Image
25.4.2016 2 Comments

Nechávali by ste sa ráno zobúdzať elektrickými šokmi z inteligentného náramku?

Ak patríte medzi ranných spáčov, ktorí pravidelne ignorujú zvuk budíka, možno vás na nohy postaví inteligentný náramok Shock Clock. Táto ranná pomôcka vás prinúti vstať kopnutím elektrickým prúdom. Samozrejme, nejde o silný paralyzér, ktorý by vás namiesto ranného prebudenia dostal do ranného bezvedomia. Náramok je veľmi jemný a jeho cieľom je majiteľa ľahko prebudiť, najprv vibrovaním, zvonením a napokon jemným elektrošokom.

Podľa tvorcov si majiteľ náramku veľmi rýchlo zvykne na cyklus budenia. Po niekoľkých týždňoch sa prebudí už po prvom vibrovaní, pretože si bude podvedome uvedomovať, že ignorovanie vibrácií a nepríjemného zvuku vedie k niečomu ešte horšiemu. Podľa výrobcov sa vďaka náramku dá dokonca celkom zmeniť ranný návyk a majitelia by sa časom mali prebúdzať bez nosenia náramku.

Zatiaľ sa táto novinka nedostala do obchodov, ale jej výrobcovia sa snažia získať financie na umiestnenie náramku do obchodných domov prostredníctvom kampane na internetovej stránke Indiegogo. Aplikácia k inteligentnému náramku bude použiteľná pre OS Android aj iOS. Shock Clock si už teraz môžete predobjednať na Indiegogo. Prvé náramky by mohli ľudí prebúdzať už v septembri, no v prípade predobjednávky dokonca v máji.

Zdroj: indiegogo.com

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

2 Comments

 1. Šokantné reakcia na: Nechávali by ste sa ráno zobúdzať elektrickými šokmi z inteligentného náramku?
  Autor: peters951
  25.4.2016 22:04
  To je teda šokantné. Po niekoľkých týždňoch si človek zvykne na ranné vstávanie či už ho mu niečo hrá, niečo ho hryzie do nohy alebo facká, alebo dokonca mu niečo dáva elektrošoky do tela.
  Reagovať
 2. proven product reakcia na: Nechávali by ste sa ráno zobúdzať elektrickými šokmi z inteligentného náramku?
  25.4.2016 16:04
  Uplna hlupost, uz nevedia z coho by peniaze vyskrabali od ludi. Ludia su sprosti a budu platit za hluposti, pokial im to prezentujes, ze bez toho nemozu zit.
  Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá