Image
29.4.2014 0 Comments

Nová aplikácia Telekom aj s platbou faktúry a podrobným výpisom

Telekom predstavuje zlepšenú verziu svojej bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorú si doteraz aktivovalo viac ako 130 000 zákazníkov. 

Nova aplikacia.jpg

Táto verzia prináša zákazníkom nové funkcie, pomocou ktorých sa môžu priamo cez smartfón informovať o svojej aktuálnej spotrebe a využívať nové služby - podrobný výpis volaní, platbu faktúry a dobitie kreditu priamo cez smartfón a rodičovské služby. Novinkou je aj aktuálna kalkulačka nedávno predstaveného produktového portfólia Chytrej ponuky.

Blesk_2Nova aplikacia.jpg

Zákazník môže odteraz okrem prezerania svojej fakturačnej histórie aj platiť faktúry z mobilného zariadenia. Môže tak vyriešiť aj nedostatok kreditu na karte Easy - prostredníctvom aplikácie ju možno cez platobnú kartu alebo paušál v sume od 7 do 50 €.

Každý zákazník, ktorý má aktivovanú službu Podrobný výpis v elektronickej forme, si ho môže po novom prezerať aj v mobilnej aplikácii. Na pohodlné prezeranie výpisu v mobilnom rozhraní nechýba vyhľadávanie podľa telefónneho čísla a filter. Ten umožňuje prezeranie podrobného výpisu podľa volaní alebo typu prevádzky, ako sú napríklad dátové prenosy, hovory či SMS.

Blesk_3Nova aplikacia.jpg

Ak má používateľ aktivované rodičovské služby, aplikácia automaticky načíta spravované Easy karty a umožní okamžite zistiť stav kreditu dieťaťa, dobiť mu ho z paušálu alebo z platobnej karty.

Novú aplikáciu si zákazníci môžu stiahnuť z Google Play alebo iTunes Store (v druhom prípade aplikácia čaká na schválenie), kde sa dá aktualizovať aj pôvodná verzia.

 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

17.01.2017 00:28

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weib ...

Produkty

Opera predstavila Neon. Bude takto vyzerať budúcnosť prehliadania webu?

17.01.2017 00:25

Spoločnosť Opera Software ukázala novú koncepciu svojho webového prehliadač a názvom Opera Neon. Podľa vývojárov vraj ponúka „pohľad do budúcnosti desktopových prehliadačov“. Základom je takisto Chro ...

Produkty

Google používa strojové učenie na zníženie dátovej spotreby pri obrázkoch s vysokým rozlíšením

17.01.2017 00:22

Vlani v novembri Google predstavil technológiu RAISR (Rapid and Accurate Image Super-Resolution). Ide o metódu interpolácie, ktorá má zlepšiť zobrazenie fotiek s nízkym rozlíšením a ušetriť dátové pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá