Image
29.4.2014 0 Comments

Nová aplikácia Telekom aj s platbou faktúry a podrobným výpisom

Telekom predstavuje zlepšenú verziu svojej bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorú si doteraz aktivovalo viac ako 130 000 zákazníkov. 

Nova aplikacia.jpg

Táto verzia prináša zákazníkom nové funkcie, pomocou ktorých sa môžu priamo cez smartfón informovať o svojej aktuálnej spotrebe a využívať nové služby - podrobný výpis volaní, platbu faktúry a dobitie kreditu priamo cez smartfón a rodičovské služby. Novinkou je aj aktuálna kalkulačka nedávno predstaveného produktového portfólia Chytrej ponuky.

Blesk_2Nova aplikacia.jpg

Zákazník môže odteraz okrem prezerania svojej fakturačnej histórie aj platiť faktúry z mobilného zariadenia. Môže tak vyriešiť aj nedostatok kreditu na karte Easy - prostredníctvom aplikácie ju možno cez platobnú kartu alebo paušál v sume od 7 do 50 €.

Každý zákazník, ktorý má aktivovanú službu Podrobný výpis v elektronickej forme, si ho môže po novom prezerať aj v mobilnej aplikácii. Na pohodlné prezeranie výpisu v mobilnom rozhraní nechýba vyhľadávanie podľa telefónneho čísla a filter. Ten umožňuje prezeranie podrobného výpisu podľa volaní alebo typu prevádzky, ako sú napríklad dátové prenosy, hovory či SMS.

Blesk_3Nova aplikacia.jpg

Ak má používateľ aktivované rodičovské služby, aplikácia automaticky načíta spravované Easy karty a umožní okamžite zistiť stav kreditu dieťaťa, dobiť mu ho z paušálu alebo z platobnej karty.

Novú aplikáciu si zákazníci môžu stiahnuť z Google Play alebo iTunes Store (v druhom prípade aplikácia čaká na schválenie), kde sa dá aktualizovať aj pôvodná verzia.

 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetooth 5.0 prichádza s dvojnásobnou rýchlosťou a štvornásobným dosahom oproti verzii 4.2

08.12.2016 11:17

Bluetooth SIG vydal finálnu špecifikáciu pre nový štandard Bluetooth 5 pre OEM, ktorí teraz môžu vyvíjať hardvér na  jeho podporu. Nová špecifikácia je spätne kompatibilná so všetkými predchádzajúcim ...

Produkty

Microsoft môže kúpiť LinkedIn, Európska komisia si však dala podmienky

08.12.2016 00:07

Európska komisia (EK) schválila prevzatie profesijnej sociálnej siete LinkedIn spoločnosťou Microsoft. Súhlas je však podmienený dodržiavaním série záväzkov, ktorých cieľom je zachovanie konkurencie m ...

Produkty 1

Tripleton Enigma E2 – aktuálne najlepšie zabezpečený šifrovaný mobilný telefón na svete

08.12.2016 00:10

Šifrovaný telefón využíva priekopnícke techniky ochrany proti odpočúvaniu, ako sú napríklad autorizácie pomocou špeciálnej karty a šifrovacej techniky, ktorú podľa výrobcov nemožno prelomiť. I napriek ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá