Image
29.4.2014 0 Comments

Nová aplikácia Telekom aj s platbou faktúry a podrobným výpisom

Telekom predstavuje zlepšenú verziu svojej bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorú si doteraz aktivovalo viac ako 130 000 zákazníkov. 

Nova aplikacia.jpg

Táto verzia prináša zákazníkom nové funkcie, pomocou ktorých sa môžu priamo cez smartfón informovať o svojej aktuálnej spotrebe a využívať nové služby - podrobný výpis volaní, platbu faktúry a dobitie kreditu priamo cez smartfón a rodičovské služby. Novinkou je aj aktuálna kalkulačka nedávno predstaveného produktového portfólia Chytrej ponuky.

Blesk_2Nova aplikacia.jpg

Zákazník môže odteraz okrem prezerania svojej fakturačnej histórie aj platiť faktúry z mobilného zariadenia. Môže tak vyriešiť aj nedostatok kreditu na karte Easy - prostredníctvom aplikácie ju možno cez platobnú kartu alebo paušál v sume od 7 do 50 €.

Každý zákazník, ktorý má aktivovanú službu Podrobný výpis v elektronickej forme, si ho môže po novom prezerať aj v mobilnej aplikácii. Na pohodlné prezeranie výpisu v mobilnom rozhraní nechýba vyhľadávanie podľa telefónneho čísla a filter. Ten umožňuje prezeranie podrobného výpisu podľa volaní alebo typu prevádzky, ako sú napríklad dátové prenosy, hovory či SMS.

Blesk_3Nova aplikacia.jpg

Ak má používateľ aktivované rodičovské služby, aplikácia automaticky načíta spravované Easy karty a umožní okamžite zistiť stav kreditu dieťaťa, dobiť mu ho z paušálu alebo z platobnej karty.

Novú aplikáciu si zákazníci môžu stiahnuť z Google Play alebo iTunes Store (v druhom prípade aplikácia čaká na schválenie), kde sa dá aktualizovať aj pôvodná verzia.

 


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Lenovo Yoga Book a Lenovo Yoga 910 prichádzajú na slovenský trh

19.10.2016 00:08

Spoločnosť Lenovo predstavila na tlačovej konferencii dvojicu horúcich noviniek ktoré boli po prvý krát uvedené na veľtrhu IFA v Berlíne. Prvou z nich je štýlový notebook Lenovo Yoga 910. Notebook up ...

Produkty

Microsoft Ignite 2016: novinky pre Azure, Windows Server 2016, Edge, Office 365 a ďalšie produkty

20.10.2016 00:10

Druhý ročník konferencie IT profesionálov Microsoft Ignite sa konal v americkej Atlante koncom septembra. Stretlo sa tu viac ako 25 000 odborníkov, aby si vypočuli 130 prednášok.   Hneď prvý deň ohlá ...

Produkty

Vensmile K8 – minipočítač s touchpadom, zabudovaný do flexibilnej klávesnice

20.10.2016 00:13

Teraz, keď sa všetky súčasti počítača dajú vtesnať do zariadenia, ktoré sa zmestí do vrecka, výrobcovia experimentujú s rôznymi  rozmermi a tvarmi. Už sme videli počítač zabudovaný do skladateľnej klá ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá