Image
27.2.2014 0 Comments

Microsoft vydáva veľkú aktualizáciu - Service Pack 1 pre Office 2013

office-2013.jpg Spoločnosť Microsoft vydala prvý súbor opráv pre svoj ​​kancelársky softvér Office 2013, označený ako KB 2817430.

Aktualizácia softvéru je určená pre off-line verzie balíka Microsoft Office a je distribuovaná podľa klasickej schémy prostredníctvom webu Office Update, ktorý je súčasťou webu Windows Update a Microsoft Update. Kancelárský balík Office 2013 bol vydaný pred viac ako rokom a odborníci očakávali uvoľnenie balíka aktualizácií Service Pack 1 už koncom minulého roka. Teraz Microsoft tvrdí, že používatelia, ktorí nemajú deaktivovanú aktualizáciu softvéru, môžu Service Pack 1 získať v bezobslužnom režime.

Podľa opisu Microsoftu zahŕňa táto aktualizácia aj všetky opravy balíka Office vydané od decembra 2013 do konca januára 2014 a upravuje aj jadro celého balíka Microsoft Office tak, aby vzrástla stabilita softvéru, jeho výkon a bezpečnosť.

Office 2013 je k dispozícii tak v 32-bitovej, ako aj v 64-bitovej verzii. Ak máte 32-bitovú verziu na 64-bitovom hardvéri, mali by ste si stiahnuť 32-bitovú verziu aktualizácie. Navyše ak používateľ pracuje so systémom Windows 8 alebo 8.1 a po nainštalovaní balíka SP1 sa rozhodne pre jeho odinštalovanie, bude musieť obnoviť Office 2013 z inštalačného disku.

Okrem toho po nainštalovaní aktualizácie SP1 balíka Office 2013 môžu používatelia naraziť na konflikty s niektorými doplnkami, ako napríklad Sent to Bluetooth od Intelu, Outlook Clipper od Evernote alebo ABBYY FineReader. Príslušní dodávatelia rozširujúcich modulov sľubujú vydať aktualizácie v dohľadnom čase. Ak teda ich nástroje používate, je rozumnejšie s inštaláciou SP1 radšej počkať.

Úplný opis aktualizácie je k dispozícii na webe Microsoftu.

Zdroj: ComputerWorld


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Modulárna stavebnica CellRobot umožní zhotoviť robota z gúľ

16.01.2017 00:20

Čínska spoločnosť KEY predvádzala na CES 2017 unikátnu stavebnicu, ktorá umožní postaviť robota pozostávajúceho z gúľ. Jadrom systému CellRobot je jednotka, v ktorej sídli CPU a batéria. Okrem toho o ...

Produkty

Nové procesory Intelu možno napadnúť cez port USB. Netreba špeciálne vybavenie a útok nemožno ani detegovať

16.01.2017 00:35

Výskumníci zo spoločnosti Positive Technologies odhalili, že niektoré nové procesory Intelu obsahujú rozhranie JTAG (Joint Test Action Group) na ladenie a konfiguráciu, prístupné cez porty USB 3.0, kt ...

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá