1.4.2014 0 Comments

Na konferencii InnoFest spoločnosť LG uviedla televízor s najvyššou kvalitou obrazu a vysoko efektívne domáce spotrebiče

LG Electronics (LG) minulý týždeň na festivale InnoFest v talianskych Benátkach predstavila svoju doteraz najkomplexnejší produktový rad určený pre európskych spotrebiteľov. So širokou ponukou špecializovaných riešení, prémiovými technológiami a inovatívnym dizajnom tak posilňuje svoju pozíciu v regióne.

Európskej roadshow InnoFest sa zúčastnilo až 450 obchodných partnerov spoločnosti LG a ďalších zainteresovaných strán z celého regiónu. LG tu oznámila svoj ​​zámer rozšíriť rad Ultra HD a OLED TV po celej Európe. Preukázala tým svoj ​​záväzok poskytovať vynikajúcu kvalitu obrazu pre všetkých . Ako prvý výrobca 84-palcového 4K Ultra HD televízora v roku 2012 a najväčšieho zakriveného 4K Ultra HD OLED televízora v roku 2014 načrtla LG svoj ​​plán uviesť tento rok na európsky trh sedem radov Ultra HD televízorov vo veľkostiach od 49 do 105 palcov, čo predstavuje jej doteraz najširšiu ponuku televízorov. Najväčší záujem bol o 77 a 55-palcové zakrivené OLED televízory.

Aby posilnila svoju pozíciu na európskom trhu s televízormi, plánuje LG rozšíriť svoje regionálne kapacity pre výskum a vývoj a spustiť výrobu Ultra HD a OLED televízorov v Poľsku. Vôbec po prvýkrát v Európe predstavila LG svoju platformu webOS. Jej jednoduché použitie významne uľahčuje vyhľadávanie a prezeranie obsahu, ale aj prepojenie s inými zariadeniami alebo počiatočný inštalačný proces. WebOS bude tento rok uvedený vo viac než 40 modeloch televízorov, vrátane radov LG Ultra HD, OLED a CINEMA 3D smart TV.

Na festivale boli predstavené aj energeticky úsporné spotrebiče pre domácnosti. Ťahákom kolekcie bola nová rada práčok, ktoré budú v Európe uvedené v prvej polovici tohto roka. Tie sú až o 40 percent energeticky účinnejšie ako A+++ modely. S TurboWash™ a technológiou TrueSteam™ skracujú čas prania až na 59 minút, znižujú spotrebu energie až o 15 percent a spotrebu vody až o 40 percent bez kompromisov v čistote a chemických zmäkčovačov.

Energeticky úsporné chladničky, vrátane modelov so spodnou mrazničkou s funkciou Total No Frost sú o 10 percent účinnejšie ako energetická trieda A+++. Vďaka lineárnemu kompresoru si užívatelia môžu užívať nielen nižšiu spotrebu, ale aj tichšiu prevádzku a dlhšiu životnosť.

Ďalšie produkty vystavované na InnoFest 2014 zahŕňajú klimatizačné jednotky LG ARTCOOL Stylist Inverter V s jemným LED osvetlením a novou funkciou pre rovnomernú distribúciu vzduchu po miestnosti, a ARTCOOL Slim Inverter V kombinujúci energetickú úspornosť, dlhú životnosť a špeciálne zdravotné funkcie. Kolekcia pre domáce upratovanie zahŕňala HOM - BOT Square a bezdrôtový vysávač typu 2v1. Veľkú pozornosť pritiahol tiež revolučný zakrivený telefón G Flex a nositeľné fitness zariadenie Lifeband Touch.

Cena a dostupnosť produktov na slovenskom trhu zatiaľ neboli stanovené . Pre viac informácií navštívte http://www.lg.com/cz.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá