Image
26.9.2012 0 Comments

Notebook roka 2012

NTB_roka2.pngOdštartoval ďalší ročník prestížnej ankety NOTEBOOK ROKA 2012, v ktorej môžu používatelia odovzdať sympatie svojim obľúbencom v jednotlivých kategóriách. Novinkou tohto ročníka je kategória tablet. Hlasovať môžu všetci na stránkach www.notebookroka.sk až do konca októbra.

Notebooky a tablety stále intenzívne lákajú pozornosť odbornej aj laickej verejnosti. Do ich vývoja a neustáleho zdokonaľovania investuje každý z výrobcov obrovské prostriedky. V ostatných rokoch sa tieto mobilné zariadenia z pozície pracovných nástrojov rozšírili aj do segmentu spotrebnej elektroniky a stali sa každodennou súčasťou života bežných ľudí. Veľkej popularite sa dnes tešia najmä ultramobilné zariadenia a tablety.

Výrazný posun vpred zaznamenali nielen výkon, mobilita alebo bezpečnosť, ale aj operačný systém a aplikačné rozhrania, ktoré ešte viac priblížili najnovšie technologické „vychytávky" do sveta bežných spotrebiteľov. Či už malé, alebo veľké, notebooky a tablety sa stávajú predmetom dennej potreby a domácej zábavy.

V ankete NOTEBOOK ROKA 2012 sa budú o hlas verejnosti uchádzať notebooky rozdelené do nasledujúcich kategórií:

- EKONOMICKÝ NOTEBOOK
- PROFESIONÁLNY NOTEBOOK
- MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK
- ULTRATENKÝ NOTEBOOK
- TABLET

Každý hlasujúci bude automaticky zaradený do losovania o atraktívne ceny, ktorých výhercovia budú známi krátko po ukončení ankety 22. 11. 2012. Hlavná výhra je Ultrabook Lenovo IdeaPad U310.

Súčasťou ankety bude aj ocenenie v špeciálnej kategórii TOP PRESS NOTEBOOK, o ktorej víťazovi rozhodne odborná komisia zložená z odborných novinárov, ktorí sa počas roka 2012 venovali testovaniu notebookov a tabletov. Členmi tejto komisie sú: Ján Trangel - predseda (www.zive.sk - odborný garant ankety), Marián Biel (www.eTrend.sk), Jozef Orgonáš (časopis PC REVUE, www.itnews.sk), Ľubomír Straka (televízia TA3) a Štefan Porubský (časopis TECHBOX, www.techbox.sk).

GENERÁLNY PARTNER ANKETY: LENOVO (www.lenovo.sk)
HLAVNÍ PARTNERI ANKETY: ANDREA SHOP (www.andreashop.sk), AGEM COMPUTERS (www.agem.sk), ESET (www.eset.sk), XEROX (www.xerox.sk)
PARTNERI ANKETY: EPSON, HP, SAMSUNG, TOSHIBA

Všetky ďalšie informácie získate na stránkach www.notebookroka.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Internet

Ako na to, aby ste sa nestratili. Nové mapy Google urobia z vášho telefónu kompas

26.09.2016 00:19

Jedna zo základných čŕt aplikácie Mapy Google je schopnosť niekoľko sekúnd po jej otvorení ukázať smer, ktorým sa uberáte (vlastne to, kam mieri horná strana vášho mobilu). No možno ste si všimli, že ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá