30.11.2012 0 Comments

Najnovšia verzia nástroja PersonalEffect od XMPie bola uvedená na GRAPH EXPO 2012

Spoločnosť XMPie, ktorú vlastní spoločnosť Xerox a ktorá patrí medzi popredných poskytovateľov softvérových riešení pre riadenie individualizovanej komunikácie (ICM), predstavila na veľtrhu GRAPH EXPO 2012 novú verziu nástroja PersonalEffect 6. Najnovšia verzia rodiny desktopových a serverových riešení pre multikanálovú komunikáciu 1:1 zlepšuje a zjednocuje hlavné funkcie programu pre lepšiu komunikáciu a spoľahlivosť.

Formát XMPie XLIM umožňuje užívateľom rýchlu produkciu graficky jednoduchých dokumentov a ocenia tiež možnosť použitia tohto formátu v PersonalEffect 6. Vďaka podpore dynamických tabuliek, sledovaniu a ovládaniu automatického toku textu môžu dizajnéri vytvárať rozsiahle návrhy v rámci prostredia programu Adobe InDesign. To všetko pri udržaní rýchlostí procesov a vysokej produktivity umožnenej formátom XLIM. Navyše „engine", na ktorom je XLIM postavený, teraz úplne spolupracuje s pôvodným PDF formátom, čo znamená väčšiu úsporu času vďaka eliminácii konverzie z PostScript na PDF.

PersonalEffect 6 prináša taktiež značné zlepšenie výkonu, spoľahlivosti a použiteľnosti služby XMPie e-Mail Service. V praxi to znamená, že užívatelia majú teraz možnosť výberu z dvoch workflows pre vytváranie personalizovaných e-mailov a ich doručovanie. Nová možnosť workflow prenáša tvorbu e-mailov na poskytovateľov služby elektronickej pošty, čo umožní až 16-krát vyšší výkon a rýchlosť doručovania. Vylepšenie HTML/TXT editora, napr. importovaný odkaz na ADOR Object slúžiaci ako funkcia „Zobraz v prehliadači", statické nahrávanie obrázkov a ďalšie. Taktiež umožňujú rýchlejšie a jednoduchšie vytváranie e-mailových projektov v konzole uProduce.

Genna Trombley, Account Coordinator v DMX Marketing Group, je nadšená z nových možností práce s e-mailom a produktívnosťou PersonalEffect 6. „Príprava kampane zhruba so 100 000 príjemcami, ktorá spravidla zaberala osem až desať hodín času, teraz zaberie jednu hodinu. Navyše vylepšené možnosti e-mailu ponúkajú simultánne doručovanie, čo nám zaistí lepšie načasovanie doručovania pre všetkých v rovnakú dobu a konkrétne výsledky."

Ďalšie zlepšenie u PersonalEffect 6:

  • PersonalEffect 6 podporuje Creative Suite 6. Výsledkom pre užívateľov môže byť využitie nových funkcií, ako implementácia v 64 bitovom rozhraní alebo úprava textových rámčekov.
  • Nová funkcia ulmage On Demand optimalizuje poskytovanie webových stránok a e-mailov obsahujúcich personalizované obrázky, ktoré sú vytvárané za „behu".
  • Nová metóda pre prácu so zdrojmi dát vo forme súborov šetrí čas a prináša spoľahlivejšiu prácu s dátami.
  • Zlepšenie sledovania výkonu pre skupinové úlohy, ktoré zahŕňajú rýchlejšie vkladanie získaných dát do databázy a zníženú konzumáciu SQL serverových zdrojov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá