnym užívateľským rozhraním.

BD-F7500 je estetická štúdia v čiernej a striebornej, moderná, ale klasická zároveň. Je to minimalistický kontrast čiernej povrchovej úpravy a vysokého lesku s hliníkovou úpravou doplnenou rovnakými kvalitami, aké nájdeme u mnohých špičkových plochých obrazoviek, ktoré predstavujú čierny lakovaný povrch v striebornom rámčeku.

BD-F7500 video procesor zahŕňa vlastný Samsung algoritmus, ktorý vylepšuje kvalitu obrazu. Toto je veľmi dôležité pre maximalizáciu vizuálnej kvality obsahu vysielaného na internete, rovnako ako pre zlepšenie jeho ostrosti. Navyše 900MHz x 2 vysoko výkonný dvojjadrový čipset výrazne zvyšuje kapacitu pre spracovanie obrazu a spotrebiteľ si tak môže vychutnať najvyššiu kvalitu obrazu a zároveň najrýchlejšie surfovanie po internete.

Navštívte náš stánok a zažite na vlastnej koži technológie budúcnosti. Nový produktový rad Samsung je vystavený od 8. do 11. januára v stánku #12004 v Central Hall v Kongresovom centre v Las Vegas.

Všetky detaily, videá a fotografie produktov sú dostupné na: www.samsungces.com alebo tiež na: m.samsungces.com.

Tlačová konferencia Samsung a Samsung Tomorrow TV CES 2013 Specials (Špeciál Samsung TV zajtrajška CES 2013) sú k dispozícii na blogu Samsung Tomorrow: global.samsungtomorrow.com alebo na http://youtube.com/SamsungTomorrow.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá