Image
12.2.2015 0 Comments

Na sieť sa vyrojili nové uniknuté obrázky z Windows 10.

V poslednom období sa na internete objavilo veľké množstvo obrázkov týkajúcich sa Windows 10. To, že sa do Windows vracajú tmavé témy, je už známe. Web Neowin zistil, že tmavé témy budú v mobilnej verzii prehliadača Spartan.

spartan_mobile.jpg

Nachádzajú sa aj novej beta verzii Windows Store, ktorá je súčasťou najnovšej verzie Windows 10. Medzi tmavou a svetlou témou sa tu možno prepínať pomocou klávesovej skratky Ctrl + T. No vyzerá to tak, že v niektorých aplikáciách, ako je napr. Xbox, svetlé a tmavé témy nebudú.

windows10_dark_themes.jpg

Striedanie tmavých a svetlých tém je užitočné najmä pri práci v noci a pri nedostatočnom osvetlení. Tmavá téma je v tom prípade šetrnejšia k zraku používateľa.

Ďalšie uniknuté snímky na čínskom webe ITHome napríklad ukazujú, ako vyzerá Cortana vo Windows 10 na mobilných zariadeniach.

windows10_cortana.jpg

A na tejto čínskej stránke sa objavili aj screenshoty z nového zostavenia 10009, ktoré obsahuje novú súpravu ikon. K dispozícii je napríklad nová ikona koša aj ovládacieho panela. Ikony však veľmi nezapadajú do štýlu Modern UI a možno ešte prejdú istými zmenami.

Windows10_recycle_bin.jpg

Zdroj: neowin.net
windowscentral.com
microsoft-news.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá