Image
27.3.2014 0 Comments

Na 3. ShopComm-e zaujala Heuréka aj Balíkomaty

ShopComm logo 2014 cmyk.jpg Takmer 120 účastníkov z radov internetových obchodov a dodávateľov služieb pre e-shopy navštívilo v poradí už 3. pokračovanie konferencie o online predaji ShopComm, ktorá sa konala koncom marca v bratislavskom hoteli Saffron.

Organizátorom jedinej konferencie pre internetové obchody na Slovensku, ktorá sa koná raz za polroka, bola agentúra FUSION.

„Desať prednášok pokrylo široké spektrum tém, od logistiky cez marketing až po spotrebiteľské správanie, pričom poznatky z nich môžu účastníci priamo aplikovať v praxi," hovorí projektový manažér ShopCommPeter Scherhaufer.

Veľký ohlas vzbudil Tomáš Braverman z Heureka.sk s témou nákupy cez mobil, ale i Juraj Siklenka (Slovak Parcel Service) a Ivan Kasaj (Provocation Bureau), ktorí predstavili revolučný spôsob doručovania zásielok - Balíkomat 24/7.

V téme logistika pokračoval aj Peter Horník zo spoločnosti FHB Group, ktorý poradil, ako ušetriť 30 % nákladov využívaním služieb integrovanej logistiky. Slovenská pošta zase e-shopom prezradila, aké sú preferencie zákazníkov.

Tomas Braverman (Heureka).JPG

Ako jednoducho a efektívne riešiť online spory, udržať si klientov a zvýšiť ich spokojnosť poradil Martin Fabian z Youstice. Ako získať nových zákazníkov prezradili firmy Etarget (Real Time Biding) aj Balík Plus (kupónový marketing).

Email marketingu sa venoval Karel Koupil zo spoločnosti IT Logica, ako aj Ivana Škultétyová z Graphicmailu. Peter Lisý zo Shopsys.sk hovoril o analýze riešení, ktorá by mala predchádzať realizácii či modernizácii každého e-shopu.

Generálnym partnerom ShopComm bola spoločnosť IN TIME Logistics, hlavnými partnermi Heureka.sk, FHB Group, Slovenská pošta, Etarget a H1 Slovakia, partnermi BiznisWeb, Graphicmail, Balík Plus, IT Logica, Shopsys, Webglobe, IT Learning, Youstice, Creativeshop a the Bridge.

Mediálnymi partnermi konferencie bol časopisy Instore, portály Pcrevue.sk, Infoware.sk, Itnews.sk, Konferencie.sk a Education.sk, ako aj Snazzy Bee, Sashi a Connect. Viac informácií na www.shopcomm.eu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá