Image
3.3.2015 0 Comments

MWC 2015: HTC uvádza inteligentný fitnes náramok s GPS

HTC_Grip_1.jpg Spoločnosť HTC predstavila svoj prvý vysokovýkonný inteligentný fitnes náramok s podporou GPS, HTC Grip prepojený so sociálnou sieťou od United Armour, ktorá slúži na presné sledovanie aktivít pre športovcov. HTC Grip je kompatibilná s Android a iOS zariadeniami či Bluetooth príslušenstvom, ako napríklad monitory srdečného tepu.

Grip je navrhnutý tak, aby pohodlne podporoval aj tie najextrémnejšie režimy tréningu. Tvarovaný a vodotesný náramok obopne zápästie bez toho, aby zvieral kožu alebo sa zachytával na oblečení pri cvičení. Zakrivený PMOLED displej uľahčuje čítanie údajov ako ubehnutý čas, vzdialenosť či rôzne notifikácie. Aby bolo zaistené pevné uchytenie na ruke, Grip bude k dispozícii v troch veľkostiach.

HTC Grip and HTC One M9.jpg

Okrem toho, že je Grip schopný sledovať a zaznamenávať rôzne cvičenia (od behu a cyklistiky až po čas strávený v posilňovni), je tiež vodeodolný. Jeho 100mAh batéria vydrží pri zapnutom integrovanom GPS až päť hodín, čo zabezpečuje, aby Grip zachytil presnú trasu, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť a spálené kalórie, ktoré zároveň real-time synchronizuje s UA Record. Grip možno tiež pripojiť k množstvu externých monitorov srdcového tepu, vrátane Under Armour A39. Zabudovaná batéria udrží Grip pri živote 2,5 dňa na jedno nabitie.

Grip automaticky zaznamenáva aj celkový čas strávený spánkom. Spánok navyše delí na obdobie hlbokého a ľahkého spánku, aby pomohol pri vývoji spánku, ktorý pomôže športovcom dosiahnuť špičkovú kondíciu a výkonnosť.

HTC Grip_Lifestyle 8.jpg

Pri pripojení fitnes náramku HTC Grip k Android alebo iOS zariadeniu uvidíte prostredníctvom zabudovaného displeju upozornenia na prichádzajúce hovory a správy, bez toho aby ste prerušili tempo. Jasný, 1,8-palcový PMOLED displej zobrazí najnovšie real-time štatistiky a poskytuje jednoduchý spôsob, ako na diaľku ovládať hudobný playlist.

HTC Grip bude k dispozícii u vybraných predajcov v Severnej Amerike od jari tohto roku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá