6.8.2014 0 Comments

Na Grape festivale máte bezplatné správy a wi-fi pripojenie, navyše, už aj mobil si nabijete kdekoľvek

O2 aj tento rok prináša pre svojich zákazníkov na festival Grape bezplatné SMS alebo MMS správy, či lacnejšie lístky prostredníctvom portálu O2 Extra výhody.

Všetci návštevníci festivalu si môžu tiež užívať bezplatné pripojenie na internet prostredníctvom wi-fi siete, aplikáciu mobilného sprievodcu, O2 Guru poradňu, ako aj O2 Svet, ktorý bude slúžiť na regeneráciu, oddych, relax a zábavu. Okrem toho, návštevníkom areálu už viac neunikne žiaden koncert, pretože svoj mobil môžu mať neustále pri sebe vďaka vychytávke v podobe požičovne externých batérií, ktorú im na festival ako prvé na Slovensku prináša O2.

„Festivalové leto je s O2 výhodnejšie aj tento rok. Naši zákazníci si mohli zakúpiť lístky na Grape festival až s 15 eurovou zľavou oproti momentálnej cene cez portál Extra výhod a tiež budú môcť priamo na festivale posielať SMS a MMS správy bezplatne. O2 pomôže šíriť festivalovú náladu všetkým, ktorí sa o svoje zážitky budú môcť podeliť so svojimi blízkymi vďaka bezplatnej wi-fi sieti. Okrem toho prináša O2 aj tento rok technologickú novinku, a to v podobe jedinečných mobilných nabíjačiek. Návštevníkom tak neujde žiaden koncert alebo iný zážitok, pre ktorý na Grape festival prídu. O2 predsa nikoho neviaže," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Grape festival powered by O2

Skvelé zážitky, skvelá hudba a množstvo vychytávok - to všetko môžu nájsť návštevníci festivalu 15. až 16. augusta na piešťanskom letisku. Na pódiách sa predstaví vyše tridsiatka slovenských aj zahraničných kapiel. Medzi hlavné ťaháky festivalu budú tento rok určite patriť britské kapely Editors, La Roux, Bombay Bicycle Club, Klaxons a množstvo ďalších. Za domácu scénu možno spomenúť kapely ako Para, Le Payaco, či Billy Barman.O2 Stage ponúkne opäť to najlepšie, práve tu sa predstavia uvedení britskí headlineri festivalu.

O2 Extra výhody

Zákazníci O2 mohli využiť nákup vstupeniek cez portál O2 Extra výhody v cene 35 eur, čím oproti lístkom v predaji na mieste ušetrili až 15 eur. Viac informácií o možnostiach nákupu nájdete na http://www.extravyhody.o2.sk/.

SMS a MMS zdarma

Počas trvania festivalu si účastníci môžu užiť zasielanie SMS a MMS zdarma, stačí jednoduchá aktivácia.

Wi-fi free

O2 pre účastníkov festivalu pripravilo aj free wi-fi zónu, ktorú môžu všetci využiť na zdieľanie svojich zážitkov so svojimi známymi.

O2 Svet

Chill out zóna bude skvelým priestorom pre oddych, regeneráciu, relax a zábavu, ktorá bude návštevníkom k dispozícii počas celého festivalu. Nebudú chýbať súťaže o zaujímavé ceny s možnosťou získať kredit na svoje SIM karty zadarmo, či šanca vyskúšať si skutočný mobilný ping pong. O2 Svet bude vďaka priesvitnému stanu a dômyselnému osvetleniu dobre viditeľný aj v noci.

Nabíjačkárne

Samozrejmosťou budú tento rok aj nabíjačkárne, či už samoobslužné alebo s asistenciou. Všetky nabíjacie miesta budú otvorené NON STOP.

O2 Guru poradňa

Každoročne navštívia festivalovú O2 Guru poradňu stovky ľudí. V nej guruovia pomáhajú nielen s nastavením telefónov, aplikácií, MMS a služieb internetu, ale nechýba ani zábava a rôzne súťaže.

O2 Mobilný sprievodca festivalom

O2 pre návštevníkov opäť prinesie festivalovú aplikáciu, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie, ako program, mapy, novinky, či informácie o kapelách.

Jedinečná O2 Nabíjačkáreň powered by Brunton

Návštevníci festivalu Grape si budú môcť svoje telefóny nabíjať na akomkoľvek mieste v rámci areálu. O2 Nabíjačkáreň powered by Brunton bude mať pre návštevníkov k dispozícii až 600 externých batérií americkej značky Brunton. Záujemcovia s vybitým telefónom si ich môžu zapožičať na 1,5 hodiny bezplatne pri zložení zálohy vo výške 30 eur. Po vrátení nabíjačky v uvedenom limite sa záloha v plnej výške návštevníkovi vráti. V prípade neskoršieho vrátenia je poplatok 2€ za každú začatú hodinu. Požičovňa bude v prevádzke NON STOP, od piatku do nedele.

Okrem toho budú k dispozícii aj tento rok dve samonabíjacie miesta, takzvané O2 Samonabíjacie kocky, tak ako ich návštevníci festivalu už poznajú z predchádzajúcich ročníkov. Ďalšie elektrické zásuvky sa nachádzajú aj v štýlovom O2 Svete.

Brunton

O2 Nabíjačkáreň powered by Brunton vznikla vďaka partnerskej spolupráci O2 a firmy FENIX Eastern Europe GmbH, ktorá je distribútorom americkej značky Brunton na slovenskom trhu. Spoločnosť Brunton je výrobca outdoorového príslušenstva s vyše 100 ročnou tradíciou. Spoločnosť sídli v Rivertone v americkom štáte Wyoming. Produktové portfólio spoločností tvoria napájacie zariadenia, navigácie, svietidlá, či optická technika.

Brunton METAL 4400

Externý napájací zdroj Brunton Metal 4400 s kapacitou 4400mAh vystačí na nabitie 4 bežných smartfónov. Obsahuje LITHIUM ION batériu, ktorá nemá pamäťovú stopu a zaručuje minimálne straty kapacity aj pri dlhšom nepoužívaní. Obsahuje dva výstupy - microUSB s výstupom 1A a USB port s výstupom 2,1A. Opätovné nabitie batérie prostredníctvom microUSB konektora trvá zhruba 4 hodiny. Aj po 1000-com nabití si stále drží 80% kapacitu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá