11.3.2016 0 Comments

Na FESPA Digital 2016 Canon ukazuje, ako ťažiť zo záujmu o rastúce kreatívne odvetvie

V holandskom Amsterdame dnes odštartoval veľtrh FESPA Digital 2016. Spoločnosť Canon tu do piatku 11. marca predstaví príležitosti, ktoré tlač prináša kreatívnym odvetviam.

Kreatívny a kultúrny segment vytvára cez 3 % hrubého domáceho produktu a pracovných miest celej Európskej únie a je tretím najväčším v Európe. Pre poskytovateľov tlačových služieb, komerčnej reprografiky, grafiky a fotografov predstavuje FESPA príležitosť, ako získať novú inšpiráciu a príležitosti k rastu ich podnikania, získania konkurenčných ponúk a špecializáciu na nové trhy.

Čo tím Canon ponúka návštevníkom na veľtrhu FESPA Digital 2016?

• Ukážky, ako experimenty s novými aplikáciami a technológiami môžu odhaliť kreativitu v tlači a transformovať obchodné ponuky.

• Exkluzívne ukážky nového radu veľkoformátových tlačiarní, ktoré prichádzajú s prelomovou technológiou od vstupu po výstup.

• Európsku premiéru dvoch nových viacúčelových plochých tlačiarní Océ Arizona 1280 XT a Océ Arizona 1280 GT.

• Prezentáciu špičkových technológií 3D tlače.

• Rady, ako môže kreativita, architektúra a výrobný priemysel ťažiť z rastúceho kreatívneho odvetvia.

Canon je na veľtrhu sprevádzaný mnohými partnermi, vrátane fotografa, dizajnéra a filmára Cliva Bootha, Daga Myrestranda, výkonného riaditeľa nórskej spoločnosti Bitmap, ktorá poskytuje fotografické, filmárske i kreatívne tlačové služby, alebo zástupcami uznávanej Design Academy Eindhoven. Návštevníci expozície Canon majú jedinečnú možnosť pri diskusiách získať množstvo čerstvých nápadov a názorov, ktoré môžu pomôcť dosiahnuť úspech v kreatívnom odvetví. Hostia sa zároveň dozvedia, ako vyťažiť maximum z digitálnej tlače a dostanú tiež informácie o mnohých tlačových aplikáciách, ktoré sú dnes pre kreatívnych profesionálov k dispozícii.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá