7.9.2015 0 Comments

Na výstave IFA 2015 odhalí spoločnosť Sony svoje nové produkty zo sfér zvuku vo vysokom rozlíšení a mobilných zariadení

Na výstave spotrebnej elektroniky IFA, ktorá sa tohto roku uskutoční v nemeckom Berlíne od 4. septembra, odhalí spoločnosť Sony Corporation (ďalej len „Sony") nové rady produktov, ktoré stelesňujú to najkreatívnejšie a technologicky najvynaliezavejšie z dielne spoločnosti. Oporou vývoja a dizajnu týchto produktov je filozofia spoločnosti Sony, princípom ktorej je „inšpirovať, uspokojiť vašu zvedavosť a emocionálne vás nadchnúť" - a presne v tomto duchu budú pred zrakmi návštevníkov prezentované novinky na výstave IFA 2015.

Ešte pred oficiálnym začiatkom výstavy IFA sa 2. septembra (miestneho času) zástupcovia spoločnosti Sony zúčastnili na tlačovej konferencii, na ktorej Prezident a CEO spoločnosti Sony Corporation Kazuo Hirai predstavil najnovšie produkty značky Sony vo sfére zvuku vo vysokom rozlíšení („High-Resolution Audio" alebo „Hi-Res") a mobilných zariadení. Okrem iného podporil aj nové zážitky, ktoré ponúka spoločnosť Sony prostredníctvom iných výnimočných produktov zo svojej ponuky, vrátane televízorov a produktov zameraných na digitálne zobrazovanie.

„Poslaním spoločnosti Sony je inšpirovať a uspokojovať vašu zvedavosť prostredníctvom inovácií. Prostredníctvom nápadov, technológií a produktov sa naša vášeň pre inováciu pretavuje do všetkých našich snáh o to, aby sme vám priniesli „KANDO" - zmysluplné a rezonujúce zážitky, ktoré vás emocionálne nadchnú. Verím, že ešte stále existuje obrovský potenciál pre inováciu v oblasti spotrebnej elektroniky, pričom my všetci v spoločnosti Sony budeme naďalej raziť nové cesty, aby sme zlepšovali vaše životy a neustále vás uchvacovali," povedal Kazuo Hirai, prezident a CEO spoločnosti Sony Corporation.

Videozáznam z tlačovej konferencie si môžete pozrieť prostredníctvom tejto internetovej stránky: www.sony.co.uk/ifapress

Produkty pre zvuk vo vysokom rozlíšení

Nový rad slúchadiel s označením „h.ear" (vyslovuj ako „hear") a nové modely prehrávačov Walkman® spestria život používateľom vďaka fantastickému zvuku vo vysokom rozlíšení a pútavým farebným odtieňom. Slúchadlá i prehrávač Walkman® majú jednoduchý, nenápadne elegantný dizajn a budú dostupné vo vzájomne zladených žiarivých farebných prevedeniach. Ich kombináciou získa používateľ príležitosť vychutnať si vynikajúci zvuk vo vysokom rozlíšení a možnosť vyjadriť svoj postoj v estetickej rovine.

Rad produktov h.ear zahŕňa slúchadlá s hlavovým mostom, ale aj štýlové slúchadlá do uší. Modely „h.ear on" (s hlavovým mostom) vynikajú elegantným dizajnom a takmer neviditeľným spojmi medzi hlavovým mostom a reproduktorovými jednotkami, čo vyúsťuje do oveľa jednoduchších línií v porovnaní s bežnými slúchadlami na trhu - s krivkami, ktoré nádherne sedia na ušiach používateľa. Modely „h.ear in NC" sú zasa prvými slúchadlami do uší na svete*1 s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení*2, ktoré sú vybavené technológiou digitálneho potláčania zvukov okolia. Vďaka tomuto technologickému pokroku si používateľ môže na svojich cestách vychutnať neuveriteľne bohaté, ničím nerušené zážitky z hudby ako nikdy predtým. Slúchadlá „h.ear in NC" sa budú predávať aj v kombinácii s kompaktným hudobným prehrávačom NW-A25HN Walkman®, ktorý tiež disponuje technológiou digitálneho potláčania zvukov okolia, takže si bude môcť používateľ vychutnať zážitok z počúvania hudby vo vysokom rozlíšení len čo rozbalí škatuľu. Vďaka novému radu farebne zladených produktov značky Sony zameraných na zvuk vo vysokom rozlíšení nebol špičkový zvuk ešte nikdy taký štýlový!

Sony na tohtoročnej výstave predstavuje aj svoj hudobný prehrávač NW-ZX100HN Walkman® - najnovší prírastok do modelového radu ZX, ktorý predstavuje výsledok snahy o dosiahnutie špičkovej kvality zvuku. Podobne ako model NW-A25HN, aj hudobný prehrávač NW-ZX100HN má funkciu digitálneho potláčania zvukov okolia s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení a bude sa predávať spolu so slúchadlami „h.ear in NC". Model NW-ZX100HN sa môže pochváliť schopnosťou nepretržite prehrávať zvukové záznamy vo vysokom rozlíšení*3 až 45 hodín, a navyše sa stal ešte prenosnejším zariadením v porovnaní so staršími modelmi tohto typu.

Sony prichádza aj s množstvom iných noviniek zo svojho rozšíreného radu produktov zameraných na zvuk vo vysokom rozlíšení. Patrí medzi ne aj audio systém CAS-1, ktorého kompaktnosť navonok tak trochu zakrýva jeho skutočný výkon a zvučnosť, akú je toto zariadené schopné dosiahnuť, či už ho napojíte na reproduktory, alebo slúchadlá. Audio systém je schopný vytvoriť neuveriteľne plný zvuk a vyvolať vo vás živý zážitok, a to aj keď ho umiestnite do stiesnených podmienok, napr. na pracovnom stole. Ponuku špičkových noviniek značky Sony s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení uzatvára na výstave IFA nové autorádio RSX-GS9 a niekoľko ďalších produktov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá