19.11.2012 0 Comments

Nekonečný internet už aj na predplatenej karte Prima WOW

Surfovať naplno v najrýchlejšej 3G sieti môžu už skutočne všetci zákazníci Orangeu. Nekonečný internet v mobile je totiž dostupný už aj pre zákazníkov s predplatenou kartou Prima WOW. Orange tak rozširuje možnosti komunikácie pre zákazníkov predplatených kariet, vďaka čomu si môžu užívať skutočne všetky výhody neobmedzenej komunikácie.

S predplatenou kartou Prima WOW zákazníci získavajú jedinečné výhody programu WOW, ktorý zákazníci poznajú z paušálov: klesajúcu cenu za volania podľa počtu prevolaných minút a zároveň možnosť aktivovať si Nekonečné balíky volaní, správ aj dát.

Nový balík Prima nekonečné dáta 30 dní dopĺňa existujúce portfólio nekonečných balíkov Prima WOW, vďaka čomu zákazníci môžu telefonovať, posielať správy a surfovať na internete do nekonečna.

Podľa svojich potrieb si zákazník má možnosť vybrať z nekonečných balíkov pre internet v mobile, ktorý mu vyhovuje najviac:

Obsah balíka

Prima nekonečné dáta

Cena

Platnosť

Aktivácia

150 MB dát

2 eur

7 dní

SMS v tvare „AJ" alebo „AP" na číslo 473

700 MB dát +neobmedzený prístup na sociálne siete Facebook a Pokec

8 eur

30 dní

SMS v tvare „AJ30" na číslo alebo „AP30"* 473

* AJ je pre aktiváciu balíka jednorázovo, AP pre aktiváciu balíka s automatickým predlžovaním

Po prekročení predplateného objemu dát zákazník nezaplatí nič navyše, surfovať môže aj ďalej s rýchlosťou 64 kbit/s. Výhodou je aj to, že zákazník si balík môže aktivovať jednorazovo, alebo si môže nastaviť automatické predlžovanie zvolených balíkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá