9.5.2014 0 Comments

Mobily s Firefox OS si ešte len prerážajú cestu na trh a Cleverlance už dodala prvú aplikáciu pre Deutsche Telekom

Spoločnosť Cleverlance Enterpise Solutions uskutočnila pre spoločnosť Deutsche Telekom (DTAG) portáciu aplikácie MobilBox Pro na novo vyvíjanú platformu operačného systému Firefox. Práca bola dokončená a aplikácia bude čoskoro uvedená na trh. Všetko prebiehalo v spolupráci s DTAG, Mozillou a Cleverlance. Ostávajú len posledné úpravy na strane OS FireFox. FireFox je štvrtou platformou dobývajúcou mobilný trh, ktorá súťaží s Androidom, iOS a WindowsPhone. Je postavená na HTML 5 a predstavuje synonymum pre žiadaný inovatívny prístup a flexibilitu.

Cleverlance podporuje a vyvíja aplikáciu MobilBox Pro pre DTAG od roku 2012. Boli to práve dobré skúsenosti z predchádzajúcej spolupráce, ktoré rozhodli o jej pokračovaní na tomto projekte. Cez rad technologických výziev sa projekt podarilo úspešne ukončiť. Zásluhu na tom má nadšenie a záľuba v nových technológiách realizačného tímu.

„Cleverlance už na niekoľkých predchádzajúcich projektoch preukázala svoju flexibilitu, spoľahlivosť a technologickú pokrokovosť. Cleverlance bola jasná voľba," povedal Stefan Gauer, International Product Manager pre Mobile Messaging v Deutsche Telekom.
„Mám veľkú radosť, že môžeme spolupracovať s oddelením inovatívnych produktov DTAG a v priebehu roka 2014 nebude inovácií málo: SmartWatch, Google Glass a ďalšie," doplnil Milan Mitošinka, vedúci jednotky mobilného vývoja spoločnosti Cleverlance.

Aplikáciu MobilBox Pro ponúka mobilným zákazníkom DTAG v rámci ponuky voicemailových služieb, vďaka ktorej si koncový používateľ môže nahrané voicemaily nechať preposielať emailom ako súbor, prehrávať si tieto súbory a využívať aj ďalšie funkcionality, ktoré zjednodušujú čítanie voicemailových správ.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá