Image
14.2.2013 0 Comments

Nestačí vám Gmail? Tieto programy vám uľahčia správu e-mailov

email_klient_132.jpg Ak pristupujete do svojej e-mailovej schránky cez webové rozhranie, možno by ste privítali alternatívu v podobe desktopovej aplikácie a podobnú funkcionalitu, ako ponúka Outlook. Ak si však iba preto nechcete kupovať balík Microsoft Office, máme pre vás 4 rýchle tipy na bezplatné alternatívy.

eM Client 5

Tento program je dostupný v platenej aj bezplatnej verzii - jediné obmedzenie je počet e-mailových účtov, ktorý je limitovaný na dva. eM Client v najnovšej verzii podporuje operačný systém Windows 8 a okrem bežnej funkcionality ponúka automatické archivovanie, zálohovanie a obnovu e-mailov, zlepšený kalendár a nechýba ani integrácia instantného komunikátora.

Thunderbird

Hoci Mozilla ukončila aktívny vývoj tohto programu, Thunderbird stále ponúka výborné funkcie a vlastnosti. Tento e-mailový klient zaujme okrem iného aj podporou add-onov pre Firefox, ktoré dokážu program obohatiť o zaujímavé funkcie.

Windows Live Mail

Windows Live Mail je súčasť softvérového balíka Windows Essentials. Ak vám vyhovuje dizajn a používateľské rozhranie produktov Windows, bude to pre vás správna voľba. Hoci Live Mail neposkytuje všetky funkcie, ktoré ponúka Outlook, ide o bezplatnú alternatívu.

Zimbra Desktop

Zimbra Desktop disponuje pomerne veľkou používateľskou komunitou a ponúka mnohé z funkcií, ktoré má aj Outlook. Ak teda prechádzate z Outlooku na nejaký iný program, Zimbra Desktop môže byť prvá voľba. Nechýba ani prepojenie so sociálnymi sieťami.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá