13.2.2012 0 Comments

Milan Futák novým generálnym riaditeľom versity

V súvislosti s plánovaným dokončením akvizície spoločnosti versity skupinou AutoCont došlo začiatkom roku ku zmenám vo vrcholovom manažmente spoločnosti. Generálnym riaditeľom sa stáva Milan Futák.

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti versity sa k 1. 1. 2012 stal Milan Futák, doterajší riaditeľ divízie IT infraštruktúra. Doterajší generálny riaditeľ a minoritný vlastník Boris Kekeši zo spoločnosti odchádza.

Zmeny vo vedení spoločnosti sú plánované a súvisia s majetkovými zmenami a ukončením angažmánu minoritných akcionárov.

Milan Futák prišiel do spoločnosti versity v roku 2009 zo spoločnosti HP, kde zastával pozíciu Country Managera pre Českú a Slovenskú republiku v divízii osobných systémov. Milan Futák je absolventom Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Je ženatý a má 2 deti.

„Veľmi si vážim šance, ktorá mi bola akcionármi versity ponúknutá. Dúfam, že pod mojim vedením sa z versity stane ešte silnejší hráč na poli ICT na Slovensku, čo by sa nám mohlo podariť práve dokončenou akvizíciou do skupiny AutoCont. Verím, že vďaka spolupatričnosti s tak veľkým hráčom na trhu ICT a jeho know-how v oblasti infraštruktúrnych aplikácií a podnikových aplikácií a služieb zvýšime postavenie versity na slovenskom trhu," komentuje svoj nástup do funkcie generálneho riaditeľa versity Milan Futák.

„Som veľmi rád, že sa Milan stáva generálnym riaditeľom versity. Za posledný rok ukázal, že je schopný reagovať na zmeny, ktoré sa v rámci akvizície a začlenenia versity do skupiny AutoCont udiali a zároveň prichádzať s novými riešeniami. Milanovi prajem, aby jeho elán vydržal a pre versity bol i naďalej prínosom," uvádza Martin Grigar, predseda predstavenstva AutoCont Holdingu.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá