Image
7.2.2012 0 Comments

Nová farebná laserová tlačiareň Xerox Phaser 7800

Xerox-Phaser-7800-color-laser-printer.jpg Profesionáli v oblasti grafického dizajnu a poskytovatelia tlačových služieb môžu odteraz využívať pre tvorbu farebných tlačovín, marketingových či obchodných materiálov, novú farebnú laserovú tlačiareň Xerox Phaser 7800.

Phaser 7800 tlačí na širokú škálu médií, ponúka pestré možnosti finišingu a disponuje pokročilými nástrojmi pre zvýšenie kvality farebnej tlače. Zariadenie spracováva úlohy vysokou rýchlosťou s možnosťou precíznej kontroly farebného podania. Vďaka tomu zvládnu kreatívne agentúry viac zákaziek v kratšom čase.

Pôsobivénástrojepresprávu farieb avysokúobrazovúkvalitu
Vďaka tlači vo fyzickom rozlíšení 1200 x 2400 dpi vykreslí zariadenie Phaser 7800 aj drobné detaily vo fotografiách, grafike či kresbách. Základ však tvorí pokročilá správa farieb, ktorá je v oblasti grafického dizajnu kľúčová.

Phaser 7800 môže byť voliteľne vybavený zariadením pre meranie farieb PhaserMeter a je založený na technológiách X-Rite a Adobe PostScript, ktoré zaručuje presné a stále farby vo všetkých tlačových úlohách, čo šetrí čas aj peniaze. PhaserMeter môžete použiť nielen pre kalibráciu a profilovanie tlačiarne ale aj monitora. Phaser 7800 je licencovaný spoločnosťou PANTONE pre optimálnu reprodukciu farieb štandardu PANTONE MATCHING SYSTEM.

Ďalším voliteľným prvkom výbavy sú softvérové RIPy EFI ColorProof XF a EFI eXpress, ktoré ďalej zvyšujú produktivitu a rozširujú možnosti spracovania úloh.

Výnimočná prácas médiamiamožnosti profesionálneho finišingu
Tlačiareň tlačí 45 strán za minútu a spracováva médiá s gramážou od 75 do 350 gramov na meter štvorcový so širokou škálou rozmerov. Kreatívni pracovníci môžu popustiť uzdu svojej fantázii a vytvárať katalógy, kalendáre alebo pohľadnice či fotografie netradičných rozmerov. Automatická obojstranná tlač je samozrejmosťou a navyše nespomaľuje rýchlosť tlače.

Dizajnéri môžu svoju prácu doplniť efektným finišingom, ako je väzba brožúr, zošívanie alebo dierovanie. Schopnosti finišingu môžu byť v prípade zariadení Phaser 7800 upravené podľa špecifických požiadaviek na záťaž a konkrétnu tlačovú aplikáciu.

Jednoducho sa používa a šetrí životné prostredie
Farebný dotykový displej uľahčuje navigáciu. Užívatelia tak majú prehľad nielen o stave tonerov, ale tiež o dokumentoch v tlačovej fronte. Ekologickú tvár zariadeniu dodáva použitý EA Toner s nízkou teplotou fixácie a úsporná technológia tlače Hi-Q LED. Nízke fixačné teploty taktiež pozitívne pôsobia na dobu štartu, kde prechod zariadenia z pohotovostného režimu trvá len 15 sekúnd. Samotný pohotovostný režim je pritom energeticky menej náročný, ako pri tradičných fixačných jednotkách.

Cena a dostupnosť
Tlačiareň Phaser 7800 je aktuálne dostupná prostredníctvom priameho predaja a certifikovaných partnerov spoločnosti Xerox.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá