14.1.2015 0 Comments

Minerva Slovensko začala nový rok pod vedením nového výkonného riaditeľa

Do čela akciovej spoločnosti Minerva Slovensko bol menovaný Ing. Dušan Vajda. Na poste výkonného riaditeľa je Vajda zodpovedný za plnenie strategických cieľov a plánu spoločnosti, vrátane realizačného zastrešenia projektov QAD na Slovensku.

Medzi ďalšie úlohy výkonného riaditeľa patrí upevnenie pozície spoločnosti Minerva Slovensko ako dodávateľa špičkového ERP systému pre výrobné podniky a ďalších podnikových aplikácií a implementácia nástrojov pre vyššiu efektivitu vo výkonných zložkách firmy.

Jozef Grega, doterajší výkonný riaditeľ, odstúpil z funkcie výkonného riaditeľa zo zdravotných dôvodov. Vajda nastúpil do spoločnosti v roku 2011 a postupne zastával pozície konzultant QAD modulu Financie, manažér oddelenia Servisu a manažér Realizácia projektov QAD. Vajda má už skúsenosti z predchádzajúcich riaditeľských pozícií, keď pôsobil napríklad ako predseda predstavenstva, výkonný riaditeľ či manažér spoločnosti v niekoľkých rôznych spoločnostiach. Vyštudoval Technickú univerzitu vo Zvolene, odbor podnikový manažment.

Spoločnosť Minerva Slovensko je výhradným poskytovateľom podnikových aplikácií firmy QAD na Slovensku. Minerva je Silver Solution Provider spoločnosti Preactor International, pripravená implementovať po celej Európe.

Minerva Slovensko je organizácia úzko orientovaná na zákazníka, ktorá pomáha výrobným a distribučným spoločnostiam zlepšiť ich celkové riadenie podniku s väčšou efektívnosťou, kontrolou a produktivitou implementáciou informačných systémov. Minerva je schopná svojim zákazníkom ponúknuť všetky služby od inštalácie softwaru a poradenstva až po systémovú integráciu a e-business riešenia svetovej triedy. Dlhoročné skúsenosti na trhu plánovania podnikových zdrojov (ERP) a viac ako 150 spoločností používajúcich informačný systém QAD Enterprise Applications v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku, v Rusku, na Ukrajine a v Litve potvrdzujú, že spokojnosť zákazníka je pre Minervu ČR záväzkom. Viac informácií nájdete na www.minerva-is.eu.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá