19.11.2012 0 Comments

Nekonečný internet už aj na predplatenej karte Prima WOW

Surfovať naplno v najrýchlejšej 3G sieti môžu už skutočne všetci zákazníci Orangeu. Nekonečný internet v mobile je totiž dostupný už aj pre zákazníkov s predplatenou kartou Prima WOW. Orange tak rozširuje možnosti komunikácie pre zákazníkov predplatených kariet, vďaka čomu si môžu užívať skutočne všetky výhody neobmedzenej komunikácie.

S predplatenou kartou Prima WOW zákazníci získavajú jedinečné výhody programu WOW, ktorý zákazníci poznajú z paušálov: klesajúcu cenu za volania podľa počtu prevolaných minút a zároveň možnosť aktivovať si Nekonečné balíky volaní, správ aj dát.

Nový balík Prima nekonečné dáta 30 dní dopĺňa existujúce portfólio nekonečných balíkov Prima WOW, vďaka čomu zákazníci môžu telefonovať, posielať správy a surfovať na internete do nekonečna.

Podľa svojich potrieb si zákazník má možnosť vybrať z nekonečných balíkov pre internet v mobile, ktorý mu vyhovuje najviac:

Obsah balíka

Prima nekonečné dáta

Cena

Platnosť

Aktivácia

150 MB dát

2 eur

7 dní

SMS v tvare „AJ" alebo „AP" na číslo 473

700 MB dát +neobmedzený prístup na sociálne siete Facebook a Pokec

8 eur

30 dní

SMS v tvare „AJ30" na číslo alebo „AP30"* 473

* AJ je pre aktiváciu balíka jednorázovo, AP pre aktiváciu balíka s automatickým predlžovaním

Po prekročení predplateného objemu dát zákazník nezaplatí nič navyše, surfovať môže aj ďalej s rýchlosťou 64 kbit/s. Výhodou je aj to, že zákazník si balík môže aktivovať jednorazovo, alebo si môže nastaviť automatické predlžovanie zvolených balíkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá