Image
16.6.2014 0 Comments

Nechajte sa oslniť žiarivými farbami Samsung GALAXY Tab S

Spoločnosť Samsung Electronics Co, Ltd, predstavuje GALAXY Tab S, doposiaľ najtenší a najľahší tablet vo svojom portfóliu. Tento tablet so Super AMOLED displejom kombinuje najvyspelejšiu zobrazovaciu technológiu s celým radom prémiového obsahu pre bezkonkurenčný zážitok. Ponúka tiež rozšírené funkcie pre jednoduchý multitasking. To všetko je elegantne skryté v štýlovom a praktickom dizajne.

tab_oslnit.jpg

„Tablet sa stáva obľúbeným osobným prístrojom pre sledovanie multimediálneho obsahu, takže kvalita zobrazenia je jeho kľúčovou vlastnosťou. S uvedením GALAXY Tab S nastavuje Samsung pomyselnú latku v rámci celého mobilného priemyslu ešte vyššie. Poskytuje spotrebiteľom vizuálny a zábavný zážitok, ktorý vnáša do života farby," uviedol JK Shin, prezident a generálny riaditeľ IT a mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics.

Farby sa rozžiaria na najlepšom mobilnom displeji na trhu
Samsung GALAXY Tab S stelesňuje budúci vývoj v oblasti mobilnej zobrazovacej technológie. Jeho špičkový WQXGA (2560x1600, 16:10) Super AMOLED displej poskytuje viac než 90 % farebného pokrytia Adobe RGB, takže vyjadruje viac farieb než kedykoľvek predtým. Súčasne má nadštandardný kontrastný pomer 100 000:1, ktorý dodáva hlbší a realistickejší obraz vďaka ešte tmavšej čiernej a žiarivejšej bielej.

Novinka je navyše vybavená zobrazovacími technológiami spoločnosti Samsung, ktoré idú nad rámec špecifikácií hardvéru. Napríklad Adaptive Display zaisťuje najlepší vizuálny zážitok kdekoľvek a kedykoľvek pomocou chytrého nastavenia gama, sýtosti a ostrosti na základe zobrazenej aplikácie, teploty farieb okolitého prostredia a okolitého osvetlenia.

Prednastavené profesionálne režimy AMOLED Kino a AMOLED Fotografia ďalej umožňujú používateľom manuálne upraviť nastavenie zobrazenia, čím docielia svetlé, dynamické výsledky ako pre video, tak pre fotografie.

Používatelia si môžu plne vychutnať obsah na GALAXY Tab S aj za jasného slnečného svetla. Vďaka pokročilej technológii pre vonkajšie používanie je obrazovka jasnejšia a prirodzenejšie, takže umožňuje bezproblémové prezeranie obsahu.

Keďže technológia Super AMOLED nevyžaduje podsvietenie, je spotreba energie displeja Samsung GALAXY Tab S nižšia než u porovnateľných LCD displejov. Súčasne vyniká ľahko prenosným dizajnom. Modely majú elegantný profil s hrúbkou 6,6 mm a váži iba 294 g (8,4 palcov), resp. 465 g (10,5 palcov)*, takže sú ľahké a ľahko sa prenášajú. Vďaka dlhšej výdrži batérie v režime pre maximálnu úsporu energie si majitelia GALAXY Tab S užijú hodiny zábavy bez toho, aby sa museli starať o dobíjanie.

* Hmotnosť zariadení je meraná u GALAXY Tab S 8,4 palcov a 10,5 palcov vo verzii Wi-Fi.

Prémiový obsah ako darček
Samsung GALAXY Tab S je určený pre zábavu aj pre prácu, takže je dodávaný s rozmanitým obsahom:

Kick je nová futbalová aplikácia, ktorá sľubuje revolúciu v spôsobe, akým európski fanúšikovia pristupujú k tejto krásnej hre. Poskytuje podrobné a vizuálne atraktívne športové dáta v reálnom čase vo chvíli, keď sa zápasy hrajú, a tak prináša jedinečný futbalový zážitok. Používatelia sú informovaní o všetkých novinkách a akciách ihneď, ako sa stanú, takže majú kompletné správy pred, počas a po každom zápase.

− Európski zákazníci si môžu tiež vychutnať optimalizované hry od popredných vývojárov vrátane hlavných titulov ako Fruit Ninja, Cristiano Ronaldo Footy a Doctor Who: Legacy v hodnote viac než 50 eur. Tieto hry boli vybrané preto, aby ešte viac zdôraznili výnimočnosť Super AMOLED displeja.

GALAXY Gifts1: Samsung sa spojil s viac než 30 poprednými svetovými aj lokálnymi poskytovateľmi mobilného obsahu a služieb. Ponúka tak majiteľom GALAXY Tab S jedinečné zážitky doma, v práci aj na cestách prostredníctvom prémiového obsahu a služieb zo širokého spektra odvetví. Ponuku GALAXY Gifts zákazníci nájdu v rovnomennom widgete alebo priamo ako kategóriu v obchode Samsung Apps.

  • Wooky: v rámci tejto aplikácie pre čítanie elektronických kníh a časopisov získajú zákazníci polročné predplatné elektronickej verzie časopisu EMMA vo vysokom rozlíšení.
  • Ivio: on-line videopožičovňa, ktorá bude na platforme Android dostupná exkluzívne len na prístrojoch Samsung a pre majiteľov tabletov Tab S ponúkne trojmesačný premium účet zadarmo.
  • Vďaka partnerstvu spoločnosti Samsung a Marvel budú mať používatelia GALAXY Tab S prístup k viac než 15 000 komiksom Marvel po dobu 3 mesiacov odo dňa prihlásenia k neobmedzenému bezplatnému členstvu v aplikácii Marvel Unlimited.

− Samsung tiež spolupracuje s Google Play - on-line digitálnym obchodom Google, ktorý ponúka aplikácie, hry, hudbu, filmy, knihy a časopisy.

Štýlové a praktické doplnky
Taktiež pre GALAXY Tab S bude Samsung ponúkať výber z niekoľkých módnych a praktických doplnkov. Polohovacie puzdro Book Cover sa prispôsobí trom rôznym uhlom pohľadu, takže umožňuje zaujať čo najpohodlnejšiu pozíciu pri sledovaní videa, čítania alebo písania. Pre používateľov, ktorí hľadajú rovnakú ochranu zariadenia ako v prípade puzdra Book Cover, ale chcú štíhlejšie prevedenie, ponúka Samsung puzdro Simple, ktoré tabletu perfektne padne a je predovšetkým veľmi ľahké. Špeciálne pre GALAXY Tab S je tiež navrhnuté nové, ergonomicky tvarované puzdro s ultratenkou Bluetooth klávesnicou. Pre lepšiu ochranu je uchytená prackou.

Funkcie, ktoré umožňujú robiť viac vecí naraz
Samsung GALAXY Tab S ponúka bezkonkurenčný rad vylepšených funkcií produktivity a zabezpečenia, ktoré poskytujú používateľom možnosť robiť viac vecí naraz ľahko a bezpečne. Používatelia môžu kdekoľvek doma volať a prijímať hovory zo svojho telefónu priamo cez GALAXY Tab S bez ohľadu na do, kde sa ich smartfón s aktivovanou funkciou Presmerovania hovorov cez SideSync 3.0 presne nachádza.

Tablet GALAXY Tab S umožňuje skutočný multitasking, takže je možné surfovať na webe, sledovať videá, zdielať obsah a súčasne telefonovať bez toho, aby bolo nutné niektorú činnosť ukončiť. Prostredníctvom Quick Connect tablet rýchlo nájde okolité zariadenie a prepojí sa s ním, čo je ideálne pre jednoduché zdieľanie obsahu. Tieto funkcie sú k dispozícii v oboch verziách Wi-Fi aj LTE.

Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí aj režim Viac užívateľov, ktorý umožňuje vytvárať si vlastný osobný optimalizovaný profil, alebo tiež bezpečný a pohodlný prístup cez zabudovanú čítačku odtlačkov prstov a špeciálne navrhnutý režim Kids s vlastným rozhraním a aplikáciami prispôsobenými pre deti.

Tablet Samsung GALAXY Tab S bude dostupný v rôznych verziách podľa možnosti pripojenia: WiFi alebo WiFi/LTE. K dispozícii bude s kapacitou 16/32GB* (v SR len 16 GB) + MicroSD (až 128 GB). Používatelia si môžu vybrať medzi modelmi 10,5 palcov a 8,4 palcov v bronzovej alebo bielej farbe.

Na slovenskom trhu bude GALAXY Tab S dostupný v júli 2014 za nasledujúce odporúčané maloobchodné ceny:
Samsung GALAXY Tab S 8.4 WiFi - 429 € s DPH
Samsung GALAXY Tab S 8.4 WiFi/LTE - 529 € s DPH
Samsung GALAXY Tab S 10.5 WiFi - 529 € s DPH
Samsung GALAXY Tab S 10.5 WiFi/LTE - 629 € s DPH

Pre viac informácií navštívte samsungmobilepress.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá