6.11.2012 0 Comments

Najrýchlejší Linksys Smart Wi-Fi Router s AC technológiou

Spoločnosť Cisco uviedla prvý Linksys Smart Wi-Fi router s technológiou 802.11ac (model EA6500) a kompatibilné zariadenie Universal Media Connector, vďaka ktorému možno bezdrôtovo pripojiť zariadenia, ako sú Smart televízory, Blu-ray prehrávače a herné konzoly pri Gigabitovej rýchlosti. Router Linksys Smart Wi-Fi Router AC 1750 HD Video Pro disponuje najlepším Wi-Fi výkonom, aký je momentálne dostupný v rámci portfólia Linksys Smart Wi-Fi routerov.

Model Linksys Smart Wi-Fi Router AC 1750 HD Video Pro využíva ďalšiu generáciu bezdrôtovej technológie, štandard 802.11ac, vďaka čomu ponúka výborný výkon a prenosové Wi-Fi rýchlosti až do 450+1300 Mbit/sV porovnaní s aktuálnymi produktmi so štandardom 802.11n dokáže nový router dosiahnuť rýchlosti až trojnásobne rýchlejšie, pričom ponúka lepší rozsah, spoľahlivosť a pomáha zlepšiť energetickú spotrebu mobilných zariadení. Skvelý výkon a nová Linksys Smart Wi-Fi platforma umožňujú používateľom kontrolovať a ovládať ich domácu sieť a zriadenia pomocou Smart Wi-Fi nástrojov a aplikácii.

Používatelia si môžu počas inštalácie a nastavovania routera vytvoriť voliteľný používateľský Linksys Smart Wi-Fi účet, ktorý im sprístupní množstvo nových možností. K účtu môžu následne pristupovať pomocou akéhokoľvek internetového prehliadača alebo cez Linksys Smart Wi-Fi aplikáciu na tablete či smartfóne. Vďaka tomu majú kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta prístup a možnosť kontrolovať domácu sieť a pripojené zariadenia. Aplikácie pre mobilné zariadenia ponúkajú používateľom veľa benefitov, napr. rodičia môžu pomocou aplikácií Block the Bad Stuff a Netproofer nastavovať, aký obsah si môžu ich deti pozerať na internete. Cestovatelia môžu pomocou aplikácie Gemini IP Camera Viewer vidieť, čo sa deje u nich doma. K dispozícii je viacero ďalších Linksys Smart Wi-Fi aplikácií, pričom čoskoro budú k dispozícii ďalšie, od vývojárov z Linksys Developer Community.

Z dôvodu zjednodušenia pripájania zariadení do siete sú Linksys Smart Wi-Fi routre vybavené technológiou SimpleTap. Tá umožňuje používateľom pripojiť zariadenie k routeru iba pomocou jedného stlačenia tlačidla alebo pomocou rýchleho skenovania zariadenia alebo nálepky.

Cena a dostupnosť:
Linksys Smart Wi-Fi Router AC 1750 HD Video Pro (model EA6500) je dostupný v koncovej cene 170 eur v kamenných a online obchodoch. Kompatibilné príslušenstvo Linksys AC Universal Media Connector (model WUMC710) je taktiež dostupné v koncovej cene 120 eur.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá