4.9.2015 0 Comments

Nové farebné multifunkcie i SENSYS prinášajú malým pracovným skupinám jedinečnú flexibilitu

Spoločnosť Canon uvádza dve nové modelové série farebných multifunkčných tlačiarní. Reaguje tak na požiadavky, ktoré kladú malé pracovné skupiny vo väčších organizáciách na oblasť tlače a spracovania dokumentov. Popri tlači, kopírovaní a skenovaní sa môžu nové zariadenia i‑SENSYS MF700 a i‑SENSYS MF600 pochváliť tiež rozsiahlou podporou mobilnej tlače a intuitívnym designom.

„Spoločnosť Canon sa zaviazala odstrániť všetky mysliteľné prekážky, ktoré bránia používaniu mobilnej tlače, a to vrátane náročného nastavovania a nedostatočnej funkcionality," hovorí Anil Jagpal, European Marketing Manager for i-SENSYS spoločnosti Canon Europe. „Naše nové multifunkčné tlačiarne i-SENSYS sú pripravené na použitie ihneď po vybalení a ponúkajú všetko, čo organizácie potrebujú pre rýchlu a flexibilnú prácu. S cieľom zaistiť bezproblémové používanie tak medzi vlastnosťami nových modelových sérií nechýba napríklad jednoduchá integrácia, ucelená správa, ani používateľsky prívetivé rozhranie."

Modelová séria i-SENSYS MF600

Nové modely i-SENSYS MF600 sú ideálne pre malé pracovné skupiny a môžu sa pochváliť rýchlosťou až 14 strán za minútu. S cieľom optimalizovať produktivitu pracoviska prináša séria MF600 podporu vzdialenej správy, vďaka ktorej už nemusia IT tímy spravovať zariadenie manuálne. Nový farebný dotykový displej je intuitívny i jednoducho použiteľný a pracovné skupiny ho môžu prispôsobiť presne svojim špecifickým potrebám. Obe zariadenia podporujú mobilnú tlač; všestrannosť modelu MF628Cw zvyšuje i bezdrôtová Wi-Fi konektivita.

Jednoduchšie je v prípade nových zariadení i skenovanie, najmä vďaka vylepšenej podpore skenovania do externých služieb a úložísk. Bez potreby počítača majú používatelia k dispozícii skenovanie do USB, do zdieľaných zložiek, na FTP servery alebo do e-mailu. Nechýba ani podpora skenovania do cloudu a mobilných zariadení, a to prostredníctvom bezplatných aplikácií pre osobné počítače, smartfóny a tablety.

„Výskumná spoločnosť InfoTrends vo svojej najnovšej štúdii uvádza, že nekompatibilita tlačiarní a osobné skúsenosti s technickými problémami pri použití mobilnej tlače sú dve najväčšie prekážky, ktoré používatelia od tohto spôsobu využitia mobilných zariadení odrádzajú. Pri návrhu nových modelov i-SENSYS sme preto kládli veľký dôraz na kompatibilitu a používateľskú prívetivosť. Po novom je tak využívanie mobilnej tlače veľmi jednoduché a podporuje dosiahnutie optimálnej produktivity ako v prostredí kancelárií, tak i mimo bežné pracovné priestory," dodáva Anil Jagpal.

Modelová séria i-SENSYS MF700

Vďaka rýchlosti až 20 strán za minútu a obojstrannej tlači i skenovaniu, sú zariadenia z modelovej série i-SENSYS MF700 ideálne pre malé pracovné skupiny, ktoré hľadajú flexibilnejší prístup pre riešenia svojich každodenných tlačových a skenovacích úloh.

Séria i-SENSYS MF700 prináša komplexnú konektivitu pre mobilných pracovníkov, ktorí navyše vďaka pridaniu podpory novej technológie NFC Touch & Print môžu využívať svoje kompatibilné chytré telefóny a tablety na rýchlu a bezproblémovú tlač. Zariadenia tejto série umožňujú skenovať i do formátu PDF podporujúceho vyhľadávanie, šifrovanie a digitálne podpisy. Vďaka podpore štandardných tlačových jazykov PCL5c/6 a Adobe PostScript je jednoduchá aj integrácia do spravovaných IT sietí. Model MF729Cx navyše spolupracuje s platformou uniFLOW, a môže tak hrať významnú úlohu medzi riešeniami značky Canon pre správu rozsiahlych tlačových výstupov. Obe série podporujú i skenovanie do cloudu vrátane úložísk Dropbox alebo Google Drive a sú kompatibilné so službami Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Firmám všetkých veľkostí tieto vlastnosti dovoľujú, aby mohli pracovať efektívnejšie a ich mobilní pracovníci mali na cestách k dispozícii podporu pre tlač, skenovanie i správu dokumentov.

Obe skupiny multifunkčných tlačiarní sú kompatibilné s novou ucelenou aplikáciou Canon PRINT Business, ktorá nahrádza aplikácie Canon Mobile Printing a Canon Mobile Scanning. Táto nová aplikácia podporuje i technológiu komunikácie na krátku vzdialenosť (NFC) a službu iCloud, a používatelia tak majú k dispozícii celý rad možností, ako jednoducho tlačiť odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Aplikácia Canon PRINT Business navyše umožňuje priamu tlač z webových stránok a uložených fotografií, podporuje prístup ku cloudovým úložiskám a prináša funkcie pre automatickú korekciu obrazu.

Obe modelové série - MF700 i MF600 - budú v Európe v predaji od septembra 2015.

Kľúčové vlastnosti modelovej série i-SENSYS 600:

• Tlač, kopírovanie a skenovanie

• Faxovanie (iba model MF628Cw)

• Farebný dotykový displej s uhlopriečkou 8,9 cm (3,5 palca)

• Tlač s rýchlosťou až 14 strán za minútu

• Podpora služby e-Maintenance

• Wi-Fi (iba model MF628Cw)

• Podpora služby AirPrint

• Podpora služby Google Cloud Print

Kľúčové vlastnosti modelovej série i-SENSYS MF700:

• Tlač, kopírovanie a skenovanie

• Obojstranná tlač a skenovanie

• Faxovanie (iba modely MF728Cdw a MF729Cx)

• Farebný dotykový displej s uhlopriečkou 8,9 cm (3,5 palce)

• Tlač s rýchlosťou až 20 strán za minútu

• Podpora služby e-Maintenance

• Wi-Fi

• Podpora služby AirPrint

• Podpora služby Google Cloud Print

• Podpora NFC Touch & Print (iba model MF729Cx)

• Kompatibilita s platformou uniFLOW (iba model MF729Cx)

• Podpora tlačových jazykov PCL5c/6 a Adobe PostScript

Multifunkčné tlačiarne i-SENSYS v promo akcii

Spoločnosť Canon pre koncových zákazníkov a spotrebiteľov v období od 1. 9. 2015 do 30. 1. 2016 (vrátane) pripravila promo akciu, ktorá sa vzťahuje i na vybrané multifunkčné tlačiarne i-SENSYS. Zákazník, ktorý si v období trvania akcie zakúpi niektorý z produktov uvedených na www.canon.sk/promozaruka, môže požiadať o vrátenie príslušnej čiastky späť za svoj nákup či uplatniť žiadosť o 3-ročnú záruku. Vrátená čiastka v prípade produktov z radu i-SENSYS môže dosiahnuť výše až 60 eur.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá