3.8.2012 0 Comments

Nové farebné multifunkcie Konica Minolta

Konica Minolta predstavuje nové farebné multifunkčné zariadenia bizhub C454 a C554. Uplatnia sa najmä vo väčších pracovných skupinách alebo oddeleniach, pretože sa jednoducho používajú, sú vybavené mnohými zelenými technológiami a rozšírenými možnosťami skenovania. Úžitkovosť rozširuje veľká kapacita papiera a široká škála dokončovacích možností.

Multifunkčnými zariadeniami bizhub C454 a C554 kompletizuje Konica Minolta novú sériu farebných multifunkcií pre všetky druhy kancelárií. Pre malé a stredne veľké podniky sú určené zariadenia bizhub C224, C284 a C364. Veľké oddelenia a centralizované reprografické oddelenia zas ocenia výkonné zariadenia bizhub C654 a C754. Nové dve multifunkcie vypĺňajú medzeru v línii novej série a vychádzajú v ústrety stredne veľkým a veľkým kancelárskym alebo tlačovým prostrediam.

Farebne a čiernobielo tlačí zariadenie bizhub C454 rýchlosťou 45 strán za minútu (bizhub C554 - 55 strán za minútu). Užívateľov, ktorí využívajú napr. smartphone alebo tablet, určite poteší 9-palcový dotykový ovládací panel, zabezpečujúci intuitívne a pohodlné ovládanie, na ktoré sú zvyknutí. Zariadenia majú moderný dizajn Info-Palette, ktorý dáva používateľom možnosť prispôsobiť si ovládací panel, ako aj menu tlačového drivera, svojim potrebám.

Celá nová séria multifunkčných zariadení vyniká mnohými ekologickými technológiámi, vďaka ktorým nielen šetrí energie a životné prostredie, ale aj redukuje celkové náklady na vlastníctvo. Zariadenia bizhub C454 a C554 sú napríklad schopné skenovať bez zahrievania stroja. Tlačia polymerizovaným tonerom Simitri HD novej generácie, čo opäť významne znižuje spotrebu energie. Multifunkcie sú vybavené aj ekologickým dynamickým časovačom, ktorý analyzuje pracovné zaťaženie zariadenia a automaticky mu upravuje režim spánku a pohotovostný režim.

Rozšírené možnosti skenovania multifunkcií bizhub C454 a C554 možno využiť napríklad na efektívnu archiváciu. Zariadenia majú jednoprechodový podávač dokumentov (DualScan), ktorý skenuje obe strany dokumentu naraz a vďaka tomu naskenuje až 160 obrazov za minútu v plnej farebnosti. Vstupnú kapacitu papiera možno rozšíriť až na 6 650 hárkov papiera prostredníctvom veľkokapacitných zásobníkov na A4, A3 alebo SRA3. Okrem toho možno vybaviť bizhub C454 zošívacím dokončovacím zariadením, ktorý zošije až 50 listov, a bizhub C554 finišerom, ktorý zošije až 100 listov.

Multifunkčnými zariadeniami bizhub C454 a C554 kompletizuje Konica Minolta novú sériu farebných multifunkcií pre všetky druhy kancelárií.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá