13.8.2012 0 Comments

Najľahší notebook na svete s 13,3'' uhlopriečkou displeja

Toshiba Europe GmbH dnes ohlásila novú generáciu Ultrabookov™ radu Z: Toshiba Z930 s hmotnosťou len 1.12kg1 predstavuje k dnešnému dňu medzi počítačmi s 33,8 cm (13,3'') uhlopriečkou displeja najľahší notebook na svete. Prémiové Ultrabooky™ Toshiba kombinujú jednoduchosť použitia a výkon notebooku s rýchlosťou prebúdzaniu tabletu. Rad Z930 je tenký iba 15,9 mm, kryt je vyrobený z horčíkovej zliatiny a pri behu na batériu vydrží až 8 hodín. Postavený je na skúsenostiach svojho predchodcu, Ultraboooku™, ktorý získal ocenenie red dot2. Z930 zahŕňa komplexnú sadu výkonných strojov so všetkými potrebnými portami v plnej veľkosti pre jednoduché a rýchle pripojenie. Rad Z930 bude v Európe k dispozícii v treťom štvrťroku 2012.

Odolné notebooky v elegantnom a tenkom prevedení
Strieborné textúrované púzdro z horčíkovej zliatiny dodáva Ultrabookom™ Toshiba jedinečný vzhľad, ktorý harmonicky ladí s ich tenkým dizajnom. Aj napriek štíhlym líniám a nízkej hmotnosti sú notebooky Z930 vysoko odolné. Vďaka robustnému krytu, ktorý má na vnútornej strane výstuž so štruktúrou medového plástu sú pripravené na náročné mobilné využitie. Pre pohodlné písanie zabudovali inžinieri zo spoločnosti Toshiba do tohto Ultrabooku ™ podsvietenú plnoformátovú klávesnicu. Matná, proti poliatiu odolná klávesnica3, dopĺňa dizajn notebookov a pomáha chrániť dáta v prípade nečakaných náhodných udalostí.

Počas niekoľkých sekúnd pripravený na použitie na celé hodiny
Z930 používajú najnovšiu generáciu procesorov pre Ultrabooky™ a podporujú technológiu Intel® Rapid Start. Vďaka nej rýchlo štartujú a sú plne funkčné v priebehu niekoľkých sekúnd. Najnovšie technológie SSD (solid state drive) prispievajú tiež k rýchlej odozve radu Z930. Tieto super ľahké Ultrabooky™ majú vstavané výkonné reproduktory a vysokokapacitnú batériu, ktorá poskytuje dostatok energie pre prácu až po dobu 8 hodín na jedno nabitie alebo niekoľko dní vyčkávania v pohotovostnom režime.

Portégé Z930: Ultra-tenký, ľahký, výkonný a odolný notebook pre podnikateľskú sféru
Portégé Z930 je ideálnym pomocníkom pre profesionálne použitie v podnikových prostrediach. Tento ultra tenký a ľahký notebook je skvelým spoločníkom na obchodné cesty. Je nielen výkonný, ale tiež veľmi odolný. Dobre zvláda náročné podnikové aplikácie. Voliteľne tiež podporuje moderné bezpečnostné funkcie vrátane Trusted Platform Module alebo čítačky odtlačkov prstov pre pohodlné a bezpečné prihlásenie do systému jedným dotykom prsta. Portégé Z930 zahŕňa možnosti pre správu IT založené na 3. generácii radu procesorov Intel® Core™ vPro™ a poskytuje inteligentný výkon s použitím zabudovaných bezpečnostných funkcií, akými je šifrovanie disku a ochrana heslom (pri niektorých modeloch s technológiou Intel® vPro™). Rýchly prístup k dátam a aplikáciám uloženým na podnikovej sieti umožňuje pri práci mimo kancelárie podpora rýchleho mobilného širokopásmového pripojenia.

Obmedzenie negatívneho vplyvu na životné prostredie
Notebooky Z930 sú pre úsporu energie vybavené nástrojom Toshiba Eco Utility, ktorý umožňuje používateľom ľahko optimalizovať spotrebu energie notebooku. Všetky modely majú certifikáciu Energy Star ® 5.0.

Príslušenstvo šité na mieru
Toshiba ponúka pre rad Z930 množstvo príslušenstva. Okrem iného si môžete zakúpiť strieborné puzdro Toshiba Ultrabook™, ktoré chráni notebook pred prachom a špinou na cestách. Pre prácu v kancelárii je k dispozícii univerzálna USB 3.0 dokovacia stanica Dynadock™ U3.0, ktorá jediným káblom spája Ultrabook™ so všetkými periférnymi zariadeniami na stole.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá