Image
1.7.2014 0 Comments

Najväčší svetový portál na neveru vstupuje od júla aj na slovenský trh

ashley madison.jpg Spoločnosť AshleyMadison.com, najväčší svetový portál na neveru, vstupuje od júla aj na slovenský a český trh. Nadväzuje tak na úspešný štart v Poľsku, ktorý sa uskutočnil minulý týždeň a je súčasťou expanzie na trhy strednej a východnej Európy.

Spoločnosť AshleyMadison.com založil v roku 2002 v Toronte vtedajší športový agent Noel Biderman, ktorý okamžite odhadol potenciál relatívne nového konceptu on-line zoznamky.

Zároveň si uvedomil možnosť dopytu po týchto službách aj zo strany zadaných klientov, ktorí hľadajú cestu, ako sa diskrétne zoznámiť s ďalšími zadanými. Od uvedenia AshleyMadison.com na trh ubehlo dvanásť rokov, počas ktorých tento koncept prilákal viac ako 26 miliónov používateľov, pričom ustál recesiu lepšie ako väčšina podobných portálov. Len v roku 2013 predstavovali globálne príjmy spoločnosti vyše 120 miliónov dolárov.

Úspech AshleyMadison.com je vo významnej miere ovplyvnený snahou zaistiť klientom absolútnu anonymitu a bezpečnosť osobných účtov. Na túto skutočnosť poukázala populárna, hoci kontroverzná kampaň, v ktorej spoločnosť na svojich bilbordoch zobrazila španielskeho kráľa Juana Carlosa, princa Charlesa a ex-prezidenta USA Billa Clintona so sloganom: „Čo spája túto 'šľachtu'? Mali využiť služby AshleyMadison.com."

Spoločnosť údajne zvažuje obdobne kontroverznú kampaň aj na Slovensku a v Čechách.

„Expanziu na trhy strednej a východnej Európy sme plánovali už dlhší čas. Podľa výsledkov nášho prieskumu nás tu čaká veľká príležitosť. Ako niekdajší športový agent som si zároveň vedomý veľkého počtu úspešných slovenských a českých športovcov a teším sa, ako sa bude AshleyMadison.com po úspešnom vstupe na trh angažovať aj v športe," uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Noel Biderman.

Po spustení portálu na území Českej a Slovenskej republiky bude AshleyMadison.com fungovať už v 40 krajinách sveta. Vedenie AshleyMadison.com verí v ďalšie úspechy na trhoch strednej a východnej Európy, pretože prvé signály z Poľska sú veľmi pozitívne. Už niekoľko týždňov po spustení sa tu na portál zaregistrovalo až 10 372 členov s priemerným vekom 34 rokov u mužov a 33 rokov u žien.

Viera v úspech je vysoká najmä v Českej republike, kde síce nevera nie je tabu, ale diskrétnosť sa vysoko cení. Portál AshleyMadison.com totiž ponúka svojim členom možnosť spáchať dokonalú neveru, teda neveru neodhalenú, pretože veľký dôraz kladie práve na diskrétnosť a tajomstvo, ktoré sú kľúčové.


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá