Image
12.2.2015 0 Comments

Na sieť sa vyrojili nové uniknuté obrázky z Windows 10.

V poslednom období sa na internete objavilo veľké množstvo obrázkov týkajúcich sa Windows 10. To, že sa do Windows vracajú tmavé témy, je už známe. Web Neowin zistil, že tmavé témy budú v mobilnej verzii prehliadača Spartan.

spartan_mobile.jpg

Nachádzajú sa aj novej beta verzii Windows Store, ktorá je súčasťou najnovšej verzie Windows 10. Medzi tmavou a svetlou témou sa tu možno prepínať pomocou klávesovej skratky Ctrl + T. No vyzerá to tak, že v niektorých aplikáciách, ako je napr. Xbox, svetlé a tmavé témy nebudú.

windows10_dark_themes.jpg

Striedanie tmavých a svetlých tém je užitočné najmä pri práci v noci a pri nedostatočnom osvetlení. Tmavá téma je v tom prípade šetrnejšia k zraku používateľa.

Ďalšie uniknuté snímky na čínskom webe ITHome napríklad ukazujú, ako vyzerá Cortana vo Windows 10 na mobilných zariadeniach.

windows10_cortana.jpg

A na tejto čínskej stránke sa objavili aj screenshoty z nového zostavenia 10009, ktoré obsahuje novú súpravu ikon. K dispozícii je napríklad nová ikona koša aj ovládacieho panela. Ikony však veľmi nezapadajú do štýlu Modern UI a možno ešte prejdú istými zmenami.

Windows10_recycle_bin.jpg

Zdroj: neowin.net
windowscentral.com
microsoft-news.com


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá