Image
27.6.2016 0 Comments

Malinký Intel Curie s novými ambíciami počas Red Bull X-Fighters

Intel prináša dátovú analytiku v reálnom čase do sveta letných akčných športov. Na podujatí X-Fighters 2016 v Madride, spoločne s Red Bull Media House, sa Intel podujme ponúknuť súťažiacim a fanúšikom nebývalé pohľady na jedinečné športové kúsky jazdcov počas motokrosovej súťaže.

Vďaka miniatúrnemu, nízko energetickému zariadeniu vybavenému procesorom Intel Curie sa bude okamžite vedieť do akej výšky športovci vyskočili, akou rýchlosťou sa odpútali od rampy, ako dlho trávili čas odpútaní od zeme a vo vzduchu mimo svojich motoriek. Dáta zozbierané v reálnom čase na mieste (pomocou Intel Edison) sa zašlú na spracovanie v reálnom čase do jednotky NUC takisto vybavenej procesormi Intel, ktorá bude slúžiť ako server meniaci dáta do relevantných štatistík a zrozumiteľných meraní.

Pomocou zariadenia vybaveným modulom Intel Curie, budú môcť športovci a tréneri dostávať spätnú väzbu v reálnom čase a budú tak schopní rýchlo reagovať s cieľom zlepšiť svoj výkon. Kombinácia týchto dát a opakovaných záberov spolu s nutričnými, spánkovými a inými dostupnými dátami, umožní športovcom vytvoriť si komplexnejší obraz o svojom výkone a jeho možnom zlepšení.

Pre fanúšikov to bude znamenať nové pohľady na obľúbené športy a športovcov, čím sa môže ešte viac umocniť ich uznanenie k výkonom, ktoré títo športovci dosahujú. Vysielacie stanice môžu takisto oživiť tieto dáta tak, že ich zasadia vo svojich analýzach do kontextu športových výkonov a pomôžu fanúšikom ešte viac sa priblížiť športu.

Tieto jedinečné merania budú zachytávané počas akcie Red Bull X-Fighters v Madride 24. júna v živom vysielaní o 22:00 stredoeurópskeho času na Red Bull TV. Red Bull TV je dostupná na televízoroch s možnosťou pripojenia na internet, hracích konzolách, mobilných zariadeniach a iných.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá