Image
15.8.2014 0 Comments

Microsoft vývojárom sprístupňuje možnosť reagovať na hodnotenia vo Windows Phone Store

windows_phone_store.jpg Vývojári aplikácií pre operačný systém Windows Phone sa v týchto dňoch dočkajú novej funkcie. Spoločnosť Microsoft začala so širším uvoľňovaním možnosti reagovať na hodnotenia v obchode Windows Phone Store, tak ako to napríklad už dlhší čas poznáme z OS Android.

Microsoft začal so sprístupňovaním tejto funkcie ešte v apríli, keď si túto možnosť vyskúšala menšia pilotná skupina vývojárov. Ďalší developeri boli do programu prizvaní v máji a skupina sa každý mesiac rozrastala. Až teraz sa však začalo s celoplošným sprístupňovaním tejto možnosti.

Vývojári budú mať jednoduchú možnosť vyjadriť sa k názoru konkrétneho používateľa. Ten následne dostane e-mailovú notifikáciu, v ktorej rovnako nájde aj e-mailovú adresu podpory pre danú aplikáciu, ak ju jej vývojár zadal. Svoje ďalšie pripomienky alebo riešenie možného problému tak môže používateľ ďalej konzultovať prostredníctvom elektronickej pošty.

V tejto chvíli môžu vývojári reagovať len na hodnotenia zadané z operačného systému Windows Phone 7 a 8, ak ich vlastníci používajú regionálne nastavenie pre Spojené štáty. Zároveň však môžu reagovať na hodnotenia odoslané z najnovšej verzie systému WP 8.1, a to bez ohľadu na región, pre ktorý v tomto prípade neplatia žiadne obmedzenia.

Mnoho drobných a známych problémov sa dá vysvetliť prostredníctvom pár viet. Preto táto funkcia pomôže tak vývojárom, ktorí pomôžu mnohým (zatiaľ) nespokojným používateľom s riešením, ako aj koncovým používateľom, ktorým sa nechce „prehrabávať" internetovými fórami a radšej „problémovú" aplikáciu rovno odinštalujú.

Zdroj: Svet IT


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá