Image
27.6.2016 0 Comments

Malinký Intel Curie s novými ambíciami počas Red Bull X-Fighters

Intel prináša dátovú analytiku v reálnom čase do sveta letných akčných športov. Na podujatí X-Fighters 2016 v Madride, spoločne s Red Bull Media House, sa Intel podujme ponúknuť súťažiacim a fanúšikom nebývalé pohľady na jedinečné športové kúsky jazdcov počas motokrosovej súťaže.

Vďaka miniatúrnemu, nízko energetickému zariadeniu vybavenému procesorom Intel Curie sa bude okamžite vedieť do akej výšky športovci vyskočili, akou rýchlosťou sa odpútali od rampy, ako dlho trávili čas odpútaní od zeme a vo vzduchu mimo svojich motoriek. Dáta zozbierané v reálnom čase na mieste (pomocou Intel Edison) sa zašlú na spracovanie v reálnom čase do jednotky NUC takisto vybavenej procesormi Intel, ktorá bude slúžiť ako server meniaci dáta do relevantných štatistík a zrozumiteľných meraní.

Pomocou zariadenia vybaveným modulom Intel Curie, budú môcť športovci a tréneri dostávať spätnú väzbu v reálnom čase a budú tak schopní rýchlo reagovať s cieľom zlepšiť svoj výkon. Kombinácia týchto dát a opakovaných záberov spolu s nutričnými, spánkovými a inými dostupnými dátami, umožní športovcom vytvoriť si komplexnejší obraz o svojom výkone a jeho možnom zlepšení.

Pre fanúšikov to bude znamenať nové pohľady na obľúbené športy a športovcov, čím sa môže ešte viac umocniť ich uznanenie k výkonom, ktoré títo športovci dosahujú. Vysielacie stanice môžu takisto oživiť tieto dáta tak, že ich zasadia vo svojich analýzach do kontextu športových výkonov a pomôžu fanúšikom ešte viac sa priblížiť športu.

Tieto jedinečné merania budú zachytávané počas akcie Red Bull X-Fighters v Madride 24. júna v živom vysielaní o 22:00 stredoeurópskeho času na Red Bull TV. Red Bull TV je dostupná na televízoroch s možnosťou pripojenia na internet, hracích konzolách, mobilných zariadeniach a iných.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá