Image
12.2.2015 0 Comments

Na sieť sa vyrojili nové uniknuté obrázky z Windows 10.

V poslednom období sa na internete objavilo veľké množstvo obrázkov týkajúcich sa Windows 10. To, že sa do Windows vracajú tmavé témy, je už známe. Web Neowin zistil, že tmavé témy budú v mobilnej verzii prehliadača Spartan.

spartan_mobile.jpg

Nachádzajú sa aj novej beta verzii Windows Store, ktorá je súčasťou najnovšej verzie Windows 10. Medzi tmavou a svetlou témou sa tu možno prepínať pomocou klávesovej skratky Ctrl + T. No vyzerá to tak, že v niektorých aplikáciách, ako je napr. Xbox, svetlé a tmavé témy nebudú.

windows10_dark_themes.jpg

Striedanie tmavých a svetlých tém je užitočné najmä pri práci v noci a pri nedostatočnom osvetlení. Tmavá téma je v tom prípade šetrnejšia k zraku používateľa.

Ďalšie uniknuté snímky na čínskom webe ITHome napríklad ukazujú, ako vyzerá Cortana vo Windows 10 na mobilných zariadeniach.

windows10_cortana.jpg

A na tejto čínskej stránke sa objavili aj screenshoty z nového zostavenia 10009, ktoré obsahuje novú súpravu ikon. K dispozícii je napríklad nová ikona koša aj ovládacieho panela. Ikony však veľmi nezapadajú do štýlu Modern UI a možno ešte prejdú istými zmenami.

Windows10_recycle_bin.jpg

Zdroj: neowin.net
windowscentral.com
microsoft-news.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá