21.4.2016 0 Comments

Moderná domácnosť na dosah ruky: Chladničky a práčky Samsung teraz s cenovým zvýhodnením

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak pozýva svojich zákazníkov k výhodnému nákupu špičkových práčok a chladničiek a spúšťa bonusovú akciu. Zákazníkom, ktorí si v období od 15. apríla do 31. júla tohto roku zakúpia vybrané modely práčok a chladničiek v partnerských obchodoch (zoznam nižšie), vráti Samsung peniaze späť.

Po registrácii zakúpeného spotrebiča na www.samsung-bonus.eu získajú zákazníci až 111 €, resp. 185 € späť na účet alebo poštovou poukážkou. Na získanie zľavy stačí urobiť registráciu do 14 dní od nákupu a najneskôr do 31. júla 2016. K tomu je potrebné vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja a nahrať účtenku. Samsung následne zákazníkovi zašle príslušnú čiastku na jeho účet alebo poštovou poukážkou.

„Marketingová kampaň s cenovým zvýhodnením je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená, a preto sa aj tento rok snažíme sprístupniť naše najmodernejšie technológie čo najširšej skupine ľudí. Naším cieľom je, aby si zákazníci kupovali tie najlepšie produkty, ktoré sú na trhu dostupné, a nerobili kvôli vyššej obstarávacej cene kompromisy na úkor kvality,“ uviedol Petr Kheil, riaditeľ divízie spotrebnej elektroniky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Podrobné pravidlá nájdete na www.samsung-bonus.eu, alebo je možné kontaktovať súťažnú infolinku telefonicky na +420 702 193 570 alebo e-mailom na info@samsung-bonus.eu.

Chladničky Chef Collection: Priestranné, prehľadné a úplne bez námrazy

V rámci akcie si môžu zákazníci vybrať z celkovo 14 modelových radov chladničiek, medzi ktorými nechýbajú ani štvordverové modely. Chladničky Samsung s dizajnom Kitchen Fit dokážu užívateľom poskytnúť až o 30 % viac priestoru (90 l) oproti konvenčným spotrebičom prostredníctvom technológie SpaceMax. Dômyselný systém nastaviteľných priehradiek a výsuvných políc zaisťuje dokonalú prehľadnosť a umožňuje využiť vnútorný priestor chladničky bezo zvyšku. Systém separovaného prúdenia vzduchu zvlášť pre chladničku a mrazničku, Twin Cooling Plus, poskytuje potravinám optimálne podmienky a predlžuje ich čerstvosť. O energeticky šetrnú prevádzku sa stará technológia True No Frost, ktorá zamedzuje vzniku námrazy.

Práčky AddWash: Vložte zabudnuté kusy oblečenia do bubna kedykoľvek

Záujemcovia o výmenu starej práčky za novú majú na výber z ôsmich modelových radov. Výška bonusu pre zákazníkov sa odvíja podľa zvoleného typu práčky, resp. kombinácie. Za zvýhodnenú cenu si môže zákazník zaobstarať aj úplne nové modely AddWash, ktoré sú unikátne svojimi špeciálnymi dvierkami. Tie sú umiestnené v hornej časti tých hlavných a je nimi možné pridať bielizeň do bubna kedykoľvek počas prania. AddWash tak rieši problém zabudnutých kusov oblečenia, ktoré nájdeme potom, čo sme už spustili prací cyklus. Práčky Samsung využívajú technológiu pre šetrné pranie Eco Bubble a ponúkajú rad špeciálnych programov, rovnako ako 10-ročnú záruku na digitálny invertorový motor.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: HAL3000 Mega Gamer - zostava s vyváženým výkonom pre každého

01.12.2016 14:00

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou herní sestavu HAL3000 Mega Gamer  s plnohodnotným herním výkonem ve Full HD, která je dostupná opravdu každému kdo touží po skvělém herním zážitku. Herní sestava HA ...

Tlačové správy

Nalaďte sa na Vianoce s freeSAT-om

01.12.2016 13:30

Poskytovateľ satelitnej televízie freeSAT prináša svojim zákazníkom a priaznivcom vianočnú súťaž Adventný kalendár. Každý deň od 1. do 26. decembra v nej možno vyhrať zaujímavé ceny. Zákazníci freeSAT ...

Tlačové správy

ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

01.12.2016 13:00

Obyvatelia Košíc a okolia sa tešia z nového centra pre elektrobicykle. Osvedčený predajca ebajk – Svet elektrobicyklov otvoril v business centre Cassovar so známym komínom košického pivovaru svoju pob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá