Image
3.3.2015 0 Comments

MWC 2015: HTC uvádza inteligentný fitnes náramok s GPS

HTC_Grip_1.jpg Spoločnosť HTC predstavila svoj prvý vysokovýkonný inteligentný fitnes náramok s podporou GPS, HTC Grip prepojený so sociálnou sieťou od United Armour, ktorá slúži na presné sledovanie aktivít pre športovcov. HTC Grip je kompatibilná s Android a iOS zariadeniami či Bluetooth príslušenstvom, ako napríklad monitory srdečného tepu.

Grip je navrhnutý tak, aby pohodlne podporoval aj tie najextrémnejšie režimy tréningu. Tvarovaný a vodotesný náramok obopne zápästie bez toho, aby zvieral kožu alebo sa zachytával na oblečení pri cvičení. Zakrivený PMOLED displej uľahčuje čítanie údajov ako ubehnutý čas, vzdialenosť či rôzne notifikácie. Aby bolo zaistené pevné uchytenie na ruke, Grip bude k dispozícii v troch veľkostiach.

HTC Grip and HTC One M9.jpg

Okrem toho, že je Grip schopný sledovať a zaznamenávať rôzne cvičenia (od behu a cyklistiky až po čas strávený v posilňovni), je tiež vodeodolný. Jeho 100mAh batéria vydrží pri zapnutom integrovanom GPS až päť hodín, čo zabezpečuje, aby Grip zachytil presnú trasu, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť a spálené kalórie, ktoré zároveň real-time synchronizuje s UA Record. Grip možno tiež pripojiť k množstvu externých monitorov srdcového tepu, vrátane Under Armour A39. Zabudovaná batéria udrží Grip pri živote 2,5 dňa na jedno nabitie.

Grip automaticky zaznamenáva aj celkový čas strávený spánkom. Spánok navyše delí na obdobie hlbokého a ľahkého spánku, aby pomohol pri vývoji spánku, ktorý pomôže športovcom dosiahnuť špičkovú kondíciu a výkonnosť.

HTC Grip_Lifestyle 8.jpg

Pri pripojení fitnes náramku HTC Grip k Android alebo iOS zariadeniu uvidíte prostredníctvom zabudovaného displeju upozornenia na prichádzajúce hovory a správy, bez toho aby ste prerušili tempo. Jasný, 1,8-palcový PMOLED displej zobrazí najnovšie real-time štatistiky a poskytuje jednoduchý spôsob, ako na diaľku ovládať hudobný playlist.

HTC Grip bude k dispozícii u vybraných predajcov v Severnej Amerike od jari tohto roku.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá