5.12.2012 0 Comments

MasterCard vyhlasuje súťaž o najlepšiu aplikáciu mobilného nakupovania

MasterCard odštartovala novú súťaž MasterCard Mobile Shopping Application Awards, ktorá má oceniť najlepšie dostupné aplikácie mobilného nakupovania v deviatich krajinách strednej a východnej Európy vrátane Slovenska. Táto unikátna iniciatíva chce pomôcť nájsť najlepšie aplikácie, ktoré prinášajú inovácie v mobilnom nakupovaní.

Prvý ročník súťaže MasterCard Mobile Shopping Application Awards sa odohrá v deviatich krajinách: v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Poľsku, Slovensku, Slovinsku, Rumunsku, Rusku a Turecku. Ocenenie bude udelené najlepším mobilným aplikáciám, ktoré užívateľom umožňujú prehliadať a v prípade záujmu aj kúpiť rôzne produkty a služby. Do súťaže môžu byť prihlásené tie mobilné aplikácie, ktoré sú už verejne dostupné v oficiálnych jazykoch aspoň jednej z deviatich súťažiacich krajín a zároveň sú k dispozícii aspoň pre jednu z týchto platforiem: iOs, Android, Windows Phone.

Od 5. decembra 2012 do 10. januára 2013 môžu majitelia aplikácií posielať na e-mailovú adresu organizátorov súťaže mmsaa@localtime.hu vyplnený prihlasovací formulár. Viac informácií a celé znenie podmienok súťaže nájdu na internetovej stránke súťaže: http://mmsaa.mastercard.com/.

Uchádzači budú posudzovaní a hodnotení nezávislou medzinárodnou porotou uznávaných technologických expertov zo zúčastnených krajín. Českú republiku a Slovensko zastupujú v porote Jan Láska z MobilMania.cz, Jan Matura z Mobil.cz a Luboš Srb z Mobilizujeme.cz.

Tri najlepšie aplikácie zo všetkých deviatich zúčastnených krajín a tri najlepšie z každej krajiny získajú titul „Víťaz ocenenia MasterCard - Najlepšia aplikácia mobilného nakupovania 2013". Víťazi budú vyhlásení v prvom štvrťroku 2013.

Trhy strednej a východnej Európy vynikajú v zavádzaní nových technológií a inovácií. Ocenenie MasterCard Mobile Shopping Application Awards je výborný spôsob, akým MasterCard môže oceniť prácu, ktorá pomáha uľahčiť mobilné nakupovanie. Teší ma, že sa v roku 2013 bude súťaž konať v deviatich zaujímavých a rôznorodých krajinách, a rada by som vyzvala všetkých autorov aplikácií, aby sa zúčastnili tejto súťaže, ktorá poskytne unikátny pohľad ako pre spotrebiteľov, tak aj odvetviu platieb a obchodu," uviedla Bella Stavchansky, prezidentka pre rýchle rastúce európske trhy, MasterCard Europe.

Viac podrobností o súťaži nájdete na internetovej stránke http://mmsaa.mastercard.com/.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá