Image
14.9.2012 0 Comments

Nintendo WiiU vychádza v EÚ tento rok

Nintendo počas svojej konferencie Direct vrhlo svetlo na dátum vydania svojej konzoly WiiU. Podobne ako inde vo svete aj do Európy sa dostane v dvoch verziách - lacnejšej Basic s 8 GB pamäťou a drahšej Premium s 32 GB pamäťou. Obe budú v predaji od 30. novembra za bližšie neurčenú sumu.
Nintendo-WiiU.jpg

Nintendo necháva voľnú ruku obchodníkom, ktorí rozhodnú, koľko bude konzola stáť. Môžeme však vychádzať z amerických cien - Basic za 299 a Premium za 349 dolárov.

Model Basic bude mať v balení bielu konzolu, biely tabletový ovládač GamePad a potrebnú kabeláž vrátane HDMI.

Model Premium spoznáte podľa čiernej konzoly a čierneho GamePadu, v škatuli však bude navyše sensor bar, nabíjacia kolíska pre ovládač a hra Nintendoland.

Konzola WiiU bude úplne kompatibilná so softvérom Wii (WiiWare + Virtual Console), ako aj hardvérom. Ak už túto konzolu doma máte, pokojne môžete použiť ovládače aj senzor. S uvedením WiiU na trh sa objaví aj štartovací balík s jedným Wiimotom, Nunchakom a senzorom.

Z hardvérovej stránky WiiU má 20× väčšiu pamäť ako Wii, kapacitu 2 GB si delia na polovicu hry a operačný systém. Konzola zvládne grafiku v rozlíšeniach 720 aj 1080p.

Medzi prvými uvádzacími titulmi budú New Super Mario Bros. U, Rayman: Legends, ZombiU či Mass Effect 3 a FIFA 13.

Zdroj: www.sector.skMohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá