3.8.2012 0 Comments

Nové farebné multifunkcie Konica Minolta

Konica Minolta predstavuje nové farebné multifunkčné zariadenia bizhub C454 a C554. Uplatnia sa najmä vo väčších pracovných skupinách alebo oddeleniach, pretože sa jednoducho používajú, sú vybavené mnohými zelenými technológiami a rozšírenými možnosťami skenovania. Úžitkovosť rozširuje veľká kapacita papiera a široká škála dokončovacích možností.

Multifunkčnými zariadeniami bizhub C454 a C554 kompletizuje Konica Minolta novú sériu farebných multifunkcií pre všetky druhy kancelárií. Pre malé a stredne veľké podniky sú určené zariadenia bizhub C224, C284 a C364. Veľké oddelenia a centralizované reprografické oddelenia zas ocenia výkonné zariadenia bizhub C654 a C754. Nové dve multifunkcie vypĺňajú medzeru v línii novej série a vychádzajú v ústrety stredne veľkým a veľkým kancelárskym alebo tlačovým prostrediam.

Farebne a čiernobielo tlačí zariadenie bizhub C454 rýchlosťou 45 strán za minútu (bizhub C554 - 55 strán za minútu). Užívateľov, ktorí využívajú napr. smartphone alebo tablet, určite poteší 9-palcový dotykový ovládací panel, zabezpečujúci intuitívne a pohodlné ovládanie, na ktoré sú zvyknutí. Zariadenia majú moderný dizajn Info-Palette, ktorý dáva používateľom možnosť prispôsobiť si ovládací panel, ako aj menu tlačového drivera, svojim potrebám.

Celá nová séria multifunkčných zariadení vyniká mnohými ekologickými technológiámi, vďaka ktorým nielen šetrí energie a životné prostredie, ale aj redukuje celkové náklady na vlastníctvo. Zariadenia bizhub C454 a C554 sú napríklad schopné skenovať bez zahrievania stroja. Tlačia polymerizovaným tonerom Simitri HD novej generácie, čo opäť významne znižuje spotrebu energie. Multifunkcie sú vybavené aj ekologickým dynamickým časovačom, ktorý analyzuje pracovné zaťaženie zariadenia a automaticky mu upravuje režim spánku a pohotovostný režim.

Rozšírené možnosti skenovania multifunkcií bizhub C454 a C554 možno využiť napríklad na efektívnu archiváciu. Zariadenia majú jednoprechodový podávač dokumentov (DualScan), ktorý skenuje obe strany dokumentu naraz a vďaka tomu naskenuje až 160 obrazov za minútu v plnej farebnosti. Vstupnú kapacitu papiera možno rozšíriť až na 6 650 hárkov papiera prostredníctvom veľkokapacitných zásobníkov na A4, A3 alebo SRA3. Okrem toho možno vybaviť bizhub C454 zošívacím dokončovacím zariadením, ktorý zošije až 50 listov, a bizhub C554 finišerom, ktorý zošije až 100 listov.

Multifunkčnými zariadeniami bizhub C454 a C554 kompletizuje Konica Minolta novú sériu farebných multifunkcií pre všetky druhy kancelárií.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá