13.2.2012 0 Comments

Milan Futák novým generálnym riaditeľom versity

V súvislosti s plánovaným dokončením akvizície spoločnosti versity skupinou AutoCont došlo začiatkom roku ku zmenám vo vrcholovom manažmente spoločnosti. Generálnym riaditeľom sa stáva Milan Futák.

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti versity sa k 1. 1. 2012 stal Milan Futák, doterajší riaditeľ divízie IT infraštruktúra. Doterajší generálny riaditeľ a minoritný vlastník Boris Kekeši zo spoločnosti odchádza.

Zmeny vo vedení spoločnosti sú plánované a súvisia s majetkovými zmenami a ukončením angažmánu minoritných akcionárov.

Milan Futák prišiel do spoločnosti versity v roku 2009 zo spoločnosti HP, kde zastával pozíciu Country Managera pre Českú a Slovenskú republiku v divízii osobných systémov. Milan Futák je absolventom Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Je ženatý a má 2 deti.

„Veľmi si vážim šance, ktorá mi bola akcionármi versity ponúknutá. Dúfam, že pod mojim vedením sa z versity stane ešte silnejší hráč na poli ICT na Slovensku, čo by sa nám mohlo podariť práve dokončenou akvizíciou do skupiny AutoCont. Verím, že vďaka spolupatričnosti s tak veľkým hráčom na trhu ICT a jeho know-how v oblasti infraštruktúrnych aplikácií a podnikových aplikácií a služieb zvýšime postavenie versity na slovenskom trhu," komentuje svoj nástup do funkcie generálneho riaditeľa versity Milan Futák.

„Som veľmi rád, že sa Milan stáva generálnym riaditeľom versity. Za posledný rok ukázal, že je schopný reagovať na zmeny, ktoré sa v rámci akvizície a začlenenia versity do skupiny AutoCont udiali a zároveň prichádzať s novými riešeniami. Milanovi prajem, aby jeho elán vydržal a pre versity bol i naďalej prínosom," uvádza Martin Grigar, predseda predstavenstva AutoCont Holdingu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá