11.3.2016 0 Comments

Na FESPA Digital 2016 Canon ukazuje, ako ťažiť zo záujmu o rastúce kreatívne odvetvie

V holandskom Amsterdame dnes odštartoval veľtrh FESPA Digital 2016. Spoločnosť Canon tu do piatku 11. marca predstaví príležitosti, ktoré tlač prináša kreatívnym odvetviam.

Kreatívny a kultúrny segment vytvára cez 3 % hrubého domáceho produktu a pracovných miest celej Európskej únie a je tretím najväčším v Európe. Pre poskytovateľov tlačových služieb, komerčnej reprografiky, grafiky a fotografov predstavuje FESPA príležitosť, ako získať novú inšpiráciu a príležitosti k rastu ich podnikania, získania konkurenčných ponúk a špecializáciu na nové trhy.

Čo tím Canon ponúka návštevníkom na veľtrhu FESPA Digital 2016?

• Ukážky, ako experimenty s novými aplikáciami a technológiami môžu odhaliť kreativitu v tlači a transformovať obchodné ponuky.

• Exkluzívne ukážky nového radu veľkoformátových tlačiarní, ktoré prichádzajú s prelomovou technológiou od vstupu po výstup.

• Európsku premiéru dvoch nových viacúčelových plochých tlačiarní Océ Arizona 1280 XT a Océ Arizona 1280 GT.

• Prezentáciu špičkových technológií 3D tlače.

• Rady, ako môže kreativita, architektúra a výrobný priemysel ťažiť z rastúceho kreatívneho odvetvia.

Canon je na veľtrhu sprevádzaný mnohými partnermi, vrátane fotografa, dizajnéra a filmára Cliva Bootha, Daga Myrestranda, výkonného riaditeľa nórskej spoločnosti Bitmap, ktorá poskytuje fotografické, filmárske i kreatívne tlačové služby, alebo zástupcami uznávanej Design Academy Eindhoven. Návštevníci expozície Canon majú jedinečnú možnosť pri diskusiách získať množstvo čerstvých nápadov a názorov, ktoré môžu pomôcť dosiahnuť úspech v kreatívnom odvetví. Hostia sa zároveň dozvedia, ako vyťažiť maximum z digitálnej tlače a dostanú tiež informácie o mnohých tlačových aplikáciách, ktoré sú dnes pre kreatívnych profesionálov k dispozícii.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá