12.2.2013 0 Comments

Nové akcie na paušály Happy prinesú bonus až do 150 € pre verných i existujúcich zákazníkov

- Pri prenose čísla získa bonus nielen nový, ale aj súčasný zákazník Telekomu
- Vytvorte si Happy rodinu s neobmedzenými volaniami

Telekom uvádza novú ponuku na paušály Happy, ktoré sú bestsellermi v ponuke za posledných šesť mesiacov. Od 14. februára 2013 do 31. marca 2013 budú môcť pri prenose čísla do Telekomu získať bonus nielen prichádzajúci, ale aj odporúčajúci zákazníci, a to až do výšky 150 eur.

Ak sa zákazník rozhodne predĺžiť svoju zmluvu s paušálom Happy, môžu s ním zároveň prejsť na Happy aj jeho známi počas svojej viazanosti. S paušálmi Happy si budú môcť volať medzi sebou neobmedzene už od 9,99 € mesačne.

Prenos čísla z konkurencie bude ešte výhodnejší
Telekom pokračuje v poskytovaní bonusu za prenos čísla do svojej siete. Teraz ponúkne bonus nielen pre zákazníkov, ktorí si číslo prenášajú, ale aj pre tých, ktorí sa rozhodnú ich odporučiť.

Zákazníci si môžu prenášať čísla na predplatené karty Easy Free či Easy Time a získať bonus 30 €. Pri paušáloch Happy i Biznis Star získajú bonus až 50 eur.

Telekom pripíše rovnaký bonus pre oba typy zákazníkov, či už ako extra kredit na predplatenú kartu alebo do najbližších faktúr. Suma pripisovania ostáva pre nových zákazníkov rovnaká - 5 € a bonus je rozložený na 6 alebo 10 pripísaní, či už dobití Easy karty alebo mesačnej faktúry.

Pre existujúcich zákazníkov bude možné získať vyšší bonus: 5 € pri jednom čísle, 10 € pri dvoch číslach alebo 15 € pri troch číslach. Aj pre nich platí rozloženie na 6 až 10 pripísaní. Pri trojici prenesených číslach si môže zákazník takto znížiť faktúru až o 15 € mesačne.

Rozšírte svoju rodinu Happy paušálov
Ďalšiu ponuku pripravil Telekom pre zákazníkov, ktorí sa v tomto čase rozhodnú predĺžiť si svoju zmluvu. Telekom ponúkne benefity paušálov Happy nielen pre nich, ale aj ich rodinných príslušníkov či známych, ktorí sú aktuálne v Telekome a využívajú iný program s viazanosťou.

Ak si zákazník predĺži zmluvu s programom Happy, môže určiť svojich troch blízkych, ktorí môžu prejsť na Happy paušál skôr ako by mali naň štandardne nárok.

Túto ponuku môže využiť zákazník už od štvrtého mesiaca viazanosti a prejsť na paušál Happy - jeho pôvodná viazanosť bude zrušená a nový paušál Happy mu platí s viazanosťou 24 mesiacov. Výberom ktoréhokoľvek paušálu Happy získa aj neobmedzené volania so svojimi blízkymi v pevnej i mobilnej sieti Telekom.

Ak je zákazník v Telekome 4 až 18 mesiacov, získa paušál Happy bez telefónu. Ak je zákazníkom už 18 mesiacov s existujúcou viazanosťou, môže si vybrať s Happy aj akciový telefón.

Nový paušál Happy XS s volaniami pre troch známych
Popri novej akcii pre odporúčanie známych uvedie Telekom aj špeciálny paušál Happy XS s bezplatnými volaniami zákazníka trom svojim známym.

Neobmedzené volania so svojimi blízkymi ponúkne Telekom už od 9,99 € mesačne - a navyše paušál obsahuje minimálne 50 voľných minút do všetkých sietí a internet v mobile.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá