9.8.2012 0 Comments

Najlepším partnerom spoločnosti Microsoft je TEMPEST

Spoločnosť TEMPEST získala počas Microsoft Worldwide Partner Conference v Toronte ocenenie Microsoft Country Partner of the Year 2012 pre Slovenskú republiku. Zároveň sa TEMPEST stal víťazom lokálnej súťaže Your Business Your Fame 2012.

Ocenenie Microsoft Country Partner of the Year 2012 je každoročne udeľované spoločnosťou Microsoft najlepším partnerom v konkrétnych krajinách.

„Microsoft oceňuje partnerov, ktorí prinášajú kvalitné inovatívne riešenia a využívajú najmodernejšie nástroje, ktoré sú k dispozícii na trhu. Teší nás, že spoločnosť TEMPEST preukázala tieto schopnosti, získala dve Microsoft Industry Awards a že naďalej zvyšuje svoje zameranie na platformu Microsoft," uviedol Ondřej Novodvorský, riaditeľ partnerskej divízie spoločnosti Microsoft Slovakia.

Súťaž Your Business Your Fame 2012 oceňuje najlepšie a najinovatívnejšie riešenia vybudované na platforme Windows Azure. TEMPEST získal prvú priečku za vytvorenie e-learning platformy s názvom Hra Milión. Riešenie realizované pre Nadáciu Slovenskej sporiteľne simuluje podnikateľské prostredie, vysvetľuje základné princípy investovania a prispieva k zvyšovaniu finančnej gramotnosti študentov. Za prvé dva týždne prevádzky dosiahla hra 10 000 unikátnych používateľov. Nadácii projekt prináša informácie o finančných zručnostiach ľudí vstupujúcich na trh práce, čím dokáže identifikovať problémové témy. A na tie sa nadácia môže zamerať pri svojich vzdelávacích aktivitách. Vďaka škálovateľnému technologickému prostrediu Windows Azure a technológii Microsoft Silverlight sa vzdelávacia platforma dokáže prispôsobiť nárazovým požiadavkám na počet používateľov a je optimálne dostupná odkiaľkoľvek. Viac o riešení sa dozviete na www.tempest.sk/hramilion.

„Dve prestížne ocenenia od Microsoftu sú potvrdením, že vieme navrhnúť a poskytnúť aplikácie s konkrétnym prínosom pre zákazníka. Náš vývojový tím spolu s Nadáciou Slovenskej sporiteľne vybudoval riešenie, ktoré je prispôsobené meniacim sa podmienkam a prináša zákazníkovi reálne výsledky," komentuje ocenenie Jozef Šipoš, technický riaditeľ a člen predstavenstva spoločnosti TEMPEST.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá