27.5.2014 0 Comments

Multifunkcie OKI v spojení s technológiou ABBYY

Firmy, inštitúcie i úrady môžu ťažiť z výhod jednoduchého a efektívneho prevodu papierových dokumentov do plne prezerateľnej elektronickej podoby vrátane formátu PDF/A určeného na archiváciu.

Spoločnosť OKI najnovšie rozširuje funkčnosť všetkých svojich multifunkcií vďaka spojeniu s výkonnou OCR (Optical Character Recognition) technológiou Recognition Server od spoločnosti ABBYY, lídra v oblasti prevodu dokumentov do elektronickej formy. Malé i veľké organizácie, pre ktoré bolo dosiaľ také profesionálne riešenie ťažko dostupné, tak môžu naplno využívať možnosti, ktoré im poskytuje kombinácia vysokovýkonného a spoľahlivého skenera OKI a špičkovej OCR technológie. Tá robí digitalizáciu tlačených textov do elektronickej formy, s ktorou je možné potom v počítači ďalej pracovať ako s bežným textom.

ABBYY Recognition Server ponúka automatickú, vysoko presnú konverziu dokumentov do elektronickej formy vrátane rozpoznávania ich obsahu. To znamená, že multifunkcia OKI teraz dokáže papierové dokumenty prevádzať do formátov MS Office (Word, Excel, PowerPoint), prezerateľných PDF súborov a pracujú aj so stále častejšie používaným formátom PDF/A určeným na archivačné účely. Inteligentná ABBYY OCR a technológia konverzie PDF poskytujú vysoko presné výsledky a umožňujú rozpoznať až 190 jazykov, vrátane češtiny a slovenčiny.

Pre pohodlnú prácu s touto technológiou odporúča OKI použiť multifunkcie radu MB700/MC700, ktoré disponujú veľkým používateľským farebným LCD displejom, rýchlym skenerom a vysokým komfortom obsluhy," hovorí Jan Ftáčnik, technický riaditeľ spoločnosti Oki Systems (Czech and Slovak).

Profesionálne multifunkčné tlačiarne OKI so spoľahlivou LED technológiou doplnené špičkovou OCR technológiou sú základom pre skutočne efektívny dokument manažment i v menších firmách. „Novinka je vhodná pre organizácie, ktoré spracovávajú veľké množstvo dokumentov alebo digitalizujú firemné papierové archívy.Papier je stále dôležitým nosičom informácií pre mnoho obchodných procesov, avšak nasadenie inteligentného dokument manažmentu môžu spoločnosti dosiahnuť v tejto oblasti až 30 % úspory. Veľkým benefitom je aj fakt, že elektronické dokumenty je možné ľahko prehľadávať a opakovane využívať," uzatvára Jan Ftáčnik.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá