Image
14.2.2013 0 Comments

Nestačí vám Gmail? Tieto programy vám uľahčia správu e-mailov

email_klient_132.jpg Ak pristupujete do svojej e-mailovej schránky cez webové rozhranie, možno by ste privítali alternatívu v podobe desktopovej aplikácie a podobnú funkcionalitu, ako ponúka Outlook. Ak si však iba preto nechcete kupovať balík Microsoft Office, máme pre vás 4 rýchle tipy na bezplatné alternatívy.

eM Client 5

Tento program je dostupný v platenej aj bezplatnej verzii - jediné obmedzenie je počet e-mailových účtov, ktorý je limitovaný na dva. eM Client v najnovšej verzii podporuje operačný systém Windows 8 a okrem bežnej funkcionality ponúka automatické archivovanie, zálohovanie a obnovu e-mailov, zlepšený kalendár a nechýba ani integrácia instantného komunikátora.

Thunderbird

Hoci Mozilla ukončila aktívny vývoj tohto programu, Thunderbird stále ponúka výborné funkcie a vlastnosti. Tento e-mailový klient zaujme okrem iného aj podporou add-onov pre Firefox, ktoré dokážu program obohatiť o zaujímavé funkcie.

Windows Live Mail

Windows Live Mail je súčasť softvérového balíka Windows Essentials. Ak vám vyhovuje dizajn a používateľské rozhranie produktov Windows, bude to pre vás správna voľba. Hoci Live Mail neposkytuje všetky funkcie, ktoré ponúka Outlook, ide o bezplatnú alternatívu.

Zimbra Desktop

Zimbra Desktop disponuje pomerne veľkou používateľskou komunitou a ponúka mnohé z funkcií, ktoré má aj Outlook. Ak teda prechádzate z Outlooku na nejaký iný program, Zimbra Desktop môže byť prvá voľba. Nechýba ani prepojenie so sociálnymi sieťami.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

LinkedIn predstavil najväčší redizajn svojho webu od jeho spustenia pred 15 rokmi.

20.01.2017 00:22

Nová podoba bola výrazne uprataná, obsahuje nové navigačné nástroje a beží rýchlejšie. Mobilná aplikácia aj desktopová verzia dostali konzistentnejší dizajn. Podľa vyjadrenia firmy bolo hlavným cieľom ...

Internet

Google Mapy vám už ukážu, kde sa dá dobre zaparkovať

19.01.2017 00:23

Mapy Googlu budú opäť užitočnejšie. Ich nová aktualizácia v9.44 beta totiž prináša funkciu, ktorá ukáže používateľom, aké možnosti parkovania môžu očakávať na mieste určenia. Získajú tak predstavu o t ...

Internet 10

Stroj na morálne dilemy. Moral Machine umožní rozhodnúť, koho život má autonómne vozidlo obetovať pri nehode

19.01.2017 00:40

So samojazdiacimi autami experimentuje čoraz viac firiem, a tak sa vynárajú aj otázky o tom, ako majú vozidlá rozhodovať v krízových situáciách. Ak napríklad niekto nečakane vbehne do jazdnej dráhy, m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá