3.2.2016 0 Comments

Minerva Slovensko oslavuje 20 rokov existencie na slovenskom ERP trhu vďaka svojim zákazníkom

Minerva je výhradný dodávateľ podnikových aplikácií QAD pre priemyselné podniky na českom a slovenskom trhu. Tento rok oslavuje 20 rokov dodávok produktov a služieb do výrobných firiem na Slovensku.

Spoločnosť Minerva Slovensko, výhradný dodávateľ podnikových aplikácií firmy QAD na Slovensku, v súčasnej dobe oslavuje 20 rokov existencie na slovenskom IT trhu. Od svojho vzniku v roku 1996 spoločnosť získala do 50 zákazníkov. K zákazníkom spoločnosti sa zaraďujú lokálne, ako aj nadnárodné spoločnosti, napríklad: Johnson Controls, Kabelschlepp Systemtechnik, metal design, Old Herold, PPS Detva, Služba Nitra, Tesla Liptovský Hrádok, Trens a VULM.

V uplynulých dvadsiatich rokoch zažila Minerva Slovensko z finančného hľadiska najsilnejšie roky 2008, 2013 a 2014 a aj naďalej je úspešnou spoločnosťou. V porovnaní so svojou sesterskou spoločnosťou v Čechách sme sa v rovnakom období stretli s ekonomickou recesiou, ovšem vyrovnávanie sa s ňou a prístup českých a slovenských firiem, zvlášť vo sfére priemyslu, bol odlišný. Slovenské podniky oveľa opatrnejšie a v menšej miere investovali do svojho IT. Minerva Slovensko aj napriek tomu vytrvala a udržala si svojich zákazníkov, ktorí vo väčšine zistili, že Minerva Slovensko je pre nich férovým partnerom s budúcnosťou.

„Minerva Slovensko od roku 1996, kedy vznikla, úspešne pôsobí na trhu ERP systémov už 20 rokov. Tu vidíme stabilitu firmy, keďže sa dlhodobo drží v TOP 10 IT firiem na Slovensku", zhrnul výkonný riaditeľ Minervy Slovensko Dušan Vajda. „Poďakovanie zato patrí nielen zamestnancom, ktorí vo firme pôsobia aj od jej vzniku, ale tiež našim zákazníkom, obchodným partnerom a podpore samotného autora QAD" dodal Vajda. Rovnako pozitívne hodnotí 20 rokov Minervy na Slovensku tiež predseda predstavenstva Minervy ČR, akcionár a člen dozornej rady Minervy Slovensko, Petr Koptík: „Před čtyřmi lety slavila Minerva Česká republika 20 let existence a jsem velmi rád, že Minerva Slovensko, která je naše menší a mladší sestra, dovršila 20 let v dobré kondici. Těším se na další období a spolupráci s naši stávajícími i novými zákazníky".

Jean-Claude Walravens, Senior Viceprezident spoločnosti QAD v regióne EMEA znovu potvrdil pozíciu spoločnosti Minerva: "Minerva je kľúčovým partnerom v rámci našej obchodnej stratégie v regióne EMEA a je mi potešením, že môžem celému jej tímu zablahoželať k tak významnému výročiu". "Počas tejto doby sme spoločnosti Minerva udelili niekoľko ocenení QAD za rýchlu implementáciu a Distribútor roka v celkovom hodnotení všetkých distribútorov v regióne EMEA. Chcel by som sa poďakovať za vynikajúce partnerstvo a vyjadriť želanie ďalších 20 rokov vzájomnej spolupráce a mnoho ďalších spokojných zákazníkov."

Spoločnosť je od roku 1996 výhradným dodávateľom podnikových aplikácií QAD, ktoré dnes využíva viac ako 2 800 podnikov z 97 krajín v automobilovom priemysle, výrobe spotrebného tovaru, v potravinárstve, strojárstve a farmácii a zdravotníctve (prístroje a materiály). Vďaka silnému a stabilnému rastu ako celok sa Minerva stala najväčším distribútorom a strategickým partnerom QAD v regióne EMEA. Spoločnosť do budúcnosti plánuje ďalší rozvoj produktov QAD a služieb, najmä v oblasti integrovanej funkcionality Business Process Management a od minulého roka ponúka cloudové služby pre ERP QAD s názvom QAD Enterprise Cloud by Minerva vo vlastnom dátovom centre. Minerva Slovensko je tiež významným partnerom spoločnosti Siemens v predaji APS riešení SIMATIC IT Preactor (predtým Preactor). Ako jediná v regióne dosiahla vysokú úroveň partnerstva Silver Solution Provider.

Spoločnosť MINERVA Slovensko je výhradným poskytovateľom podnikových aplikácií firmy QAD v ČR a SR a pôsobí tiež ako distribútor QAD vo východnej Európe

Minerva Slovensko je organizácia úzko orientovaná na zákazníka, ktorá pomáha výrobným a distribučným spoločnostiam zlepšiť ich celkové riadenie podniku s väčšou efektívnosťou, kontrolou a produktivitou implementáciou informačných systémov. Minerva je schopná svojim zákazníkom ponúknuť všetky služby od inštalácie softvéru a poradenstva až po systémovú integráciu a e-business riešenia svetovej triedy. Dlhoročné skúsenosti na trhu plánovania podnikových zdrojov (ERP) a viac ako 150 spoločností užívajúcich informačný systém QAD Enterprise Applications v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku, v Rusku, na Ukrajine a v Litve potvrdzujú, že spokojnosť zákazníka je pre Minervu záväzkom. Viac informácií nájdete na www.minerva-is.eu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá