Image
15.8.2014 0 Comments

Microsoft vývojárom sprístupňuje možnosť reagovať na hodnotenia vo Windows Phone Store

windows_phone_store.jpg Vývojári aplikácií pre operačný systém Windows Phone sa v týchto dňoch dočkajú novej funkcie. Spoločnosť Microsoft začala so širším uvoľňovaním možnosti reagovať na hodnotenia v obchode Windows Phone Store, tak ako to napríklad už dlhší čas poznáme z OS Android.

Microsoft začal so sprístupňovaním tejto funkcie ešte v apríli, keď si túto možnosť vyskúšala menšia pilotná skupina vývojárov. Ďalší developeri boli do programu prizvaní v máji a skupina sa každý mesiac rozrastala. Až teraz sa však začalo s celoplošným sprístupňovaním tejto možnosti.

Vývojári budú mať jednoduchú možnosť vyjadriť sa k názoru konkrétneho používateľa. Ten následne dostane e-mailovú notifikáciu, v ktorej rovnako nájde aj e-mailovú adresu podpory pre danú aplikáciu, ak ju jej vývojár zadal. Svoje ďalšie pripomienky alebo riešenie možného problému tak môže používateľ ďalej konzultovať prostredníctvom elektronickej pošty.

V tejto chvíli môžu vývojári reagovať len na hodnotenia zadané z operačného systému Windows Phone 7 a 8, ak ich vlastníci používajú regionálne nastavenie pre Spojené štáty. Zároveň však môžu reagovať na hodnotenia odoslané z najnovšej verzie systému WP 8.1, a to bez ohľadu na región, pre ktorý v tomto prípade neplatia žiadne obmedzenia.

Mnoho drobných a známych problémov sa dá vysvetliť prostredníctvom pár viet. Preto táto funkcia pomôže tak vývojárom, ktorí pomôžu mnohým (zatiaľ) nespokojným používateľom s riešením, ako aj koncovým používateľom, ktorým sa nechce „prehrabávať" internetovými fórami a radšej „problémovú" aplikáciu rovno odinštalujú.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá