7.9.2015 0 Comments

MasterCard rozširuje program pre startupy Start Path do celého sveta

Spoločnosť MasterCard dnes predstavila program Start Path Global. Ide o celosvetový partnerský program pre inovatívne startupy, nadväzuje na už existujúce projekty pod úspešnou hlavičkou MasterCard Start Path. Program Start Path v uplynulých 18 mesiacoch poskytol podporu, partnerstvo alebo finančné investície už viac ako štyridsiatim začínajúcim spoločnostiam v oblasti komerčných riešení, ako napríklad Nymi, ZenCard, BillHop a Gone.

Start Path Global je šesťmesačný program, ktorý bol navrhnutý tak, aby ho vybrané startupy mohli začať využívať okamžite po svojom spustení, teda bez nutnosti investície vlastného kapitálu. MasterCard tak pomáha úspešne prekonať počiatočné ťažkosti, rozšíriť obchodné aktivity a predovšetkým zjednodušiť finančné transakcie medzi startupom a zákazníkom. Rozšírením programu do celého sveta ponúka spoločnosť MasterCard už aj startupom v Afrike, Latinskej Amerike alebo na Blízkom východe podporu na mieru pri riešení jednotlivých potrieb a priorít danej firmy.

Projekt MasterCard Start Path Global je otvorený všetkým startupom, mimo územia USA, ktoré spĺňajú kritériá uvedené na internetovej adrese Aktuálna výzva na predkladanie žiadostí je otvorená do 18. septembra 2015.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá