9.8.2012 0 Comments

Najlepším partnerom spoločnosti Microsoft je TEMPEST

Spoločnosť TEMPEST získala počas Microsoft Worldwide Partner Conference v Toronte ocenenie Microsoft Country Partner of the Year 2012 pre Slovenskú republiku. Zároveň sa TEMPEST stal víťazom lokálnej súťaže Your Business Your Fame 2012.

Ocenenie Microsoft Country Partner of the Year 2012 je každoročne udeľované spoločnosťou Microsoft najlepším partnerom v konkrétnych krajinách.

„Microsoft oceňuje partnerov, ktorí prinášajú kvalitné inovatívne riešenia a využívajú najmodernejšie nástroje, ktoré sú k dispozícii na trhu. Teší nás, že spoločnosť TEMPEST preukázala tieto schopnosti, získala dve Microsoft Industry Awards a že naďalej zvyšuje svoje zameranie na platformu Microsoft," uviedol Ondřej Novodvorský, riaditeľ partnerskej divízie spoločnosti Microsoft Slovakia.

Súťaž Your Business Your Fame 2012 oceňuje najlepšie a najinovatívnejšie riešenia vybudované na platforme Windows Azure. TEMPEST získal prvú priečku za vytvorenie e-learning platformy s názvom Hra Milión. Riešenie realizované pre Nadáciu Slovenskej sporiteľne simuluje podnikateľské prostredie, vysvetľuje základné princípy investovania a prispieva k zvyšovaniu finančnej gramotnosti študentov. Za prvé dva týždne prevádzky dosiahla hra 10 000 unikátnych používateľov. Nadácii projekt prináša informácie o finančných zručnostiach ľudí vstupujúcich na trh práce, čím dokáže identifikovať problémové témy. A na tie sa nadácia môže zamerať pri svojich vzdelávacích aktivitách. Vďaka škálovateľnému technologickému prostrediu Windows Azure a technológii Microsoft Silverlight sa vzdelávacia platforma dokáže prispôsobiť nárazovým požiadavkám na počet používateľov a je optimálne dostupná odkiaľkoľvek. Viac o riešení sa dozviete na www.tempest.sk/hramilion.

„Dve prestížne ocenenia od Microsoftu sú potvrdením, že vieme navrhnúť a poskytnúť aplikácie s konkrétnym prínosom pre zákazníka. Náš vývojový tím spolu s Nadáciou Slovenskej sporiteľne vybudoval riešenie, ktoré je prispôsobené meniacim sa podmienkam a prináša zákazníkovi reálne výsledky," komentuje ocenenie Jozef Šipoš, technický riaditeľ a člen predstavenstva spoločnosti TEMPEST.

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá