Image
15.8.2014 0 Comments

Microsoft vývojárom sprístupňuje možnosť reagovať na hodnotenia vo Windows Phone Store

windows_phone_store.jpg Vývojári aplikácií pre operačný systém Windows Phone sa v týchto dňoch dočkajú novej funkcie. Spoločnosť Microsoft začala so širším uvoľňovaním možnosti reagovať na hodnotenia v obchode Windows Phone Store, tak ako to napríklad už dlhší čas poznáme z OS Android.

Microsoft začal so sprístupňovaním tejto funkcie ešte v apríli, keď si túto možnosť vyskúšala menšia pilotná skupina vývojárov. Ďalší developeri boli do programu prizvaní v máji a skupina sa každý mesiac rozrastala. Až teraz sa však začalo s celoplošným sprístupňovaním tejto možnosti.

Vývojári budú mať jednoduchú možnosť vyjadriť sa k názoru konkrétneho používateľa. Ten následne dostane e-mailovú notifikáciu, v ktorej rovnako nájde aj e-mailovú adresu podpory pre danú aplikáciu, ak ju jej vývojár zadal. Svoje ďalšie pripomienky alebo riešenie možného problému tak môže používateľ ďalej konzultovať prostredníctvom elektronickej pošty.

V tejto chvíli môžu vývojári reagovať len na hodnotenia zadané z operačného systému Windows Phone 7 a 8, ak ich vlastníci používajú regionálne nastavenie pre Spojené štáty. Zároveň však môžu reagovať na hodnotenia odoslané z najnovšej verzie systému WP 8.1, a to bez ohľadu na región, pre ktorý v tomto prípade neplatia žiadne obmedzenia.

Mnoho drobných a známych problémov sa dá vysvetliť prostredníctvom pár viet. Preto táto funkcia pomôže tak vývojárom, ktorí pomôžu mnohým (zatiaľ) nespokojným používateľom s riešením, ako aj koncovým používateľom, ktorým sa nechce „prehrabávať" internetovými fórami a radšej „problémovú" aplikáciu rovno odinštalujú.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Alternatívna klávesnica SwiftKey je zadarmo. Bezplatne si môžete stiahnuť už aj motívy

05.12.2016 00:19

SwiftKey pred dvoma rokmi svoju dovtedy platenú aplikáciu šikovnej klávesnice sprístupnil zadarmo. Dnes podporuje už vyše 100 jazykov a má viac ako 250 miliónov používateľov. Zdrojom príjmov zostali i ...

Produkty 1

Google inovoval AdWords, zákazníci budú môcť poslať inzerentom SMSky

05.12.2016 00:16

Google AdWords je rozšírenie, pomocou ktorého môžu zákazníci poslať firme textovú správu na mobilný telefón priamo z vyhľadávania. V týchto dňoch k nemu Google pridáva technológiu click-to-message, kt ...

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá