Image
14.1.2013 0 Comments

Mobil roka 2012

Vyberte najlepšie mobilné telefóny minulého roka v šiestom ročníku veľkej čitateľskej ankety a vyhrajte skvelé ceny!

Zapojte sa do šiesteho ročníka ankety, ktorá spája názory odbornej komisie a širokej verejnosti, a hrajte o špičkové ceny. Šiesty ročník ankety Mobil roka úspešne odštartoval šiesteho januára, aby sa nám to všetkým lepšie pamätalo, prebiehať bude až do šiesteho februára.

03 vyhry.png

Najvýznamnejšie slovenské médiá venujúce sa celému spektru mobilných telefónov opäť spojili svoje sily, aby s vašou pomocou vybrali tie najlepšie telefóny minulého roka. Mobil roka má už svoju tradíciu, veď anketa vznikla v čase, keď o vašu priazeň bojovali pamätné kúsky ako Sony Ericsson P1i či Nokia N95 8GB a prvý Apple iPhone sme poznali iba z obrázkov. Vtedy rozhodlo 7-tisíc ľudí o prvenstve šiestich mobilných telefónov roka 2007 v rôznych kategóriách. Tie sa každým rokom pretvárali, veď aj doba sa prudko menila. Nezmenil sa však poctivý a odborný princíp ankety, v ktorej minulý rok o výsledkoch rozhodlo vyše 11-tisíc zainteresovaných čitateľov odborných médií. Bude vás tentoraz viac?

Odborná komisia zložená zo zástupcov redakcií PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk a Fony.sk vybrala do štyroch kategórií dvadsaťštyri najzaujímavejších telefónov, ktoré sa v roku 2012 dostali na trh. Výber 24 nominovaných kúskov a ich rozdelenie do kategórií nebola jednoduchá záležitosť. Veríme, že sme to zvládli najlepšie, ako sa dalo. Svoju trhovú pozíciu opäť významne posilnili smartfóny s Androidom, do boja sa však vracia Windows Phone.

Po dlhej odbornej debate teda komisia rozhodla o nasledujúcich kategóriách pre Mobil roka 2012: high-end, mid-end, ľudový a extra. Poslednú menovanú kategóriu sme venovali prevratným či dokonca odvážnym zariadeniam, ktoré si v minulom roku vyslúžili najväčšiu pozornosť členov odbornej poroty.

Od 6. januára do 6. februára 2013 už bude len na vás, ktoré mobilné telefóny sa v týchto kategóriách stanú tými najlepšími. Výsledky ankety odrážajú aj vaše praktické skúsenosti a názory.

Všetky telefóny ste doteraz mali možnosť vidieť v obchodoch, rukách kamarátov či dokonca na vlastnom stole. Práve to má aj v šiestom ročníku ankety zaručiť, že medzi sebou bojujú len zariadenia overené skúsenosťami. O takmer všetkých nominovaných telefónoch si môžete prečítať aj recenzie - či už na internete, alebo v časopisoch.

Okrem toho, že svojím hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné telefóny minulého roka, zúčastníte sa aj v losovaní o hodnotné ceny. Generálny partner ankety Mobil roka 2012, mobilný operátor O2, venuje víťazovi záverečného žrebovania špičkový Apple iPhone 5. Hlavní partneri víťazom prenechajú ďalšie tri hodnotné ceny - Samsung špeciálny kúsok Samsung Galaxy Camera, Sony Mobile úspešný smartfón Sony Xperia P a TCCM silného hráča v strednej triede HTC Desire X.

Každý účastník sa môže do ankety Mobil roka 2012 zapojiiť len raz, a to hlasovaním v internetovom formulári na www.mobilroka.sk. Poctivé výsledky môžeme dosiahnuť jedine poctivým hlasovaním, preto vopred ďakujeme za slušný prístup k ankete.

Vyhlásenie výsledkov a žrebovanie výhercov sa uskutoční 11. februára 2013. Výsledky sa dozviete v zúčastnených médiách (PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk, Fony.sk), len čo to bude možné.


partneri_mobilroka.png04 medialni partneri.png


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá