7.9.2015 0 Comments

Najnovšia reklama Sony BRAVIATM ukazuje ohňostroj v 4K detailoch

Sony dnes spúšťa najnovšiu reklamnú kampaň, ktorá zachytáva každý detail 4K Ultra HD televízie X90C BRAVIA™. Televízia kombinuje výkonný procesor X1, ktorý prináša najlepšiu kvalitu obrazu s používateľským prostredím Android TV. To všetko je zabalené v elegantnom dizajne s hrúbkou iba 4,9mm.

Ohňostroje prinášajú silný vizuálny zážitok - ideálny pre 4K televízory Sony. Použitie dronov na zachytenie špecifických uhlov poskytuje skutočne osobitý pohľad. Pri natáčaní reklamy neboli použité žiadne špeciálne efekty.

Použitie dronov na zachytenie časti záznamu v reklame bol skutočne nekonvenčný a inovatívny prístup, ktorý umožňuje divákom vidieť úplne odlišným pohľadom," povedal riaditeľ Ben Tricklebank.

Verím, že keď budú ľudia sledovať novú reklamu na Sony 4K televízory, budú mať možnosť vidieť na vlastné oči úroveň detailov a kontrastu, vylepšenú výkonným 4K procesorom X1 v kombinácii s exkluzívnou TRILUMINOS Display™ technológiou, ktorá prináša reálne a živé farby. Skladba, ktorá bola pre reklamu znova nahraná v novej kompozícií, dokazuje, že Sony 4K nie je iba o úžasnej kvalite obrazu, ale tiež o kvalite zvuku. Ohromujúca hudba skutočne zachytáva emóciu danej chvíle," hovorí Mikio Nakazawa, manažér značky Sony Europe.

Skladba v novej reklame Sony 4K Ultra HD TV - remixovaná verzia Firestone pochádza od hudobníkov Kygo ft. Conrad Sewell.

Som poctený, že si Sony vybralo skladbu „Firestone" pre reklamu televízie BRAVIA. Užíval som si prácu s nimi a tiež s umelcami, ktorí sa podieľali na znovu nahrávaní skladby, čím jej dali podobu, ktorá ide ruka v ruke s vizuálnou časťou reklamy," hovorí hudobník Kygo.

Linka na video nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=DtzBBqahSFw&feature=youtu.be

Online video z IFA nájdete tu: https://community.sony.sk/t5/blog-news-from-sony/ifa-2015/ba-p/1999855


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá