1.4.2014 0 Comments

Nová aplikácia easyParameter App spoločnosti Eaton umožňuje ovládanie strojov a strojových zariadení smartfónom

Spoločnosť Eaton Electric s.r.o. prichádza s novou aplikáciou easyParameter App určenou pre komunikáciu s riadiacim relé easy800, ktoré uľahčuje ovládanie a kontrolu strojových zariadení a výrobných liniek v priemyselnej prevádzke. Prostredníctvom aplikácie je možné vytvárať individuálne užívateľské ovládacie rozhranie s rôznymi úrovňami užívateľských práv a definovať, ktoré parametre budú na čítanie a ktoré k zápisu. Aplikácia je navrhnutá pre smartfóny a tablety s OS Android a je dostupná bezplatne na stiahnutie.

Pomocou aplikácie easyParameter App môžu výrobcovia strojov, strojových zariadení a celých výrobných prevádzok vytvárať svoje vlastné používateľské rozhrania, ktoré zjednodušia ovládanie aj kontrolu zariadení a výrobných liniek v priemyselnej prevádzke.

Komunikácia s riadiacim relé až na 10 metrov
Aplikácia je navrhnutá pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android (verzia 2.2 a vyššia) vybavené Bluetooth technológiou. Komunikácia s riadiacim relé easy800 prebieha cez Bluetooth adaptér (EASY800-BLT-ADP) s dosahom až 10 metrov.

Je možné definovať, ktoré parametre budú na čítanie a ktoré k zápisu
Prostredníctvom aplikácie easyParameter App, môže programátor používateľského rozhrania definovať, ktoré parametre (dátum, čas, aktuálne hodnoty a parametre funkčného bloku, týždenné alebo ročné spínacie hodiny, stav bitu) budú iba na čítanie a ktoré bude možné prepisovať. Stavy vstupov a výstupov sú k dispozícii vždy len na čítanie.

K tvorbe užívateľského rozhrania 25 operátorských stránok
Užívateľ aplikácie sa môže rozhodnúť, ktoré z nasledujúcich prvkov budú iba na čítanie a ktoré k zápisu: individuálne prevádzkové hodnoty zariadení; jednotky, v ktorých budú hodnoty špecifikované a pri akých krokoch sa budú meniť; horné a dolné limity. Konštruktéri strojových zariadení a výrobných liniek majú k tvorbe používateľského rozhrania k dispozícii až 25 rôznych operátorských stránok, z ktorých každá obsahuje až 250 prvkov.

Užívateľské rozhrania s rôznymi úrovňami práv
Ďalšou výhodou aplikácie je možnosť vytvoriť používateľské rozhrania s rôznymi úrovňami prístupových práv na ovládanie zariadenia, či linky. Pre zabránenie neautorizovaného prístupu k riadiacemu relé je možné aplikáciu zabezpečiť pomocou osemmiestneho PIN kódu.

Možnosť bezplatného stiahnutia easyParameter App
Aplikácia je dostupná bezplatne k stiahnutiu na www.play.google.com pod kľúčovým slovom "EASY800". Zároveň je potrebné stiahnutie Excel súboru (easyParameter_Configuration_Vxx.xlsm), ktorý je k dispozícii na adrese www.eaton.eu/easy. Prostredníctvom tohto súboru je možné následne vytvoriť ovládacie užívateľské rozhranie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá