13.3.2015 0 Comments

Na Slovensko zavíta austrálska poisťovacia legenda Allan Mannning

Držiteľ svetových ocenení za prínos v poisťovníctve, autor 13 odborných kníh so 43 rokmi skúseností manažéra, poistného znalca a pedagóga - taká je vizitka austrálskeho profesora Allana Manninga. Jedna z najvýznamnejších osobností sveta financií navštívi Bratislavu na pozvanie spoločnosti Gratex International už 24. marca tohto roka. Profesor Allan Manning je vo svete známy svojimi trefnými výrokmi a na jeho analýzy dôsledkov živelných katastrof či teroristických útokov vždy nedočkavo čaká celý poistný trh.

Austrálsky poisťovací mág vystúpi 24.3. na tlačovej konferencii určenej slovenským aj zahraničným médiám. Vybraní novinári budú mať možnosť klásť otázky o širokom spektre finančných tém, akými sú poistenie budúcnosti, potenciál biznis poistenia či najčastejšie omyly, ktorých sa ľudia pri poistení dopúšťajú.

Pozvanie od Gratex International

Allan Manning strávi v Bratislave iba jeden deň, počas ktorého sa stretne s novinármi, zástupcami spoločnosti Gratex International aj významnými osobnosťami poistného a finančného sektora. „Gratex International sa ako jedna z najväčších a najúspešnejších slovenských IT spoločností primárne zameriava na sektor poisťovníctva, v rámci ktorého je profesor Manning oporou Gratexu najmä pri aktivitách na austrálskom trhu. Sme poctení, že profesor Manning prijal pozvanie Gratexu na Slovensko. Veríme, že 24. marec obohatí nielen sféru odbornej publicistiky, ale aj čitateľov z radov širokej verejnosti," povedal Peter Dovhun, výkonný riaditeľ spoločnosti Gratex International.

Kto je Allan Manning?

Allan Manning je výkonný riaditeľ konzultačnej spoločnosti LMI Group, pracoval ako topmanažér poisťovní so skúsenosťami v Austrálii, Ázii, v Európe aj v Severnej Amerike. Medzi jeho klientov patrili korporácie ako Amcor, Nestlé, Mitsubushi, Spotless či Toyota. Úspešne riadil vyriešenie jednej z najväčších poistných udalostí v histórii - zatvorenie bane Bougainville Copper v Papui Novej Guinei, s celkovou rezervou na pokrytie poistných nárokov vo výške 1 miliardy dolárov.

Pôsobí tiež ako člen Rady poradcov dcérskej spoločnosti Gratex International v Austrálií. „Som šťastný, že patrím k ľuďom, ktorí môžu povedať 'Milujem svoju prácu'. Som presvedčený, že poistenie je najdôležitejšia zmluva, ktorú podnikatelia uzatvárajú. Pre väčšinu majiteľov spoločností je ich podnikanie nielen jediným zdrojom príjmov, ale aj dôchodkom či hypotékou pre ich domovy a v neposlednom rade hlavnou, a často aj jedinou, investíciou. Navyše určuje to, kým sú. A to je jednoznačne prípad pre mňa," prezrádza o svojej práci Allan Manning.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá