Image
27.2.2014 0 Comments

Microsoft vydáva veľkú aktualizáciu - Service Pack 1 pre Office 2013

office-2013.jpg Spoločnosť Microsoft vydala prvý súbor opráv pre svoj ​​kancelársky softvér Office 2013, označený ako KB 2817430.

Aktualizácia softvéru je určená pre off-line verzie balíka Microsoft Office a je distribuovaná podľa klasickej schémy prostredníctvom webu Office Update, ktorý je súčasťou webu Windows Update a Microsoft Update. Kancelárský balík Office 2013 bol vydaný pred viac ako rokom a odborníci očakávali uvoľnenie balíka aktualizácií Service Pack 1 už koncom minulého roka. Teraz Microsoft tvrdí, že používatelia, ktorí nemajú deaktivovanú aktualizáciu softvéru, môžu Service Pack 1 získať v bezobslužnom režime.

Podľa opisu Microsoftu zahŕňa táto aktualizácia aj všetky opravy balíka Office vydané od decembra 2013 do konca januára 2014 a upravuje aj jadro celého balíka Microsoft Office tak, aby vzrástla stabilita softvéru, jeho výkon a bezpečnosť.

Office 2013 je k dispozícii tak v 32-bitovej, ako aj v 64-bitovej verzii. Ak máte 32-bitovú verziu na 64-bitovom hardvéri, mali by ste si stiahnuť 32-bitovú verziu aktualizácie. Navyše ak používateľ pracuje so systémom Windows 8 alebo 8.1 a po nainštalovaní balíka SP1 sa rozhodne pre jeho odinštalovanie, bude musieť obnoviť Office 2013 z inštalačného disku.

Okrem toho po nainštalovaní aktualizácie SP1 balíka Office 2013 môžu používatelia naraziť na konflikty s niektorými doplnkami, ako napríklad Sent to Bluetooth od Intelu, Outlook Clipper od Evernote alebo ABBYY FineReader. Príslušní dodávatelia rozširujúcich modulov sľubujú vydať aktualizácie v dohľadnom čase. Ak teda ich nástroje používate, je rozumnejšie s inštaláciou SP1 radšej počkať.

Úplný opis aktualizácie je k dispozícii na webe Microsoftu.

Zdroj: ComputerWorld


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá