Image
14.2.2013 0 Comments

Nestačí vám Gmail? Tieto programy vám uľahčia správu e-mailov

email_klient_132.jpg Ak pristupujete do svojej e-mailovej schránky cez webové rozhranie, možno by ste privítali alternatívu v podobe desktopovej aplikácie a podobnú funkcionalitu, ako ponúka Outlook. Ak si však iba preto nechcete kupovať balík Microsoft Office, máme pre vás 4 rýchle tipy na bezplatné alternatívy.

eM Client 5

Tento program je dostupný v platenej aj bezplatnej verzii - jediné obmedzenie je počet e-mailových účtov, ktorý je limitovaný na dva. eM Client v najnovšej verzii podporuje operačný systém Windows 8 a okrem bežnej funkcionality ponúka automatické archivovanie, zálohovanie a obnovu e-mailov, zlepšený kalendár a nechýba ani integrácia instantného komunikátora.

Thunderbird

Hoci Mozilla ukončila aktívny vývoj tohto programu, Thunderbird stále ponúka výborné funkcie a vlastnosti. Tento e-mailový klient zaujme okrem iného aj podporou add-onov pre Firefox, ktoré dokážu program obohatiť o zaujímavé funkcie.

Windows Live Mail

Windows Live Mail je súčasť softvérového balíka Windows Essentials. Ak vám vyhovuje dizajn a používateľské rozhranie produktov Windows, bude to pre vás správna voľba. Hoci Live Mail neposkytuje všetky funkcie, ktoré ponúka Outlook, ide o bezplatnú alternatívu.

Zimbra Desktop

Zimbra Desktop disponuje pomerne veľkou používateľskou komunitou a ponúka mnohé z funkcií, ktoré má aj Outlook. Ak teda prechádzate z Outlooku na nejaký iný program, Zimbra Desktop môže byť prvá voľba. Nechýba ani prepojenie so sociálnymi sieťami.


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá