19.11.2012 0 Comments

Nekonečný internet už aj na predplatenej karte Prima WOW

Surfovať naplno v najrýchlejšej 3G sieti môžu už skutočne všetci zákazníci Orangeu. Nekonečný internet v mobile je totiž dostupný už aj pre zákazníkov s predplatenou kartou Prima WOW. Orange tak rozširuje možnosti komunikácie pre zákazníkov predplatených kariet, vďaka čomu si môžu užívať skutočne všetky výhody neobmedzenej komunikácie.

S predplatenou kartou Prima WOW zákazníci získavajú jedinečné výhody programu WOW, ktorý zákazníci poznajú z paušálov: klesajúcu cenu za volania podľa počtu prevolaných minút a zároveň možnosť aktivovať si Nekonečné balíky volaní, správ aj dát.

Nový balík Prima nekonečné dáta 30 dní dopĺňa existujúce portfólio nekonečných balíkov Prima WOW, vďaka čomu zákazníci môžu telefonovať, posielať správy a surfovať na internete do nekonečna.

Podľa svojich potrieb si zákazník má možnosť vybrať z nekonečných balíkov pre internet v mobile, ktorý mu vyhovuje najviac:

Obsah balíka

Prima nekonečné dáta

Cena

Platnosť

Aktivácia

150 MB dát

2 eur

7 dní

SMS v tvare „AJ" alebo „AP" na číslo 473

700 MB dát +neobmedzený prístup na sociálne siete Facebook a Pokec

8 eur

30 dní

SMS v tvare „AJ30" na číslo alebo „AP30"* 473

* AJ je pre aktiváciu balíka jednorázovo, AP pre aktiváciu balíka s automatickým predlžovaním

Po prekročení predplateného objemu dát zákazník nezaplatí nič navyše, surfovať môže aj ďalej s rýchlosťou 64 kbit/s. Výhodou je aj to, že zákazník si balík môže aktivovať jednorazovo, alebo si môže nastaviť automatické predlžovanie zvolených balíkov.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá