14.1.2015 0 Comments

Minerva Slovensko začala nový rok pod vedením nového výkonného riaditeľa

Do čela akciovej spoločnosti Minerva Slovensko bol menovaný Ing. Dušan Vajda. Na poste výkonného riaditeľa je Vajda zodpovedný za plnenie strategických cieľov a plánu spoločnosti, vrátane realizačného zastrešenia projektov QAD na Slovensku.

Medzi ďalšie úlohy výkonného riaditeľa patrí upevnenie pozície spoločnosti Minerva Slovensko ako dodávateľa špičkového ERP systému pre výrobné podniky a ďalších podnikových aplikácií a implementácia nástrojov pre vyššiu efektivitu vo výkonných zložkách firmy.

Jozef Grega, doterajší výkonný riaditeľ, odstúpil z funkcie výkonného riaditeľa zo zdravotných dôvodov. Vajda nastúpil do spoločnosti v roku 2011 a postupne zastával pozície konzultant QAD modulu Financie, manažér oddelenia Servisu a manažér Realizácia projektov QAD. Vajda má už skúsenosti z predchádzajúcich riaditeľských pozícií, keď pôsobil napríklad ako predseda predstavenstva, výkonný riaditeľ či manažér spoločnosti v niekoľkých rôznych spoločnostiach. Vyštudoval Technickú univerzitu vo Zvolene, odbor podnikový manažment.

Spoločnosť Minerva Slovensko je výhradným poskytovateľom podnikových aplikácií firmy QAD na Slovensku. Minerva je Silver Solution Provider spoločnosti Preactor International, pripravená implementovať po celej Európe.

Minerva Slovensko je organizácia úzko orientovaná na zákazníka, ktorá pomáha výrobným a distribučným spoločnostiam zlepšiť ich celkové riadenie podniku s väčšou efektívnosťou, kontrolou a produktivitou implementáciou informačných systémov. Minerva je schopná svojim zákazníkom ponúknuť všetky služby od inštalácie softwaru a poradenstva až po systémovú integráciu a e-business riešenia svetovej triedy. Dlhoročné skúsenosti na trhu plánovania podnikových zdrojov (ERP) a viac ako 150 spoločností používajúcich informačný systém QAD Enterprise Applications v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku, v Rusku, na Ukrajine a v Litve potvrdzujú, že spokojnosť zákazníka je pre Minervu ČR záväzkom. Viac informácií nájdete na www.minerva-is.eu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá