6.8.2015 0 Comments

Microsoft zahájil výstavu gamescom 2015 predstavením nových hier pre Xbox a Windows 10

Na tlačovej konferencii Xbox gamescom 2015 predstavila spoločnosť Microsoft nové hry pre Xbox a Windows 10 a pokryla najväčšou hernou ponukou v histórii Xboxu aj budúci rok.

Vôbec po prvýkrát predviedla ukážky z očakávaných exkluzívnych titulov Quantum Break, Crackdown 3, Scalebound a Killer Instinct Season 3.

Ohlásená bola aj Halo Wars 2, vzrušujúca nová strategická hra nabitá dynamickou akciou, masívnymi bitkami a úplne novým príbehom zo sveta Halo, ktorá vychádza koncom budúceho roka pre Xbox One a Windows 10.

Už túto jeseň, na žiadosť mnohých, obohatia konzolu Xbox One DVR funkcie pre záznam televízneho vysielania šíreného vzduchom, okrem toho prinesieme aj nové balenia konzoly Xbox One s obľúbenými titulmi FIFA 16 a Halo 5: Guardians ako aj novú klávesnicu Xbox Chatpad.

- Záznam tlačovej konferencie Xbox gamescom 2015 nájdete tu.
- Kompletný súhrn oznámených noviniek nájdete tu.
- Obrazové a iné materiály z gamescom nájdete tu.
- Sledujte ďalšie novinky z tohto týždňa na Xbox Wire.
- Embed kódy pre všetky videá zverejnené počas tlačovej konferencie nájdete v playliste.

Sledujte tento týždeň, v stredu 5. augusta a vo štvrtok 6. augusta o 18:00, program Xbox Daily: LIVE @ gamescom naživo na Xbox One, Xbox.com (na počítači alebo mobilnom zariadení) a Xbox 360. Vysielanie obsahuje interaktívne prvky vytvorené špeciálne pre fanúšikov sledujúcich program naživo na Xbox One.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá