Image
27.6.2016 0 Comments

Malinký Intel Curie s novými ambíciami počas Red Bull X-Fighters

Intel prináša dátovú analytiku v reálnom čase do sveta letných akčných športov. Na podujatí X-Fighters 2016 v Madride, spoločne s Red Bull Media House, sa Intel podujme ponúknuť súťažiacim a fanúšikom nebývalé pohľady na jedinečné športové kúsky jazdcov počas motokrosovej súťaže.

Vďaka miniatúrnemu, nízko energetickému zariadeniu vybavenému procesorom Intel Curie sa bude okamžite vedieť do akej výšky športovci vyskočili, akou rýchlosťou sa odpútali od rampy, ako dlho trávili čas odpútaní od zeme a vo vzduchu mimo svojich motoriek. Dáta zozbierané v reálnom čase na mieste (pomocou Intel Edison) sa zašlú na spracovanie v reálnom čase do jednotky NUC takisto vybavenej procesormi Intel, ktorá bude slúžiť ako server meniaci dáta do relevantných štatistík a zrozumiteľných meraní.

Pomocou zariadenia vybaveným modulom Intel Curie, budú môcť športovci a tréneri dostávať spätnú väzbu v reálnom čase a budú tak schopní rýchlo reagovať s cieľom zlepšiť svoj výkon. Kombinácia týchto dát a opakovaných záberov spolu s nutričnými, spánkovými a inými dostupnými dátami, umožní športovcom vytvoriť si komplexnejší obraz o svojom výkone a jeho možnom zlepšení.

Pre fanúšikov to bude znamenať nové pohľady na obľúbené športy a športovcov, čím sa môže ešte viac umocniť ich uznanenie k výkonom, ktoré títo športovci dosahujú. Vysielacie stanice môžu takisto oživiť tieto dáta tak, že ich zasadia vo svojich analýzach do kontextu športových výkonov a pomôžu fanúšikom ešte viac sa priblížiť športu.

Tieto jedinečné merania budú zachytávané počas akcie Red Bull X-Fighters v Madride 24. júna v živom vysielaní o 22:00 stredoeurópskeho času na Red Bull TV. Red Bull TV je dostupná na televízoroch s možnosťou pripojenia na internet, hracích konzolách, mobilných zariadeniach a iných.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá