Image
8.1.2016 0 Comments

Nové bezdrôtové reproduktory od Sony

Najnovšie prírastky prenosných reproduktorov od Sony so sebou prinášajú ešte viac možností a najmä zvuk vo vysokom rozlíšení. Prelomová technológia Sony DSEE HXTM dokáže zvýšiť kvalitu komprimovaných súborov (napr. MP3) takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení.

Stačí priložiť Walkman®, smartfónom či tablet s NFC a kompaktné, štýlové reproduktory začnú produkovať neuveriteľne čistý a kvalitný zvuk presne podľa vašej chuti. Bezdrôtovo a kvalitne, to je technológia LDAC, ktorá umožňuje prenos trikrát väčšieho množstva dát cez Bluetooth, výsledkom čoho je prvotriedne prehrávanie vašich obľúbených piesní. S možnosťami Multi-Room a SongPal je spojenie všetkých zvukových zariadení Sony v domácnosti hračkou. Ovládajte vašu hudbu telefónom bez akýchkoľvek obmedzení.

SRS-ZR7 a SRS-ZR5 - bezdrôtové reproduktory

SRS-ZR7 so sebou prináša čistotu zvuku vo vysokom rozlíšení, zabalenú v dizajnovom tele, ktoré bude ozdobou každej miestnosti. SRS-ZR7 aj SRS-ZR5 obsahujú novo vyvinuté ovládače pre plný rozsah a rozšírenie frekvencií. Dva subwoofery a pasívne žiariče sa zase postarajú o hlboké, dunivé basy.

srs_zr7.jpg

Krásny a štýlový SRS-ZR7 ponúka veľa vzrušujúcich možností pre počúvanie hudby - NFC synchronizáciu s mobilným zariadením, streamovanie skladieb cez Wi-Fi z domáceho servra, ale aj podporu funkcií Google Cast ™ pre prehrávanie hudby, rádio staníc a podcastov. Využiť môžete aj online služby ako Spotify Connect a ovládať hudbu na diaľku pomocou Spotify aplikácie. S jednoduchou aplikáciou Sony SongPal (pre iOS/Android) je konfigurácia reproduktorov záležitosťou niekoľkých kliknutí.

zr5.jpg

Multi-Room umožní počúvanie krištáľovo čistej hudby cez Wi-Fi v každej miestnosti. S novým reproduktorom od Sony máte priestorový zvuk na dosah ruky. Premiestnite Vaše reproduktory za zdroj hudby, aktivujte funkciu Wireless Surround a zažite priestorový zvuk pri obľúbených skladbách, videách či hrách. Wireless Stereo zasa automaticky páruje dva reproduktory pre vytvorenie dvoj-kanálového stereo zvuku.

Funkcie Wireless Stereo a Wireless Surround budú dostupné s novou aktualizáciou aplikácie Sony SongPal v júni 2016.

SRS-XB3, SRS-XB2 - vode odolné, prenosné a bezdrôtové

Hlasne a s pýchou - tak sa dajú opísať kompaktné reproduktory XB3 a XB2, ktoré na pohľad klamú svojou veľkosťou. Vďaka vysokej výdrži batérie (24 hodinovej u XB3 a 12 hodinovej u XB2), bezdrôtovej technológii, IPX5 štandardu odolnosti proti vode a tlačidlu EXTRA BASS je zaručený hudobný zážitok, či už pri varení, práci v záhrade alebo pri spontánnej párty.

Je až neuveriteľné, koľko technológií sa zmestilo do kompaktného tela XB3. Základ tvorí 48 mm reproduktor s plným zvukovým rozsahom. Jedinečná technológia Sony DSP dynamicky prispôsobuje kompresiu frekvencie hudobného zdroja a dva pasívne žiariče zase vylepšia basový rozsah. Reproduktor váži len 930 gramov, je dostatočne malý na prenášanie, no dostatočne výkonný s výdržou až 24 hodín na jedno nabitie.

Oba bezdrôtové reproduktory majú viacero využití. XB3 je párty chameleón - položte ho horizontálne alebo vertikálne podľa potreby a užívajte si ničím nerušený hudobný zážitok. Oba reproduktory disponujú funkciou „Speaker Add", ktorá umožňuje spárovanie ďalšieho reproduktora. Netreba sa báť ani vody, pretože obe zariadenia sú vode odolné. Párovanie cez Bluetooth a NFC je samozrejmosťou.

H.ear go prenosný Hi-Res bezdrôtový reproduktor

Užite si úžasný zvuk doma alebo na cestách s h.ear go, najmenším, prenosným, bezdrôtovým reproduktor so zvukom vo vysokom rozlíšení. Aj napriek malým rozmerom v sebe štýlový h.ear go ukrýva mohutný zvukový náboj s neuveriteľne detailným podaním v Hi-Res kvalite a krásne dunivou basovou linkou. Vstavané Wi-Fi dovolí používať funkcie online streamingových aplikácií cez Google CastTM a Spotify Connect. Multi-Room kompatibilita vám otvorí nové možnosti s využitím Sony's SongPal aplikácie. Prepojte dve zariadenia h.ear go a získate stereo systém. Ak prepojíte viacero zariadení, získate bezchybný priestorový zvuk. S 12-hodinovou výdržou batérie párty nekončí, kým neodíde posledný hosť.

Nový rad audio výrobkov od Sony bude dostupný od apríla 2016 za MOC: €170 (SRS-XB3), €120 (SRS-XB2) a €250 (h.ear go). SRS-ZR7 a SRS-ZR5 budú dostupné v júni 2016 za MOC: €350 (SRS-ZR7) a €230 (SRS-ZR5).

Technické špecifikácie tu: SRS-ZR7, SRS-ZR5, SRS-XB3, SRS-XB2, h.ear go.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá