6.2.2013 0 Comments

Nová inteligentná rúra Smart Oven prináša revolučné zmeny vo varení a zdravom stravovaní

Spoločnosť Samsung, popredná svetová spoločnosť pôsobiaca v oblasti inovácie digitálnych spotrebičov, predstavuje novú rúru Samsung Smart Oven (MC32F606), ktorá je vybavená technológiami inteligentných senzorov a ponúka kombináciu vysoko kvalitnej prípravy jedál s elegantným dizajnom. Tento nový kuchynský spotrebič bol navrhnutý tak, aby časovo vyťaženým domácnostiam ponúkol pohodlné použitie a jedinečné funkcie, ktoré im umožnia ušetriť čas i námahu a pripraviť pritom zdravé a chutné jedlá.

Nová inteligentná rúra od spoločnosti Samsung je určená ako pre nováčikov, tak aj skúsených kuchárov a okrem toho vyniká elegantným dizajnom. Umožňuje pripravovať jedlá s menším množstvom tuku, z čerstvejších surovín a omnoho efektívnejšie.

„Kedykoľvek sa rozhodneme navrhnúť nový produkt, vždy sa snažíme zlepšiť ako technológie, tak aj životný štýl spotrebiteľov," uviedol B. K. Yoon, prezident divízie spotrebnej elektroniky v Samsung Electronics. „Nová inteligentná rúra od Samsungu dáva rodinám možnosť jesť zdravšie bez toho, aby museli akokoľvek znižovať zo svojich nárokov na chutnosť pokrmov, a umožňuje im ušetriť čas i peniaze."

Vďaka inteligentným technológiám, väčším možnostiam nastavenia a jedinečným funkčným vlastnostiam Samsung Smart Oven mení k lepšiemu spôsob, ako sa rodiny doma stravujú. Odo dneška je výživné a vyrovnané stravovanie jednoduchšie než kedykoľvek predtým, pretože pri ňom spotrebiteľom pomáhajú inteligentné senzory a funkcie, ako napríklad predprogramované recepty, príprava jogurtu alebo smaženie bez tuku. Inteligentná rúra revolučným spôsobom mení spôsob prípravy jedla v domácnostiach.

Zdravšie varenie znamená zdravšie rodiny
Výskumné štúdie preukázali, že pokiaľ sa stravujeme doma, môže to predĺžiť dĺžku nášho života. Domáce varenie a príprava jedál je teraz vďaka inteligentnej rúre Samsung jednoduchšie, či už pripravujeme čerstvú zeleninu, hydinu, morské plody, alebo cestoviny. Technológia varenie zo surových potravín rozpozná ich povrchovú teplotu - či už sú mrazené, chladené, alebo majú izbovú teplotu - a inteligentná rúra dokáže pripraviť akýkoľvek pokrm pri správnej teplote, takže jedlo už nikdy nebude prevarené alebo naopak nedovarené.

Varenie z východiskových surovín je teraz vďaka inteligentnej rúre Samsung jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Rúra totiž ponúka veľké množstvo prednastavených programov a obsahuje aj jogurtovač, takže na prípravu zdravého jogurtu pre vaše raňajky, večeru či desiatu už nie je potrebné mať v kuchyni samostatný prístroj.

Technológia Slim Fry umožňuje pripravovať chrumkavé jedlá bez prídavku oleja, čím sa eliminuje zbytočný tuk, mastné pripálené panvice a nebezpečenstvo popálenín od rozpáleného oleja. Smart Oven v sebe kombinuje gril s teplovzdušnou rúrou, takže dokáže pripraviť jedlo, ktoré je prepečené a má chrumkavú kôrku. Nie je nič jednoduchšie, ako vykúzliť zo zeleniny, mäsa a ďalších surovín jedlo, na ktorom si pochutí celá rodina, alebo v niekoľkých minútach pripraviť z mrazených hranolčekov horúcu a chrumkavú domácu pochúťku. Strava pripravená z čerstvých miestnych surovín umožňuje oproti jedlám obsahujúcim nasýtené tuky, cukry alebo kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy žiť celej rodine zdravšie a rozhodovať sa pre zdravšie potraviny, čo podľa vedeckých štúdií predlžuje dĺžku života.

Jedinečná technológia navrhnutá pre skvelú chuť
Jedinečná technológia Smart Multi Sensor vyhodnocuje každú sekundu teplotu povrchu jedla a rozhoduje, či je príslušná fáza prípravy pokrmu dokončená. Táto špičková technológia umožňuje nastaviť optimálnu dobu prípravy jedla presnejšie, ako to dokáže základný senzor, ktorý meria úroveň vlhkosti. Senzor vlhkosti vstavaný vo Smart Oven zaručuje dodržanie optimálnej teploty, zatiaľ čo jedinečná technológia infračervených senzorov, ktoré sa používajú pri konvenčnej príprave jedla pri vysokých teplotách, jedným dotykom zabraňuje tomu, aby ste jedlo servírovali pripálené, alebo naopak nedostatočne rozmrazené alebo nedovarené.

Aj rozmrazovanie je ľahšie vďaka senzoru, ktorý vyhodnocuje konzistenciu pokrmu, pričom môžete použiť nastavenie „tuhý", „stredný" a „mäkký". Rúra Smart Oven je tiež nedostižná, pokiaľ ide o ohrievanie pokrmov. Ponúka totiž ovládacie prvky, ktoré používateľovi umožňujú ľahko robiť prakticky všetko počnúc od mierneho ohriatia príliš stuhnutého masla alebo príliš mrazenej zmrzliny až po ohrievanie dojčenskej fľaše s mliekom. Smart Oven od spoločnosti Samsung je zárukou, že každý pokrm bude pripravený tak, ako to má byť.

Jedinečný dizajn, výnimočná chuť
Inteligentná rúra Smart Oven od spoločnosti Samsung bola do najmenšieho detailu navrhnutá s cieľom ponúknuť používateľovi čo najväčšie pohodlie. Samsung používa kvôli vynikajúcim funkčným vlastnostiam keramický smalt, takže vnútro rúry je extrémne hladké a umožňuje ľahké odstraňovanie tuku i mastnoty. Vnútorné jadro rúry sa vyrába rovnako ako vysoko kvalitná keramika, takže vnútro rúry je extrémne odolné voči opotrebeniu spôsobené každodenným používaním. Vnútorný povrch rúry sa nepoškriabe ani nezhrdzavie. Keramická vrstva tiež zabraňuje množeniu baktérií a absorpcii pachov, takže budete menej času tráviť upratovaním a viac vám ho zostane na zábavnejšie činnosti.

Dizajn rúry Smart Oven v sebe spája vzhľad, ktorý je typický pre európske modely tradičných rúr, s moderným vzhľadom mikrovlnnej rúry. Pre pohodlnejšie vkladanie pripravovaných pokrmov sa dvierka rúry otvárajú vyklápaním zhora nadol. V porovnaní s konkurenčnými výrobkami rúra ponúka aj väčšiu šírku. Vďaka šírke 345 mm môžu rodiny v rúre Smart Oven pripravovať aj väčšie pokrmy a nemusia si pritom robiť starosti, či sa pokrm do rúry vojde. K luxusnému vonkajšiemu vzhľadu rúry prispievajú nerezové materiály, z ktorých je vyrobené telo rúry aj rukoväť, a tiež displej, takže rúra ľahko zapadne do štýlu prakticky akejkoľvek kuchyne využívajúcej nerezové prvky.

Smart Oven od spoločnosti Samsung revolučným spôsobom mení prípravu jedál aj stravovanie v domácnostiach. Vďaka nastaveniam a funkciám, ktoré podporujú zdravé stravovanie, jedinečnej technológii šetriacej čas aj peniaze a elegantnému dizajnu, ktorý ladí s každou domácnosťou, prináša Smart Oven inováciu do domácej prípravy jedál a je rozumnou investíciou pre každú domácnosť.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá