9.5.2014 0 Comments

Mobily s Firefox OS si ešte len prerážajú cestu na trh a Cleverlance už dodala prvú aplikáciu pre Deutsche Telekom

Spoločnosť Cleverlance Enterpise Solutions uskutočnila pre spoločnosť Deutsche Telekom (DTAG) portáciu aplikácie MobilBox Pro na novo vyvíjanú platformu operačného systému Firefox. Práca bola dokončená a aplikácia bude čoskoro uvedená na trh. Všetko prebiehalo v spolupráci s DTAG, Mozillou a Cleverlance. Ostávajú len posledné úpravy na strane OS FireFox. FireFox je štvrtou platformou dobývajúcou mobilný trh, ktorá súťaží s Androidom, iOS a WindowsPhone. Je postavená na HTML 5 a predstavuje synonymum pre žiadaný inovatívny prístup a flexibilitu.

Cleverlance podporuje a vyvíja aplikáciu MobilBox Pro pre DTAG od roku 2012. Boli to práve dobré skúsenosti z predchádzajúcej spolupráce, ktoré rozhodli o jej pokračovaní na tomto projekte. Cez rad technologických výziev sa projekt podarilo úspešne ukončiť. Zásluhu na tom má nadšenie a záľuba v nových technológiách realizačného tímu.

„Cleverlance už na niekoľkých predchádzajúcich projektoch preukázala svoju flexibilitu, spoľahlivosť a technologickú pokrokovosť. Cleverlance bola jasná voľba," povedal Stefan Gauer, International Product Manager pre Mobile Messaging v Deutsche Telekom.
„Mám veľkú radosť, že môžeme spolupracovať s oddelením inovatívnych produktov DTAG a v priebehu roka 2014 nebude inovácií málo: SmartWatch, Google Glass a ďalšie," doplnil Milan Mitošinka, vedúci jednotky mobilného vývoja spoločnosti Cleverlance.

Aplikáciu MobilBox Pro ponúka mobilným zákazníkom DTAG v rámci ponuky voicemailových služieb, vďaka ktorej si koncový používateľ môže nahrané voicemaily nechať preposielať emailom ako súbor, prehrávať si tieto súbory a využívať aj ďalšie funkcionality, ktoré zjednodušujú čítanie voicemailových správ.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá