Image
27.3.2014 0 Comments

Na 3. ShopComm-e zaujala Heuréka aj Balíkomaty

ShopComm logo 2014 cmyk.jpg Takmer 120 účastníkov z radov internetových obchodov a dodávateľov služieb pre e-shopy navštívilo v poradí už 3. pokračovanie konferencie o online predaji ShopComm, ktorá sa konala koncom marca v bratislavskom hoteli Saffron.

Organizátorom jedinej konferencie pre internetové obchody na Slovensku, ktorá sa koná raz za polroka, bola agentúra FUSION.

„Desať prednášok pokrylo široké spektrum tém, od logistiky cez marketing až po spotrebiteľské správanie, pričom poznatky z nich môžu účastníci priamo aplikovať v praxi," hovorí projektový manažér ShopCommPeter Scherhaufer.

Veľký ohlas vzbudil Tomáš Braverman z Heureka.sk s témou nákupy cez mobil, ale i Juraj Siklenka (Slovak Parcel Service) a Ivan Kasaj (Provocation Bureau), ktorí predstavili revolučný spôsob doručovania zásielok - Balíkomat 24/7.

V téme logistika pokračoval aj Peter Horník zo spoločnosti FHB Group, ktorý poradil, ako ušetriť 30 % nákladov využívaním služieb integrovanej logistiky. Slovenská pošta zase e-shopom prezradila, aké sú preferencie zákazníkov.

Tomas Braverman (Heureka).JPG

Ako jednoducho a efektívne riešiť online spory, udržať si klientov a zvýšiť ich spokojnosť poradil Martin Fabian z Youstice. Ako získať nových zákazníkov prezradili firmy Etarget (Real Time Biding) aj Balík Plus (kupónový marketing).

Email marketingu sa venoval Karel Koupil zo spoločnosti IT Logica, ako aj Ivana Škultétyová z Graphicmailu. Peter Lisý zo Shopsys.sk hovoril o analýze riešení, ktorá by mala predchádzať realizácii či modernizácii každého e-shopu.

Generálnym partnerom ShopComm bola spoločnosť IN TIME Logistics, hlavnými partnermi Heureka.sk, FHB Group, Slovenská pošta, Etarget a H1 Slovakia, partnermi BiznisWeb, Graphicmail, Balík Plus, IT Logica, Shopsys, Webglobe, IT Learning, Youstice, Creativeshop a the Bridge.

Mediálnymi partnermi konferencie bol časopisy Instore, portály Pcrevue.sk, Infoware.sk, Itnews.sk, Konferencie.sk a Education.sk, ako aj Snazzy Bee, Sashi a Connect. Viac informácií na www.shopcomm.eu.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá