1.4.2014 0 Comments

Na konferencii InnoFest spoločnosť LG uviedla televízor s najvyššou kvalitou obrazu a vysoko efektívne domáce spotrebiče

LG Electronics (LG) minulý týždeň na festivale InnoFest v talianskych Benátkach predstavila svoju doteraz najkomplexnejší produktový rad určený pre európskych spotrebiteľov. So širokou ponukou špecializovaných riešení, prémiovými technológiami a inovatívnym dizajnom tak posilňuje svoju pozíciu v regióne.

Európskej roadshow InnoFest sa zúčastnilo až 450 obchodných partnerov spoločnosti LG a ďalších zainteresovaných strán z celého regiónu. LG tu oznámila svoj ​​zámer rozšíriť rad Ultra HD a OLED TV po celej Európe. Preukázala tým svoj ​​záväzok poskytovať vynikajúcu kvalitu obrazu pre všetkých . Ako prvý výrobca 84-palcového 4K Ultra HD televízora v roku 2012 a najväčšieho zakriveného 4K Ultra HD OLED televízora v roku 2014 načrtla LG svoj ​​plán uviesť tento rok na európsky trh sedem radov Ultra HD televízorov vo veľkostiach od 49 do 105 palcov, čo predstavuje jej doteraz najširšiu ponuku televízorov. Najväčší záujem bol o 77 a 55-palcové zakrivené OLED televízory.

Aby posilnila svoju pozíciu na európskom trhu s televízormi, plánuje LG rozšíriť svoje regionálne kapacity pre výskum a vývoj a spustiť výrobu Ultra HD a OLED televízorov v Poľsku. Vôbec po prvýkrát v Európe predstavila LG svoju platformu webOS. Jej jednoduché použitie významne uľahčuje vyhľadávanie a prezeranie obsahu, ale aj prepojenie s inými zariadeniami alebo počiatočný inštalačný proces. WebOS bude tento rok uvedený vo viac než 40 modeloch televízorov, vrátane radov LG Ultra HD, OLED a CINEMA 3D smart TV.

Na festivale boli predstavené aj energeticky úsporné spotrebiče pre domácnosti. Ťahákom kolekcie bola nová rada práčok, ktoré budú v Európe uvedené v prvej polovici tohto roka. Tie sú až o 40 percent energeticky účinnejšie ako A+++ modely. S TurboWash™ a technológiou TrueSteam™ skracujú čas prania až na 59 minút, znižujú spotrebu energie až o 15 percent a spotrebu vody až o 40 percent bez kompromisov v čistote a chemických zmäkčovačov.

Energeticky úsporné chladničky, vrátane modelov so spodnou mrazničkou s funkciou Total No Frost sú o 10 percent účinnejšie ako energetická trieda A+++. Vďaka lineárnemu kompresoru si užívatelia môžu užívať nielen nižšiu spotrebu, ale aj tichšiu prevádzku a dlhšiu životnosť.

Ďalšie produkty vystavované na InnoFest 2014 zahŕňajú klimatizačné jednotky LG ARTCOOL Stylist Inverter V s jemným LED osvetlením a novou funkciou pre rovnomernú distribúciu vzduchu po miestnosti, a ARTCOOL Slim Inverter V kombinujúci energetickú úspornosť, dlhú životnosť a špeciálne zdravotné funkcie. Kolekcia pre domáce upratovanie zahŕňala HOM - BOT Square a bezdrôtový vysávač typu 2v1. Veľkú pozornosť pritiahol tiež revolučný zakrivený telefón G Flex a nositeľné fitness zariadenie Lifeband Touch.

Cena a dostupnosť produktov na slovenskom trhu zatiaľ neboli stanovené . Pre viac informácií navštívte http://www.lg.com/cz.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá