Image
9.4.2014 0 Comments

Národné dni kariéry

Dobrá znalosť informačných technológií by mala byť v dnešnej dobe samozrejmosť. Znalosť programov, ako je Word a Excel, patrí medzi základy. No zamestnávatelia chcú stále viac. Využívanie moderných technológií v dnešných firmáchDnes sa v spoločnostiach okrem e-mailu bežne používajú rôzne systémy CRM a plánovače, ako sú Google kalendár, Wunderlist, Trello a Basecamp.Veľa progresívnych spoločností sa snaží znižovať náklady. Na komunikáciu využívajú Skype, Google Hangouts alebo instant messengery.Nanešťastie mnoho programov zamestnanci neovládajú.Byť počítačovo zdatný je výhodaNemusíme vám hovoriť, aký je rozdiel medzi prípravou tabuľky v Exceli a schopnosťou používať ho. Ak dokážete robiť kontingenčné tabuľky alebo iné triky, ste vo výhode.Príďte sa predviesť na veľtrh práce Národné dni kariéry 2014, ktorý sa uskutoční 24. - 25. 4. v hoteli Crowne Plaza, a nájdite si zamestnanie svojich snov.Určite zapôsobíte svojimi schopnosťami na potenciálnych zamestnávateľov. Vďaka Kariéra.sk si budete môcť otestovať nielen vaše IT zručnosti, ale dostanete aj príležitosť dozvedieť sa niečo nové a zaujímavé.

Článok je uzamknutý

Pokračovanie článku patrí k prémiovému obsahu PC REVUE, ktorý je dostupný pre predplatiteľov. S digitálnym predplatným za 20 € na celý rok získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Objednať si ho môžete TU. Ak už máte digitálne predplatné PC REVUE prihláste sa TU. Ak máte digitálne predplatné Piano, prihláste sa pomocou Piano.


Prihlásiť pomocou členstva PC REVUE
 
Alebo sa prihláste cez službu Piano





Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Archív PCR

Obsah PC REVUE 12/2016

08.12.2016 10:46

OBSAH DECEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN Editorial Doprava budúcnosti smeruje do vzduchu Smart City/Inteligentné vyhľadávanie parkovacích miest Žijeme v simulácii vytvorenej počítačom inej civilizácie ...

Archív PCR

Kompletné vydanie PC REVUE 12/2016 vo formáte PDF

08.12.2016 09:45

Ak­tuál­ne PC RE­VUE 12/2016 v PDF na stiah­nu­tie pre či­ta­te­ľov. Hes­lo k chrá­ne­né­mu PDF sme Vám pos­la­li mai­lom.

Archív PCR

Obsah PC REVUE 11/2016

04.11.2016 15:07

OBSAH NOVEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN■ Reportáž: IT GALA 2016■ Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book■ Reportáž: Microsoft Ignite 2016■ Reportáž: Svetlo a tieň sa spojili■ Apple má nov ...

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá