6.11.2012 0 Comments

Najrýchlejší Linksys Smart Wi-Fi Router s AC technológiou

Spoločnosť Cisco uviedla prvý Linksys Smart Wi-Fi router s technológiou 802.11ac (model EA6500) a kompatibilné zariadenie Universal Media Connector, vďaka ktorému možno bezdrôtovo pripojiť zariadenia, ako sú Smart televízory, Blu-ray prehrávače a herné konzoly pri Gigabitovej rýchlosti. Router Linksys Smart Wi-Fi Router AC 1750 HD Video Pro disponuje najlepším Wi-Fi výkonom, aký je momentálne dostupný v rámci portfólia Linksys Smart Wi-Fi routerov.

Model Linksys Smart Wi-Fi Router AC 1750 HD Video Pro využíva ďalšiu generáciu bezdrôtovej technológie, štandard 802.11ac, vďaka čomu ponúka výborný výkon a prenosové Wi-Fi rýchlosti až do 450+1300 Mbit/sV porovnaní s aktuálnymi produktmi so štandardom 802.11n dokáže nový router dosiahnuť rýchlosti až trojnásobne rýchlejšie, pričom ponúka lepší rozsah, spoľahlivosť a pomáha zlepšiť energetickú spotrebu mobilných zariadení. Skvelý výkon a nová Linksys Smart Wi-Fi platforma umožňujú používateľom kontrolovať a ovládať ich domácu sieť a zriadenia pomocou Smart Wi-Fi nástrojov a aplikácii.

Používatelia si môžu počas inštalácie a nastavovania routera vytvoriť voliteľný používateľský Linksys Smart Wi-Fi účet, ktorý im sprístupní množstvo nových možností. K účtu môžu následne pristupovať pomocou akéhokoľvek internetového prehliadača alebo cez Linksys Smart Wi-Fi aplikáciu na tablete či smartfóne. Vďaka tomu majú kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta prístup a možnosť kontrolovať domácu sieť a pripojené zariadenia. Aplikácie pre mobilné zariadenia ponúkajú používateľom veľa benefitov, napr. rodičia môžu pomocou aplikácií Block the Bad Stuff a Netproofer nastavovať, aký obsah si môžu ich deti pozerať na internete. Cestovatelia môžu pomocou aplikácie Gemini IP Camera Viewer vidieť, čo sa deje u nich doma. K dispozícii je viacero ďalších Linksys Smart Wi-Fi aplikácií, pričom čoskoro budú k dispozícii ďalšie, od vývojárov z Linksys Developer Community.

Z dôvodu zjednodušenia pripájania zariadení do siete sú Linksys Smart Wi-Fi routre vybavené technológiou SimpleTap. Tá umožňuje používateľom pripojiť zariadenie k routeru iba pomocou jedného stlačenia tlačidla alebo pomocou rýchleho skenovania zariadenia alebo nálepky.

Cena a dostupnosť:
Linksys Smart Wi-Fi Router AC 1750 HD Video Pro (model EA6500) je dostupný v koncovej cene 170 eur v kamenných a online obchodoch. Kompatibilné príslušenstvo Linksys AC Universal Media Connector (model WUMC710) je taktiež dostupné v koncovej cene 120 eur.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá