Image
25.4.2016 2 Comments

Nechávali by ste sa ráno zobúdzať elektrickými šokmi z inteligentného náramku?

Ak patríte medzi ranných spáčov, ktorí pravidelne ignorujú zvuk budíka, možno vás na nohy postaví inteligentný náramok Shock Clock. Táto ranná pomôcka vás prinúti vstať kopnutím elektrickým prúdom. Samozrejme, nejde o silný paralyzér, ktorý by vás namiesto ranného prebudenia dostal do ranného bezvedomia. Náramok je veľmi jemný a jeho cieľom je majiteľa ľahko prebudiť, najprv vibrovaním, zvonením a napokon jemným elektrošokom.

Podľa tvorcov si majiteľ náramku veľmi rýchlo zvykne na cyklus budenia. Po niekoľkých týždňoch sa prebudí už po prvom vibrovaní, pretože si bude podvedome uvedomovať, že ignorovanie vibrácií a nepríjemného zvuku vedie k niečomu ešte horšiemu. Podľa výrobcov sa vďaka náramku dá dokonca celkom zmeniť ranný návyk a majitelia by sa časom mali prebúdzať bez nosenia náramku.

Zatiaľ sa táto novinka nedostala do obchodov, ale jej výrobcovia sa snažia získať financie na umiestnenie náramku do obchodných domov prostredníctvom kampane na internetovej stránke Indiegogo. Aplikácia k inteligentnému náramku bude použiteľná pre OS Android aj iOS. Shock Clock si už teraz môžete predobjednať na Indiegogo. Prvé náramky by mohli ľudí prebúdzať už v septembri, no v prípade predobjednávky dokonca v máji.

Zdroj: indiegogo.com

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

2 Comments

 1. Šokantné reakcia na: Nechávali by ste sa ráno zobúdzať elektrickými šokmi z inteligentného náramku?
  Autor: peters951
  25.4.2016 22:04
  To je teda šokantné. Po niekoľkých týždňoch si človek zvykne na ranné vstávanie či už ho mu niečo hrá, niečo ho hryzie do nohy alebo facká, alebo dokonca mu niečo dáva elektrošoky do tela.
  Reagovať
 2. proven product reakcia na: Nechávali by ste sa ráno zobúdzať elektrickými šokmi z inteligentného náramku?
  25.4.2016 16:04
  Uplna hlupost, uz nevedia z coho by peniaze vyskrabali od ludi. Ludia su sprosti a budu platit za hluposti, pokial im to prezentujes, ze bez toho nemozu zit.
  Reagovať

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá