Image
27.3.2014 0 Comments

Na 3. ShopComm-e zaujala Heuréka aj Balíkomaty

ShopComm logo 2014 cmyk.jpg Takmer 120 účastníkov z radov internetových obchodov a dodávateľov služieb pre e-shopy navštívilo v poradí už 3. pokračovanie konferencie o online predaji ShopComm, ktorá sa konala koncom marca v bratislavskom hoteli Saffron.

Organizátorom jedinej konferencie pre internetové obchody na Slovensku, ktorá sa koná raz za polroka, bola agentúra FUSION.

„Desať prednášok pokrylo široké spektrum tém, od logistiky cez marketing až po spotrebiteľské správanie, pričom poznatky z nich môžu účastníci priamo aplikovať v praxi," hovorí projektový manažér ShopCommPeter Scherhaufer.

Veľký ohlas vzbudil Tomáš Braverman z Heureka.sk s témou nákupy cez mobil, ale i Juraj Siklenka (Slovak Parcel Service) a Ivan Kasaj (Provocation Bureau), ktorí predstavili revolučný spôsob doručovania zásielok - Balíkomat 24/7.

V téme logistika pokračoval aj Peter Horník zo spoločnosti FHB Group, ktorý poradil, ako ušetriť 30 % nákladov využívaním služieb integrovanej logistiky. Slovenská pošta zase e-shopom prezradila, aké sú preferencie zákazníkov.

Tomas Braverman (Heureka).JPG

Ako jednoducho a efektívne riešiť online spory, udržať si klientov a zvýšiť ich spokojnosť poradil Martin Fabian z Youstice. Ako získať nových zákazníkov prezradili firmy Etarget (Real Time Biding) aj Balík Plus (kupónový marketing).

Email marketingu sa venoval Karel Koupil zo spoločnosti IT Logica, ako aj Ivana Škultétyová z Graphicmailu. Peter Lisý zo Shopsys.sk hovoril o analýze riešení, ktorá by mala predchádzať realizácii či modernizácii každého e-shopu.

Generálnym partnerom ShopComm bola spoločnosť IN TIME Logistics, hlavnými partnermi Heureka.sk, FHB Group, Slovenská pošta, Etarget a H1 Slovakia, partnermi BiznisWeb, Graphicmail, Balík Plus, IT Logica, Shopsys, Webglobe, IT Learning, Youstice, Creativeshop a the Bridge.

Mediálnymi partnermi konferencie bol časopisy Instore, portály Pcrevue.sk, Infoware.sk, Itnews.sk, Konferencie.sk a Education.sk, ako aj Snazzy Bee, Sashi a Connect. Viac informácií na www.shopcomm.eu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá