9.5.2014 0 Comments

Mobily s Firefox OS si ešte len prerážajú cestu na trh a Cleverlance už dodala prvú aplikáciu pre Deutsche Telekom

Spoločnosť Cleverlance Enterpise Solutions uskutočnila pre spoločnosť Deutsche Telekom (DTAG) portáciu aplikácie MobilBox Pro na novo vyvíjanú platformu operačného systému Firefox. Práca bola dokončená a aplikácia bude čoskoro uvedená na trh. Všetko prebiehalo v spolupráci s DTAG, Mozillou a Cleverlance. Ostávajú len posledné úpravy na strane OS FireFox. FireFox je štvrtou platformou dobývajúcou mobilný trh, ktorá súťaží s Androidom, iOS a WindowsPhone. Je postavená na HTML 5 a predstavuje synonymum pre žiadaný inovatívny prístup a flexibilitu.

Cleverlance podporuje a vyvíja aplikáciu MobilBox Pro pre DTAG od roku 2012. Boli to práve dobré skúsenosti z predchádzajúcej spolupráce, ktoré rozhodli o jej pokračovaní na tomto projekte. Cez rad technologických výziev sa projekt podarilo úspešne ukončiť. Zásluhu na tom má nadšenie a záľuba v nových technológiách realizačného tímu.

„Cleverlance už na niekoľkých predchádzajúcich projektoch preukázala svoju flexibilitu, spoľahlivosť a technologickú pokrokovosť. Cleverlance bola jasná voľba," povedal Stefan Gauer, International Product Manager pre Mobile Messaging v Deutsche Telekom.
„Mám veľkú radosť, že môžeme spolupracovať s oddelením inovatívnych produktov DTAG a v priebehu roka 2014 nebude inovácií málo: SmartWatch, Google Glass a ďalšie," doplnil Milan Mitošinka, vedúci jednotky mobilného vývoja spoločnosti Cleverlance.

Aplikáciu MobilBox Pro ponúka mobilným zákazníkom DTAG v rámci ponuky voicemailových služieb, vďaka ktorej si koncový používateľ môže nahrané voicemaily nechať preposielať emailom ako súbor, prehrávať si tieto súbory a využívať aj ďalšie funkcionality, ktoré zjednodušujú čítanie voicemailových správ.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá