24.6.2014 0 Comments

NFC platby s peňaženkou MyWallet tento rok novinkou na Magio pláži

8. ročník Magio pláže prináša návštevníkom možnosť platiť bezkontaktne a so zľavou 50% prostredníctvom mobilnej peňaženky MyWallet.

Magio pláž, obľúbené miesto na petržalskom brehu Dunaja, odštartovala svoj ôsmy ročník. Aj toto leto je pre návštevníkov vytvorený priestor s letnou plážovou atmosférou priamo v centre mesta, ktorý tentokrát organizátori spestrili tzv. Chytrým centrom. V rámci neho si budú môcť návštevníci vyskúšať rôzne novinky z oblasti hardvéru či technologické vychytávky, vrátane bezkontaktnej platby pomocou mobilného telefónu s NFC technológiou a s peňaženkou MyWallet.

Ôsmy ročník Magio pláže prináša niekoľko noviniek. Úplne nová je zóna tzv. Chytrého centra, ktoré bude počas leta slúžiť ako technologické a kreatívne centrum pláže. Návštevníci si tu budú môcť vyskúšať digitálnu televíziu Magio, hudobnú službu Deezer či pohodlné platenie NFC mobilom prostredníctvom mobilnej peňaženky MyWallet. Do MyWallet si jednoducho nahrajú MyWallet Card, predplatenú dobíjaciu platobnú kartu MasterCard, s ktorou následne môžu svojím mobilným telefónom bezkontaktne platiť všade tam, kde uvidia logo MasterCard® PayPass™.

Slovensko sa stalo svetovým priekopníkom v bezkontaktnom platení, preto sme sa rozhodli priniesť na Magio pláž tento veľmi pohodlný a u Slovákov obľúbený typ platby aj pomocou mobilného telefónu. Okrem toho, že si návštevníci pláže budú môcť vyskúšať službu mobilnej peňaženky MyWallet, získajú tiež 50% zľavu na nápoje pri bare," uviedol Miroslav Lukeš, generálny riaditeľ MasterCard Europe pre Slovensko a ČR. „MasterCard ako prvý zaviedol na Slovensku bezkontaktné nálepky a karty PayPass. Aj touto cestou chceme naďalej podporovať rozširovanie bezkontaktných platieb na slovenskom trhu," dodal Lukeš.

Magio pláž má rozlohu 6 990 m2 a na jej prípravu sa použilo 2 000 ton piesku, čo je v prepočte približne 75 nákladných áut. Návštevníci môžu využiť dve ihriská na plážový volejbal, jedno multifunkčné pieskové ihrisko, crossfitovú zónu s hrazdou či spinningovú zónu s bicyklami. V prípade odpočinku môžu návštevníci využiť dva bary s kapacitou 400 miest na sedenie. Zákazníci Telekomu môžu tiež využiť 50% zľavu na všetky nápoje, a to v prípade, že zaplatia bezkontaktne prostredníctvom mobilnej peňaženky MyWallet.

Všetky aktivity na pláži vrátane športovísk či letného kina budú pre každého návštevníka počas celého leta už tradične bezplatné. Viac informácií o programe či podujatiach nájdete na www.magioplaz.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá