21.12.2015 0 Comments

Maximálna rýchlosť a najvyššia kapacita – nové microSD karty Samsung PRO Plus 128 GB

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. predstavuje nové pamäťové karty PRO Plus s kapacitou 128 GB založené na pokročilom MLC NAND riešení. Nastavujú tak nový štandard z hľadiska výkonu a ponúkajú najvyššiu rýchlosť a kapacitu, ktoré majú spotrebitelia aktuálne k dispozícii. Uplatnenie nachádzajú napríklad v akčných kamerách, dronoch, prémiových smartfónoch alebo v digitálnych zrkadlovkách s funkciou nahrávania a prehrávania v rozlíšení 4K. Na slovenskom trhu budú dostupné od konca januára za odporúčanú maloobchodnú cenu 139 € vr. DPH.

„S príchodom vyspelých technológií, ako sú akčné kamery a drony, spotrebitelia očakávajú od pamäťových kariet viac," hovorí Un-Soo Kim, senior viceprezident marketingu značkových produktov divízie Memory Business v spoločnosti Samsung Electronics, a dodáva: „Sme svedkami výrazného zvýšenia nahrávania a prehrávania videí v rozlíšení 4K a s tým súvisiacej rastúcej potreby veľkokapacitných pamäťových úložísk a vyššej rýchlosti prenosu. Uvedením microSD karty PRO Plus 128 GB potvrdzujeme odhodlanie vytvárať najlepšie pamäťové karty vo svojej triede, ktoré napĺňajú rýchlo sa vyvíjajúce potreby dnešných spotrebiteľov. Tým zároveň posilňujeme naše vedúce postavenie v oblasti značkových pamäťových produktov."

Pamäťové microSD karty Samsung PRO Plus 128 GB jednoducho zachytávajú veľkokapacitné videá, fotografie a multimediálny obsah vo vysokom rozlíšení. Sú najnovším prírastkom v sérii pamäťových kariet PRO Plus, ktorú Samsung prvýkrát predstavil v máji 2015 vo verziách s kapacitou 32 a 64 GB. Najnovšie microSD s kapacitou 128 GB sa vyznačujú špičkovým MLC NAND pamäťovým riešením a podporou UHS-I Speed ​​Class 3 (U3) a Speed ​​Class 10. Ponúkajú tak najvyššiu rýchlosť v tomto odvetví, ktorá dosahuje až 95 MB/s pri čítaní a až 90 MB/s pri zápise dát.

Nové microSD PRO Plus 128 GB sú ideálne pre prémiové smartfóny a tablety. Spĺňajú navyše požiadavky na bezpečnosť, kapacitu, efektívnosť a odolnosť v náročných podmienkach, ktoré sú späté s novo vznikajúcou spotrebnou audio a video elektronikou, ako sú akčné kamery a drony. Pamäťové karty PRO Plus 128 GB zvládajú ukladanie a prenos profesionálnych fotografií a nahrávanie a prehrávanie 4K videí. V akčných kamerách dokážu zaznamenať UHD video až o dĺžke 3 hodiny a 50 minút, alebo 16 hodín a 20 minút v rozlíšení Full HD bez toho, aby bolo nutné vymeniť alebo nahradiť pamäťovú kartu. Okrem toho uložia až 10 940 fotografií alebo 30 670 MP3 piesní na základe odhadovanej užívateľskej konfigurácie.

Pamäťové karty PRO Plus 128 GB sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s akýmkoľvek zariadením, ktoré má microSD slot. Vyznačujú sa štyrmi vlastnosťami, ktoré spoločnosť Samsung aktuálne vylepšila a ktoré zahŕňajú vodeodolnosť (IEC60529, IPX7), tepelnú odolnosť, odolnosť proti röntgenovému žiareniu a odolnosť proti magnetickým vlnám. Je tak zaručené, že microSD PRO Plus 128 GB fungujú pri teplotách od -25 °C až do 85 °C a prežijú teploty od -40 °C do 85 °C, keď sa práve nepoužívajú. Dáta uložené na karte neovplyvní röntgenové žiarenie a odolajú pôsobeniu 15 000 Gaussovej magnetickej sily (ekvivalent vysokofrekvenčného MRI skenera). Záruka je 10 rokov.

Pre viac informácií o ponuke pamäťových kariet spoločnosti Samsung a o podmienkach ich testovania navštívte www.samsung.com/memorycard.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá