24.6.2014 0 Comments

NFC platby s peňaženkou MyWallet tento rok novinkou na Magio pláži

8. ročník Magio pláže prináša návštevníkom možnosť platiť bezkontaktne a so zľavou 50% prostredníctvom mobilnej peňaženky MyWallet.

Magio pláž, obľúbené miesto na petržalskom brehu Dunaja, odštartovala svoj ôsmy ročník. Aj toto leto je pre návštevníkov vytvorený priestor s letnou plážovou atmosférou priamo v centre mesta, ktorý tentokrát organizátori spestrili tzv. Chytrým centrom. V rámci neho si budú môcť návštevníci vyskúšať rôzne novinky z oblasti hardvéru či technologické vychytávky, vrátane bezkontaktnej platby pomocou mobilného telefónu s NFC technológiou a s peňaženkou MyWallet.

Ôsmy ročník Magio pláže prináša niekoľko noviniek. Úplne nová je zóna tzv. Chytrého centra, ktoré bude počas leta slúžiť ako technologické a kreatívne centrum pláže. Návštevníci si tu budú môcť vyskúšať digitálnu televíziu Magio, hudobnú službu Deezer či pohodlné platenie NFC mobilom prostredníctvom mobilnej peňaženky MyWallet. Do MyWallet si jednoducho nahrajú MyWallet Card, predplatenú dobíjaciu platobnú kartu MasterCard, s ktorou následne môžu svojím mobilným telefónom bezkontaktne platiť všade tam, kde uvidia logo MasterCard® PayPass™.

Slovensko sa stalo svetovým priekopníkom v bezkontaktnom platení, preto sme sa rozhodli priniesť na Magio pláž tento veľmi pohodlný a u Slovákov obľúbený typ platby aj pomocou mobilného telefónu. Okrem toho, že si návštevníci pláže budú môcť vyskúšať službu mobilnej peňaženky MyWallet, získajú tiež 50% zľavu na nápoje pri bare," uviedol Miroslav Lukeš, generálny riaditeľ MasterCard Europe pre Slovensko a ČR. „MasterCard ako prvý zaviedol na Slovensku bezkontaktné nálepky a karty PayPass. Aj touto cestou chceme naďalej podporovať rozširovanie bezkontaktných platieb na slovenskom trhu," dodal Lukeš.

Magio pláž má rozlohu 6 990 m2 a na jej prípravu sa použilo 2 000 ton piesku, čo je v prepočte približne 75 nákladných áut. Návštevníci môžu využiť dve ihriská na plážový volejbal, jedno multifunkčné pieskové ihrisko, crossfitovú zónu s hrazdou či spinningovú zónu s bicyklami. V prípade odpočinku môžu návštevníci využiť dva bary s kapacitou 400 miest na sedenie. Zákazníci Telekomu môžu tiež využiť 50% zľavu na všetky nápoje, a to v prípade, že zaplatia bezkontaktne prostredníctvom mobilnej peňaženky MyWallet.

Všetky aktivity na pláži vrátane športovísk či letného kina budú pre každého návštevníka počas celého leta už tradične bezplatné. Viac informácií o programe či podujatiach nájdete na www.magioplaz.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá